Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Jesteś równie pożyteczny, jak kołek w płocie. Stoisz sobie i spokojnie próchniejesz

Benia1411
Benia1411
  11 kwietnia 2018

A poza tym, liczy się by kobieta podobała się sobie , a innym nie musi się podobać. Uroda i tak przeminie z czasem ale charakter i wnętrze pozostałe na stare lata . Niektóre dziewczyny są grube przez chorobę,i nie da się im schudnąć,i dlatego nie powinno się wyśmiewać grubszych kobiet, bo się nie wie z jakiego powodu tak wyglądają. Każda dziewczyna powinna siebie akceptować,taką jaka jest.

OgnistaAura
OgnistaAura
  11 kwietnia 2018

Akceptacja siebie to powinna być pierwsza zasada kobiety i powinna jej się trzymać :D

ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś równie pożyteczny, jak kołek w płocie. Stoisz sobie i spokojnie próchniejesz

Nawet ten przysłowiowy kołek w płocie jest potrzebny ,gdyby nie był potrzebny nikt by go tam nie wtyknoł . A czas nie jest łaskawy dla nikogo . A jak już stoi to i broi.
Benia1411
Benia1411
  11 kwietnia 2018

Dokładnie OgnistaAura

Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Akceptacja siebie to powinna być pierwsza zasada kobiety i powinna jej się trzymać :D

Również i mężczyzn.
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018

Czy dzisiaj jest środa ?

Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dzisiaj jest środa ?

Tak.
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018

Przy środzie się gole i teraz nie wiem czy pozostać naturalnym czy zspuścić brodę jak dziadek mróz .

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Proponuję zapuścić i zapleść warkoczyki.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy środzie się gole i teraz nie wiem czy pozostać naturalnym czy zspuścić brodę jak dziadek mróz .

Czy nie lepiej dowiedzieć się u swej żony... jakiego woli.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Muuri
Muuri
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 23 kwietnia 1996
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy środzie się gole i teraz nie wiem czy pozostać naturalnym czy zspuścić brodę jak dziadek mróz .

Zrób tak żebyś czuł sie ty jako naturalny :mrgreen:
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Akceptacja siebie to powinna być pierwsza zasada kobiety i powinna jej się trzymać :D


Powiedziała ta, która sama siebie nie akceptuje taką, jaka jest i musi pokazać swoj "ulepszony" wizerunek
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuję zapuścić i zapleść warkoczyki.

I komu takie warkoczyki się spodobają?
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Przy środzie się gole i teraz nie wiem czy pozostać naturalnym czy zspuścić brodę jak dziadek mróz . Czy nie lepiej dowiedzieć się u swej żony... jakiego woli.

Żona standardowo ,gładki jak pupcia niemowlęcia .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.