Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

Benia1411
Benia1411
  11 kwietnia 2018

Według mnie naturalna kobieta to ta która nie nakłada na twarz kilograma tapety, która nie robi sobie upiększających operacji,by lepiej wyglądać. Można się malować ale wszystko z umiarem a nie bez umiaru. Większość terazniejszej młodzieży nakłada tyle tapety,że masakra. Tapeta na twarzy bardzo postarza, i przez to cera staje się gorsza. Tylko niektóre dziewczyny chyba tego nie wiedzą,że bardzo mocny makijaż upiększa ale i szkodzi cerze. Na starość warza cera przez to będzie o wiele gorsza ,od tych dziewczyn co się tak nie tapetowaly w ogóle. Ja uważam że naturalne kobiety są piękniejsze, od tych wytapetowanych dziewczyn czy kobieta. Naturalne jest piękne ,a sztuczność to sztuczne piękno
. Trzeba akceptować siebie takim jakim się jest, a nie poprawiać swojej natury.

OgnistaAura
OgnistaAura
  11 kwietnia 2018

uuuuuu grubo widzę xd

mbs
wpis jest ukryty
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018

A tak swoją drogą ,to po co zagadywales do niej skoro uważasz ,ze jest sztuczna i nie w twoim typie ?

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

A tak swoją drogą, to ujawnianie danych innych użytkowników, skanów, screenów z rozmów prywatnych karane było banem. Coś się w tej kwestii zmieniło?!

ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018

Tak ,im wolno ,a tobie ciągle nie .

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

a ja mam na to wyje... ale pokazujecie innym użytkownikom jak się tutaj zachowywac i jak naginać regulamin

Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 23 kwietnia 3812
Konto usunięte
Konto usunięte: odnoszę wrażenie

Że nie potrzebnie dodałeś tutaj screen rozmowy PW.

Nie robimy tego na Forum.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie robimy tego na Forum.


Ale on doskonale o tym wie, bo taka jego podła natura
Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale on doskonale o tym wie, bo taka jego podła natura

Nie znam tego user, więdz nie będę oceniał osoby.
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam na to wyje... ale pokazujecie innym użytkownikom jak się tutaj zachowywac i jak naginać regulamin

Wstrzymaj swe konie ,nie mnie o tym decydować ,opisuje zaistniałą sytuację .
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Jak masz się głupio odzywać, to lepiej nie rób tego wcale i nie prowokuj do kolejnej zadymy tutaj

ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018

Nie ma dymu bez ognia ,cały dzień smętnie tutaj było .

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Powinniście abdykować

ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018

I kto wypełni pustkę po mnie ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.