Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
leon28
leon28: to zalozy 50 konto bez zdjecia i znowu hejt

ale innym będzie wmawiać że inni nie mają odwagi ponosić konsekwencji i są hipokrytami :0
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: fotograficznapamie: Nie chce mi się wracać do każdego twojego posta i udowadniać ci twoja hipokryzje i to krok po kroczku. Bardzo wygodne - oskarżyć a potem powiedzieć nie chce mi sie szukać - Tobie ??? Takiej inteligentnej zajadłej ??? A może nie znajdziesz tego czego szukasz bo to wytwór Twoich myśli i błędnego skojarzenia faktów dopowiadań nadinterpretacji i kłamstw które merytorycznie znów bym obalił i stąd niechcenie ???? - a hipokryzji z mojej stronyj nie ma. To że miałem konto na innym portalu nie jest ŻADNĄ hipokryzją. Próbujesz mi udowodnić że jestem hipokrytą bo pojechałem jakąś laskę za to, że nie rozumiała iż wstawiając foty z wypiętą D i roznegliżowanym dekoltem miała pretensje o propozycje seksualne od ,,zboczeńcow" i ją to irytowało.... Ale zaraz zaraz :D - przecież wmawiasz mi że ja lecę na coś takiego, że laska odkrywa koronki że właśnie tego szukam itd itp .... gubisz się w oskarżeniach, kiepski prokurator z Ciebie a na takiego się tu kreujeszGDZIE jest moja hipokryzja ???? Czy ja miałem pretensje o cokolwiek że mając konto na zbiorniku - mało tego miałem też konto na datezone to teraz w ogóle na mnie wylejesz pioruny siarczyste i gromy jasne - ktoś do mnie pisze ??? Gdzie ta hipokryzja ??? O czym ty pier**** ??? A to że chciałem spróbowac czegoś nowego no to co z tego ??? Nie miałem prawa ???? Ty taka święta jesteś ?? Bo wygląda to tak jakbyś usilnie się na taką kreowała. Mało tego - wiesz jak się to skończyło czy kogoś poznałem i skorzystałem z czegokolwiek ???? Dopowiadasz manipulujesz kręcisz i kłamiesz. Wyślij może jeszcze do piekieł setki tysięcy ludzi korzystających z takich portali zakonnicofotograficznapamie: Zamast tego kroku, ty wybrałeś post mający na celu ośmieszenie ją i widzę że forum brnie w to dalej. ale jak ośmieszenie ??? Dla Ciebie wytłumaczenie komuś że nie trzeba ślepo podążać za jakimiś ustalonymi przez kogoś trendami to ośmieszenie ??? Dalej nie rozumiem co to znaczy że MUSISZ być modelem albo modelką lub fit itd. Kto Cię zmusi ??? Jak masz słabą wolę to ulegniesz zawsze wszystkim sugestiom marketingwców. I to jest dobre :D:D fotograficznapamie: Nie lubię "brudzić" sobie rąk takim szitem jak ty, ale kiedy muszę, ubieram rękawiczki i nie ma że boli a potemfotograficznapamie: Widzę że strqsznie za to skupiłeś swoją uwagę na mnie ;) Helouuuuu ???? Ktoś tu coś mówił o hipokryzji ???? Więc nie wiem - jak dla mnie możesz płakać nad swoim brakiem kojarzenia i sensu lub raczej jego braku swoich wypowiedzi - wybacz że to dostrzegam a Ty to odbierasz jako atak. No nikt nie lubi jak ktoś burzy mniemanie o sobie i wkłada kij w mrowisko. Przypominam raz jeszcze - TO TY zaatakowałaś mnie personalnie nawyzywałaś nie pokazując nawet swojej twarzy ? Siejesz wiatr zbierasz burzę. Deal with itfotograficznapamie: Mimo wszystko uważam cie za inteligentnego faceta tak ?? przecież wyzywasz mnie że jestem tępym młotem to w końcu się zdecyduj fotograficznapamie: i oboje wiemy w którą stone skierowałeś swoje myśli ;) nie wiemy oboje - nie podciągaj usilnie mnie pod swoje wybujałe myślenie i nie wmawiaj mi rzeczy ani myśli których nie wykonuje. To zakrawa na paranojefotograficznapamie: mnie i naturę ciężko będzie ci oszukać ;)))nie zależy mi na oszukiwaniu Ciebie nie wiem co sobie wbiłaś do głowy - ponownie proszę nie oceniaj wg siebie fotograficznapamie: Ja cie wysłałam po 1 stronę gazety, a tymczasem ty przeglądasz dział anonse :))) ponowne inputowanie mi jakichś czynów i swoich myśli i stawianie tego za pewnik


Najpierw pisałeś, że Wczorajsza" z kimś Cię pomyliła, a ty biedny dopiero co profil założyłeś i napisałeś zaledwie kilka postów xd po czym kiedy ci piszę tylko o 1 loginie, ty przyznajesz się do kilkunastu. Później że ty nikogo nie obrażasz, ale zaraz opowiadasz całą historię z jazdami które tutaj urządzałeś xd Bo jaj jej tylko bo ona mi aż :) Teraz twierdzisz nadal idealny "wzorze", że ty chciałeś tylko a ja ci aż. 25 lat masz jak w banku xd wyśpiewałbyś wszystko jak księdzu na spowiedzi, ale szkoda mi czasu na ciebie marnować.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ADMIN HELP :)


Powinnaś mieć płomienna bo on to już łyknął hahahhaha

Konto usunięte
Konto usunięte: fotograficznapamie: Nie chce mi się wracać do każdego twojego posta i udowadniać ci twoja hipokryzje i to krok po kroczku. Bardzo wygodne - oskarżyć a potem powiedzieć nie chce mi sie szukać - Tobie ??? Takiej inteligentnej zajadłej ??? A może nie znajdziesz tego czego szukasz bo to wytwór Twoich myśli i błędnego skojarzenia faktów dopowiadań nadinterpretacji i kłamstw które merytorycznie znów bym obalił i stąd niechcenie ???? - a hipokryzji z mojej stronyj nie ma. To że miałem konto na innym portalu nie jest ŻADNĄ hipokryzją. Próbujesz mi udowodnić że jestem hipokrytą bo pojechałem jakąś laskę za to, że nie rozumiała iż wstawiając foty z wypiętą D i roznegliżowanym dekoltem miała pretensje o propozycje seksualne od ,,zboczeńcow" i ją to irytowało.... Ale zaraz zaraz :D - przecież wmawiasz mi że ja lecę na coś takiego, że laska odkrywa koronki że właśnie tego szukam itd itp .... gubisz się w oskarżeniach, kiepski prokurator z Ciebie a na takiego się tu kreujeszGDZIE jest moja hipokryzja ???? Czy ja miałem pretensje o cokolwiek że mając konto na zbiorniku - mało tego miałem też konto na datezone to teraz w ogóle na mnie wylejesz pioruny siarczyste i gromy jasne - ktoś do mnie pisze ??? Gdzie ta hipokryzja ??? O czym ty pier**** ??? A to że chciałem spróbowac czegoś nowego no to co z tego ??? Nie miałem prawa ???? Ty taka święta jesteś ?? Bo wygląda to tak jakbyś usilnie się na taką kreowała. Mało tego - wiesz jak się to skończyło czy kogoś poznałem i skorzystałem z czegokolwiek ???? Dopowiadasz manipulujesz kręcisz i kłamiesz. Wyślij może jeszcze do piekieł setki tysięcy ludzi korzystających z takich portali zakonnicofotograficznapamie: Zamast tego kroku, ty wybrałeś post mający na celu ośmieszenie ją i widzę że forum brnie w to dalej. ale jak ośmieszenie ??? Dla Ciebie wytłumaczenie komuś że nie trzeba ślepo podążać za jakimiś ustalonymi przez kogoś trendami to ośmieszenie ??? Dalej nie rozumiem co to znaczy że MUSISZ być modelem albo modelką lub fit itd. Kto Cię zmusi ??? Jak masz słabą wolę to ulegniesz zawsze wszystkim sugestiom marketingwców. I to jest dobre :D:D fotograficznapamie: Nie lubię "brudzić" sobie rąk takim szitem jak ty, ale kiedy muszę, ubieram rękawiczki i nie ma że boli a potemfotograficznapamie: Widzę że strqsznie za to skupiłeś swoją uwagę na mnie ;) Helouuuuu ???? Ktoś tu coś mówił o hipokryzji ???? Więc nie wiem - jak dla mnie możesz płakać nad swoim brakiem kojarzenia i sensu lub raczej jego braku swoich wypowiedzi - wybacz że to dostrzegam a Ty to odbierasz jako atak. No nikt nie lubi jak ktoś burzy mniemanie o sobie i wkłada kij w mrowisko. Przypominam raz jeszcze - TO TY zaatakowałaś mnie personalnie nawyzywałaś nie pokazując nawet swojej twarzy ? Siejesz wiatr zbierasz burzę. Deal with itfotograficznapamie: Mimo wszystko uważam cie za inteligentnego faceta tak ?? przecież wyzywasz mnie że jestem tępym młotem to w końcu się zdecyduj fotograficznapamie: i oboje wiemy w którą stone skierowałeś swoje myśli ;) nie wiemy oboje - nie podciągaj usilnie mnie pod swoje wybujałe myślenie i nie wmawiaj mi rzeczy ani myśli których nie wykonuje. To zakrawa na paranojefotograficznapamie: mnie i naturę ciężko będzie ci oszukać ;)))nie zależy mi na oszukiwaniu Ciebie nie wiem co sobie wbiłaś do głowy - ponownie proszę nie oceniaj wg siebie fotograficznapamie: Ja cie wysłałam po 1 stronę gazety, a tymczasem ty przeglądasz dział anonse :))) ponowne inputowanie mi jakichś czynów i swoich myśli i stawianie tego za pewnik


Najpierw pisałeś, że Wczorajsza" z kimś Cię pomyliła, a ty biedny dopiero co profil założyłeś i napisałeś zaledwie kilka postów xd po czym kiedy ci piszę tylko o 1 loginie, ty przyznajesz się do kilkunastu. Później że ty nikogo nie obrażasz, ale zaraz opowiadasz całą historię z jazdami które tutaj urządzałeś xd Bo jaj jej tylko bo ona mi aż :) Teraz twierdzisz nadal idealny "wzorze", że ty chciałeś tylko a ja ci aż. 25 lat masz jak w banku xd wyśpiewałbyś wszystko jak księdzu na spowiedzi, ale szkoda mi czasu na ciebie marnować. Teraz pisz na Berdyczów. Ja z tobą skończyłam. Do następnego hipokryto
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 19 kwietnia 1955
Konto usunięte
Konto usunięte: ty przyznajesz się do kilkunastu.

tak ?? Gdzie ? Znów kłamiesz i manipulujesz i nie czytasz ze zrozumieniem.Pokaż mi gdzie się przyznajedo kilkunastu loginów.
Masakra - Ty naprawdę uważasz że zagniesz mnie kłamstwami i manipulacją ??? Ręce opadają...

Konto usunięte
Konto usunięte: Później że ty nikogo nie obrażasz, ale zaraz opowiadasz całą historię z jazdami które tutaj urządzałeś


bo napisać komuś że to średnio inteligentne dawać wyzywające foty z wypiętą D, dekoltami, wyzywającymi pozami a potem mieć pretensje że piszą ,,zboczeńce" to wyzwisko czy stwierdzenie faktu. JAk ktoś kradnie i nazywasz go złodziejem to też tego kogoś obrażasz ???? Napisałem że myślenie jak ameba to nie to samo co ty idioto idiotko kretynko tępy młocie tak jak Ty to robisz - nie rozumiesz różnicy czy znowu udajesz ???

Konto usunięte
Konto usunięte: opowiadasz całą historię z jazdami które tutaj urządzałeś


to Ty to wyolbrzymiasz to niebotycznych rozmiarów by dodać powagi swojemu ,,argumentowi" ( znów erystyka... )

Konto usunięte
Konto usunięte: 25 lat masz jak w banku

za marzenia nie karają śnij dalej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wyśpiewałbyś wszystko jak księdzu na spowiedzi, ale szkoda mi czasu na ciebie marnować.

ale napisałem prawdę - Ty natomiast znowu sobie zaprzeczasz - szkoda czasu ale piszesz. Schizofrenia ???
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw pisałeś, że Wczorajsza" z kimś Cię pomyliła, a ty biedny dopiero co profil założyłeś i napisałeś zaledwie kilka postów

Bo tak było - nie skojarzyłem o co w ogóle kaman bo nie było to związane z dyskusją. Myśle sobie o co chodzi co to ma wspólnego z dyskusją ??? Aaaa - tym torem idziemy - erystyka ok chcecie no to macie :) Teraz wszystko sobie przypominam i punktuje punkt po punkcie - każde Twoje kłamstwo i manpiulacje
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 3545

FAKTY są takie - jesteś DLA MNIE beznadziejną rozmówczynią - wyzywasz, kłamiesz, zmieniasz temat, jesteś ordynarna chamska i prosta - stosujesz też podstawową erystykę. Prawdopodobnie też jesteś bardzo słabą psychicznie osobą w rzeczywistości niekonsekwentną i wystraszoną - kreujesz tu w necie obraz kogoś bardzo odważnego wyszczekanego i te głośne śmianie się z własnych tekstów hahahahaha no porażka kurcze ... - świadczą dodatkowo o tym brak odwagi poniesienia konsekwencji obrażania innych czego dowodem jest brak wstawienia swojej foty - obawa przed rozpoznaniem w realu bo nawyzywałaś tu niezliczoną ilość osób i nie jedna mogła by Ci tą wyszczekaną buźkę obić - zachowujesz się jak cham i prostak i jakiś menel ? To ponieś konsekwencje jak cham i prostak,....i pokazaniem prawdziwej twarzy a tak fajnie się z innych wyśmiewało i dawało rady o makijażu fryzurze bla bla bla

wg mnie jesteś BARDZO słaba psychicznie i niesamowicie skrzywdzona i swój jad i agresję i frustrację których doświadczyłaś nieudolnie próbujesz przelać tu na innych i stworzyć sobie swoje drugie ja. Dysonans poznawczy boli kiedy ktoś coś Ci uświadamia nie ?

z definicji: Dysonans poznawczy – stan nieprzyjemnego napięcia psychicznego, pojawiający się u danej osoby wtedy, gdy jednocześnie występują dwa elementy poznawcze (np. myśli i sądy), które są niezgodne ze sobą. Dysonans może pojawić się także wtedy, gdy zachowania nie są zgodne z postawami. Stan dysonansu wywołuje napięcie motywacyjne i związane z nim zabiegi, mające na celu zredukowanie lub złagodzenie napięcia. - tłumacząc prościej sądzisz o sobie jedno a ktoś Ci uświadamia że jesteś kompletnie inną osobą .....

I to CIĘ wkurza - że przychodzę tu co parę lat NIGDY anonimowo i ośmielam się to pokazać ... a tak misternie budowałaś w głowie kogoś kim nie jesteś. Wiadomo że takich ludzi jak ja się nie lubi - ALE MAM TO GDZIEŚ czy mnie lubisz czy nie :) nie przejdę natomiast obojętnie obok wyzwisk i prostactwa

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 3401
Konto usunięte
Konto usunięte: ADMIN HELP :)


obędzie się - nikogo nie wyzywam nie obrażam w przeciwieństwie do jednej takiej osóbki - stwierdzam po prostu pewne fakty, dyskutuje merytorycznie
RedRiding
RedRiding
  11 kwietnia 2018

Z niektórymi można pogadać o wszystkim, ale pod warunkiem, że jest to temat o dupie i wyglądzie. Jak zresztą większość tutaj tematów i wypowiedzi, oscyluje wokół tego "problemu".W wymianę wiadomości pw nie chcę się prostaku zagłębiać, bo potrafisz lecieć równo

mbs
wpis jest ukryty
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Z niektórymi można pogadać o wszystkim ale pod warunkiem, , że jest to temat o dupie i wyglądzie.


no to o wszystkim czy stawiasz warunki ;) ???

I nawet jeśli to i tak jesteś niekonsekwentna i nie bardzo można bo prawisz zaraz morały że dziewczyna MUSI poprawić makijaż fryzurę bla bla a jak nie to się zaczyna .... . Dyskusja z Tobą przebiega do momentu aż nie zaczniesz wyzywać
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018

o już konto usunęła :D:D

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Tak własnie na zbiorniku opowiadałeś o kobietach z którymi urzędowałeś. Nic się nadal nie zmieniło

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak własnie na zbiorniku opowiadałeś o kobietach z którymi urzędowałeś.


tak :D ???? A skąd wiesz co opowiadałem na zbiorniku - i jak te opowieści niby miały by wyglądać ??? Zwierzałem Ci się ?? Przecież Ty się brzydzisz takimi portalami - nie da rady tam NIC popisać z kimkolwiek bez założenia własnego konta :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic się nadal nie zmieniło


tak - nadal kłamiesz :)
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: fotograficznapamie: Tak własnie na zbiorniku opowiadałeś o kobietach z którymi urzędowałeś. tak :D ???? A skąd wiesz co opowiadałem na zbiorniku - i jak te opowieści niby miały by wyglądać ??? Zwierzałem Ci się ?? Przecież Ty się brzydzisz takimi portalami - nie da rady tam NIC popisać z kimkolwiek bez założenia własnego konta :) fotograficznapamie: Nic się nadal nie zmieniło tak - nadal kłamiesz :)


spadaj na drzewo i prostuj swojego banana na widok każdej dupy. Jak u mnie nawet kopa w dupe nie jesteś wart jako mężczyzna, bo szkoda by mi było nogi sobie na tobie tłuc
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 7147
Konto usunięte
Konto usunięte: spadaj na drzewo


:)))) no bardzo merytoryczne. Trzymasz poziom fiu fiuuu. Jeśli już wracasz na poziom argumentów z przedszkola to hmmm - no wybacz że nie będę równym dyskutantem :((

Konto usunięte
Konto usunięte: na widok każdej dupy

znów kłamiesz i inputujesz - mam swój gust niezmienny od lat. Pewnie że lubię kobiety no wybacz że nie interesują mnie faceci - ale nie każde. Z idiotką choćby najpiekniejszą w życiu nie stworzę ŻADNEJ relacji i nigdy nie stworzyłem - znam swoje życie i nie inputuj mi czegoś czego nie miało miejsca - i pozwolisz że ja o tym będę decydował z kim będę cokolwiek robił bądź nie. I zapewniam Cię, że nie potrzebuje do tego Twoich instrukcji i dyrektyw ani uwagi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak u mnie nawet kopa w dupe nie jesteś wart jako mężczyzna, bo szkoda by mi było nogi sobie na tobie tłuc


U Ciebie ??? A czy ja zabiegam o Twoje względy ??? Co za mniemanie o sobie :D Pokazałem Ci jaka jesteś - krnąbrna prosta tchórzliwa cholera wie tak naprawdę jak wyglądasz, masz prawdopodobnie jakieś problemy mentalne - normalna kobieta tak się nie zachowuje. Dziecko drogie .... TO JA Dziękuję Tobie że taka osoba jak Ty się mną nie interesuje .... tylko czemu ciągle odpisuje :)))) Przecież pisałaś że szkoda jakichkolwiek słów na mnie ..... Ahhh te rozdwojenie jaźni i konsekwencja - musisz być idealną partnerką do życia :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.