Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Przy środzie się gole i teraz nie wiem czy pozostać naturalnym czy zspuścić brodę jak dziadek mróz . Zrób tak żebyś czuł sie ty jako naturalny

Żebym czuł się naturalnym pasowaloby się nie golic ,żebym czuł się komfortowo pasowaloby się ogolic .
Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Żebym czuł się naturalnym pasowaloby się nie golic ,żebym czuł się komfortowo pasowaloby się ogolic .

No decyzja trudna co tu wybrać :-)
OgnistaAura
OgnistaAura
  12 kwietnia 2018

Wszystko pięknie, broda, wąsy, dzik na klacie... :D tylko włosy na plecach fuuuu

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet ten przysłowiowy kołek w płocie jest potrzebny


Zgadzam się z Tobą Oszou, żeby się jeż i żmija nie przedostały :)

Konto usunięte
Konto usunięte: I komu takie warkoczyki się spodobają?


Piszesz jakbyś nie rozumiał tematu. Jak to komu?



Oczywiście, że naturalnej kobiecie :)
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko włosy na plecach fuuuu


Na tym się przysłowiowa tak opiewana tutaj tolerancja kończy xd ja mogę wyglądać jak przysłowiowa larwa i on musi to zaakceptować, ale mojego faceta muszę koniecznie zmienić i udoskonalić, bo w tej wersji jest nie do zaakceptowania xd
OgnistaAura
OgnistaAura
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: OgnistaAura: tylko włosy na plecach fuuuuNa tym się przysłowiowa tak opiewana tutaj tolerancja kończy xd ja mogę wyglądać jak przysłowiowa larwa i on musi to zaakceptować, ale mojego faceta muszę koniecznie zmienić i udoskonalić, bo w tej wersji jest nie do zaakceptowania xd


Bzdury piszesz :)
fotograficznapamie
wpis jest ukryty
Serenity89
Serenity89
  12 kwietnia 2018

mówilam żeby nie było tyle sztuczności, ale nikt nie zrozumiał słowa naturalne i wywołało to burze, uważam za zakończenie tematu bo tylko wszyscy się o to kłuca, każdy niech decyduje sam jak chce wygladać, starczy tych głupich wyzwisk jestesmy dorosli

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

Nie może być tak, że spór pozostanie nierozstrzygnięty ;) osobiście mam to gdzieś jak kto tutaj wygląda bo ślubu z nikim tutaj nie brałam i brać nie zamierzam, ale obok prostactwa moderacji i jej przydupasów też obojętnie przejść nie zamierzam. Albo wszyscy wchodzimy na wyższy level, albo sprowadzamy wszystkich na poziom listwy przypodłogowej.

Muuri
Muuri
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy niech decyduje sam jak chce wygladać.

Dokładnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: , starczy tych głupich wyzwisk jestesmy dorosli

Jak zdołałaś zauważyć każdy temat tutaj odbiega od danej dyskusji, i zawsze dyskusje zmierzają tym kierunku co napisałaś :kv3:
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zdołałaś zauważyć każdy temat tutaj odbiega od danej dyskusji, i zawsze dyskusje zmierzają tym kierunku co napisałaś


bo tutaj trzeba mieć wyrok na karku, albo przespać się z połową fotki by się z wami zrównać i nie być odebraną jako ta, która chce się wywyższać :)))
Muuri
Muuri
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bo tutaj trzeba mieć wyrok na karku, albo przespać się z połową fotki


Tutaj każdy ma wymierzony ostateczny wyrok na karku to: usunięcie konta lub blokada konta.

Przespać się z połową fotki, nie warto lat na to tracić, zeszło by długo :mrgreen:
Serenity89
Serenity89
  12 kwietnia 2018

nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj każdy ma wymierzony ostateczny wyrok na karku to: usunięcie konta lub blokada konta.


nie udzielaj rad innym, bo sam nie umiesz żyć

Konto usunięte
Konto usunięte: Przespać się z połową fotki, nie warto lat na to tracić, zeszło by długo


z 6 mln 10 tys z tego połowa to boty. Ogromny wasz "sukces" Nic tylko wpisać was na listę ginącego dziedzictwa"kulturowego"
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

Ale moderacja nadal nie ma sobie nic do zarzucenia i szuka kozła ofiarnego swojej indolencji wśród użytkowników

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.