Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

Erf
Erf
  18 marca 2018

Ehhhh i wyszło, że jestem niemiła. A po prostu uważam, że zamiast szukać pocieszenia, to lepiej działać na ile się da. Czasami niewiele można zdziałać z różnych względów ale i tak warto. ;)
Na pytanie czy ktoś woli sztuczne czy naturalne też odpowiedź raczej jest jasna. ;-D

ASZABENE
ASZABENE
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehhhh i wyszło, że jestem niemiła. A po prostu uważam, że zamiast szukać pocieszenia, to lepiej działać na ile się da. Czasami niewiele można zdziałać z różnych względów ale i tak warto. ;) Na pytanie czy ktoś woli sztuczne czy naturalne też odpowiedź raczej jest jasna. ;-D

Co rozumiesz przez :działać na ile się da ?. Wszystko co teraz napiszę będzie tylko założeniem . Jeśli dobrze rozumiem na miejscu osoby ,,która nie akceptuję swojego wyglądu ,a ma możliwości finansowe (czyli po prostu stać ją )powinna udać się do chirurga plastycznego i wymienić się na lepszy model ?
Erf
Erf
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co rozumiesz przez :działać na ile się da ?. Wszystko co teraz napiszę będzie tylko założeniem . Jeśli dobrze rozumiem na miejscu osoby ,,która nie akceptuję swojego wyglądu ,a ma możliwości finansowe (czyli po prostu stać ją )powinna udać się do chirurga plastycznego i wymienić się na lepszy model ?

Granica działania jest już indywidualna. :) Ja mam na myśli, że można zadbać o cerę, włosy, zęby, dopasowany do sylwetki ubiór, schudnąć/przytyć. ;)
ASZABENE
ASZABENE
  18 marca 2018

Aha czyli jedynie drobne systematyczne zabiegi mające na celu pozytywny czy też pożądany przez nas efekt który chcemy osiągnąć . Teraz ogarniam d83dde0a.

CuteNinja
CuteNinja
  18 marca 2018

Ja tylko zapytałam :nielapie:

ASZABENE
ASZABENE
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko zapytałam

Kto pyta nie błądzi d83dde0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 11 maja 7262

Pyta tylko panow o zdanie, co to za dyskryminacja ja sie pytam!
I tak w ogole to rozwin swoja mysl, naturalnosc w dzisiejszych czasach to pojecie wzgledne.
Aby otrzymac konkretna odpowiedz na pytanie powiedz co dla Ciebie oznacza naturalnosc?
Brak makijazu? Nie dbanie o siebie?
W moim mniemaniu naturalna kobieta to zadbana kobieta nie korzystajaca z upiekszen XXI wieku typu sztuczne cycki, rzesy, brwii itd.
W takim razie jestem za i przeciw. Rozumiem kobiety, ktore maja dobre geny, urodzily sie piekne i nie potrzebuja takich sztuczek.
I jednoczesnie nie neguje drobnego udoskonalania swojego ciala jesli ktos ma taka potrzebe, w koncu pewnosc i milosc siebie to dobry wyglad w swoich oczach. Jesli ktos ma potrzebne odrobine cos poprawic i wcale to nie wyglada sztucznie i nie psuje naszego wygladu to czemu nie? Swiat sie rozwija, korzystajmy z tego.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018

"Świat się rozwija ,korzystajmy z tego ".
To mnie zainteresowało ,należałoby zadać pytanie dokąd to wszystko zmierza? Czy nadmiar ewolucji nie doprowadzi do naszego upadku ? Czy chcąc być lepszymi ,wydajniejszymi i piekniejszymi nie doprowadzimy do własnej zguby ?

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wydajniejszymi i

W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:)
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Nafucony
Nafucony: ASZABENE: wydajniejszymi i W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:)

Z tym bezrobociem to bym nie przesadzal ,pracy nie brakuje tylko wynagrodzenia jeszcze trochę kuleja . Raczej szedłem w trochę innym kierunku ,czy z czasem nie staniemy się tak uzależnieni od cudów techniki ,może inaczej czy technologia po prostu nas nie wchłonie . Dajmy na to na miesiąc brakuje prądu ,co się zaczyna dziać ?
Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nafucony: ASZABENE: wydajniejszymi i W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:) Z tym bezrobociem to bym nie przesadzal ,pracy nie brakuje tylko wynagrodzenia jeszcze trochę kuleja . Raczej szedłem w trochę innym kierunku ,czy z czasem nie staniemy się tak uzależnieni od cudów techniki ,może inaczej czy technologia po prostu nas nie wchłonie . Dajmy na to na miesiąc brakuje prądu ,co się zaczyna dziać ?

Zauważ ilu ludzi wyjechało z kraju i stale wyjeżdża.Myślę ze pamiętasz czasy sprzed "unii".Z cudami techniki jest zawsze tak samo,ważne jest podejście użytkownika.Ostatnie zdanie,Anglia najlepszym przykładem.Kilka dni mrozu i bez mała unicestwienie prawie każdej gałęzi życia.Już się słyszało o możliwych brakach w dostawie gazu,który jest tutaj głównym paliwem.W warunkach miejskich nie wolno korzystać Ci z innych źródeł ciepła o porównywalnym do gazu koszcie użytkowania.Polska zima i Anglia znika z mapy świata.
Adr155
Adr155
  20 marca 2018

Naturalna kobieta nie musi sie malowac,wypinac tylka jakby robila kupe zeby jej wdziek,kobiecosc byla widoczna,prawda jest taka-nawet biorac pod uwage ten portal ze takie kobiety rzadko tutaj sie pojajwiaja poniewaz nie potrzebuja pokazywac sie i dowartosciowywac na portalach.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 marca 2018

Widze ze sie hieny rzucily na dziewczyne która zadała zwykle pytanie. Od razu wjazd na nią.....fotka.rynsztok.pl
Idąc logiką hejtujących - bycie plastikiem to bycie zadbanym :D
Jesli chodzi o moje zdanie to wole " naturalne ". Problem sie rodzi wtedy kiedy nie ma sie nic innego poza wyglądem :D :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Pyta tylko panow o zdanie, co to za dyskryminacja ja sie pytam! I tak w ogole to rozwin swoja mysl, naturalnosc w dzisiejszych czasach to pojecie wzgledne. Aby otrzymac konkretna odpowiedz na pytanie powiedz co dla Ciebie oznacza naturalnosc? Brak makijazu? Nie dbanie o siebie? W moim mniemaniu naturalna kobieta to zadbana kobieta nie korzystajaca z upiekszen XXI wieku typu sztuczne cycki, rzesy, brwii itd. W takim razie jestem za i przeciw. Rozumiem kobiety, ktore maja dobre geny, urodzily sie piekne i nie potrzebuja takich sztuczek. I jednoczesnie nie neguje drobnego udoskonalania swojego ciala jesli ktos ma taka potrzebe, w koncu pewnosc i milosc siebie to dobry wyglad w swoich oczach. Jesli ktos ma potrzebne odrobine cos poprawic i wcale to nie wyglada sztucznie i nie psuje naszego wygladu to czemu nie? Swiat sie rozwija, korzystajmy z tego.


XDDDDDD WTF ? :D :D :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nafucony: ASZABENE: wydajniejszymi i W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:) Z tym bezrobociem to bym nie przesadzal ,pracy nie brakuje tylko wynagrodzenia jeszcze trochę kuleja . Raczej szedłem w trochę innym kierunku ,czy z czasem nie staniemy się tak uzależnieni od cudów techniki ,może inaczej czy technologia po prostu nas nie wchłonie . Dajmy na to na miesiąc brakuje prądu ,co się zaczyna dziać ?


Musisz czasem odejść od komputera albo przestać oglądać telewizje.
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: Pyta tylko panow o zdanie, co to za dyskryminacja ja sie pytam! I tak w ogole to rozwin swoja mysl, naturalnosc w dzisiejszych czasach to pojecie wzgledne. Aby otrzymac konkretna odpowiedz na pytanie powiedz co dla Ciebie oznacza naturalnosc? Brak makijazu? Nie dbanie o siebie? W moim mniemaniu naturalna kobieta to zadbana kobieta nie korzystajaca z upiekszen XXI wieku typu sztuczne cycki, rzesy, brwii itd. W takim razie jestem za i przeciw. Rozumiem kobiety, ktore maja dobre geny, urodzily sie piekne i nie potrzebuja takich sztuczek. I jednoczesnie nie neguje drobnego udoskonalania swojego ciala jesli ktos ma taka potrzebe, w koncu pewnosc i milosc siebie to dobry wyglad w swoich oczach. Jesli ktos ma potrzebne odrobine cos poprawic i wcale to nie wyglada sztucznie i nie psuje naszego wygladu to czemu nie? Swiat sie rozwija, korzystajmy z tego.XDDDDDD WTF ? :D :D :DASZABENE: Nafucony: ASZABENE: wydajniejszymi i W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:) Z tym bezrobociem to bym nie przesadzal ,pracy nie brakuje tylko wynagrodzenia jeszcze trochę kuleja . Raczej szedłem w trochę innym kierunku ,czy z czasem nie staniemy się tak uzależnieni od cudów techniki ,może inaczej czy technologia po prostu nas nie wchłonie . Dajmy na to na miesiąc brakuje prądu ,co się zaczyna dziać ? Musisz czasem odejść od komputera albo przestać oglądać telewizje.

Daj upust swej myśli ,niech się rozwinie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.