Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

Benia1411
Benia1411
  13 kwietnia 2018

Fotograficznapamie lepiej się już nie udzielaj, bo tylko obrażasz wszystkich, a nawet zdjęcia nie masz a komentujesz ciągle

OgnistaAura
OgnistaAura
  14 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: OgnistaAura: Chodzą słuchy, że łysy może być rudy a rude jest wredne.... :D Łysy to łysy ,a łysy nigdy nie ma pod wiatr .


A no też racja :)
FilipV
Posty: 5 (po ~165 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
FilipV
  12 czerwca 2018

Naturalne i impulsywne powinno być wyzwolenie wszelkiego piętna i blokady, opinii publicznej i dogmatu. Najbardziej nagląca jest w tym mentalna siła, którą posiadają

Zenia24
Zenia24
  12 czerwca 2018

Nie koniecznie ja żaden się maluje a jak już to tylko rzęsy i pomadka na usta mam dni gdy zakładam tapetę ale to jak mam dzień więc są jeszcze takie tipsy i rzęsy oraz solarium narazie też brak jedynie to kundelki fabułę

bozaowieczka
bozaowieczka
  31 lipca 2018

Kobieta okazująca dobro drugiemu człowiekowi. Ideałem jest Maryja Panna lub

Zablokowanatwa0
Zablokowanatwa0
  5 sierpnia 2018

@:

pokonanie Samego siebie
Bezczelny
to tylko zycie psy szczekają a ja swojego€-&!!

WogaK
Posty: 3 (po ~23 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
WogaK
  5 sierpnia 2018

Ja sądzę że kobiety w 100% naturalne są piękne

Dzidek666
Dzidek666
  8 sierpnia 2018

naturalne kobiety to takie które lubia wino!!! i sa usmiechniete ;) KONIEC.

IHSI
IHSI
  8 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: naturalne kobiety to takie które lubia wino!!! i

Takie to naturalne są tylko koło sklepu.
Duszyczkam
Duszyczkam
  10 sierpnia 2018

Naturalna to znaczy naturalnie o siebie dbać 😄 😉Ja najmniej chemi

JadwigaKu
Posty: 2 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 23
JadwigaKu
  15 sierpnia 2018

Ja jestem naturalną bez makijażu i nikt mnie nie chce pokochać dbam o siebie i co ja mam zrobić

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 sierpnia 2018
JadwigaKu
JadwigaKu: Ja jestem naturalną bez makijażu i nikt mnie nie chce pokochać dbam o siebie i co ja mam zrobić

Widocznie faceci lubią pomalowane lalki Barbie :-)

Na pewno znajdziesz takiego co cie zechce, szukanie na siłę nie ma sensu.
HardStyled83ddd0a
paniiness
paniiness
  16 sierpnia 2018

Dbałość o siebie to także stan uzębienia a ten wśród rodaków jest powalający , czego nie potrafię zrozumieć w odniesieniu do współczesnych metod stomatologii. Niech nikt nie próbuje mi wmawiać, że to kosztuje - owszem, ale zdrowie mamy tylko jedno a to się przekłada w 100 % na jego stan. Poza tym mamy na papierosy, alkohol i inne używki a na wizytę u dentysty funduszy brak- to przykre. Zachęcam do dbania o swój uśmiech- to robi zawsze największe wrażenie i nie budzi niezdrowych emocji.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  16 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech nikt nie próbuje mi wmawiać, że to kosztuje

To kosztuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.