Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny macie problem ze sobą, nikt was nie rozumie :P

Jeśli masz zamiar kogoś prowokować to pisz argumenty. Jeśli to było żartobliwe to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Bez sensu pukać w drzwi za którymi nikogo nie ma,


W tym konkretnym przypadku, jak nigdy zgadzam się z Tobą.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: pisz argumenty


Siła argumentu, albo argument siły. Z początku go nie skojarzyłam, bo inaczej wyglądałaby wymiana naszych postów:)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym konkretnym przypadku, jak nigdy zgadzam się z Tobą

Jeszcze gdybyś była tak łaskawa i skończyła tą wymianę zdań to jutro dam klechom na tace. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Siła argumentu, albo argument siły. Z początku go nie skojarzyłam, bo inaczej wyglądałaby wymiana naszych postów:)

Ja wiedziałam, że to nie nowa osoba na forum. Zbyt zadomowiony, ale nie mam nawet chęci wnikać w te zabawy i omijanie pytań. Są ciekawsze rzeczy do roboty. Basta. ;-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
OgnistaAura
OgnistaAura
  10 kwietnia 2018

NIe mam zamiaru nikogo prowokować :)

mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tylko to, bo kilka innych loginów również, ale jak to najczęściej bywa, biedny, poszkodowany, a baby wredne, głupie, z mózgiem ameby, hipokrytki


nie mam pretensji do kobiet - a na pewno nie wszystkich - kolejny raz nadinterpretacja i nie czytanie ze zrozumieniem - temat dotyczył ich naturalności - skwitowałem że kobieta nie ma MUSU podążania za byciem modelem lub modelką zawsze jest złoty środek. I tyle - Gdzie kogoś wyzwałem ??? NO GDZIE ???? I gwarantuje Ci że nie jestem sfrustrowany - po czym to wnosisz ??? Pokaż swoją fotkę nie sfrustrowana babeczko nie mająca żadnego życia poza tym forum ;)))))

- za to Ty jak zmieniasz login co kilka dni godzin jest to spoko ???? Wczoraj redding dzis pamiecfoto itd ?
Co ma piernik do wiatrka ze bylem na zbiorniku ? A skad wiesz ze cokolwiek skorzystałem ??? Znów nadinterpretujesz i dopowiadasz. Udowodnij mi że z kimkolwiek stamtąd sie spotkałem - wiara bez dowodów to głupota ;) Jak typowa furiatka gdy brakuje ci merytorycznych argumentow wyciagasz rzeczy kompletnie nie istotne dla tematu. A sama ANI JEDNEJ swojej fotki nie chcesz pokazać - to byśmy dopiero mieli ubaw :)))))

Konto usunięte
Konto usunięte: To twoja tutaj samoocena i wygórowane ego

nie - ja nigdzie siebie nie oceniam - to Ty to robisz wzgledem siebie - nie zaprezentowałem nic itd .... to tylko wg Ciebie - żerujesz na tym że inni użytkownicy mogą nie pamiętać i wyrabiasz im o mnie zdanie manipulatorko robiąc z siebie zwycięzce tamtych dyskusji

...
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mi nie mówcie, że Redka ma rację.
niema racji - manipuluje kręci i wyciaga kompletnie pomieszane wątki oceniajac co wytłumaczyłem wyżej. I co z tego że miałem kiedyś tu konto czy gdziekolwiek indziej ??? Co to ma do rzeczy - wytłumacz mi to merytorycznie a nie łykasz jak pelikan wszystko co ona powie. Skoro zabierasz głos w dyskusji to zapytaj dwóch stron a nie udajesz bezstronną

Konto usunięte
Konto usunięte: Całą żeńską częśc fotki.

nie - to Twoja chora interpretacja - dlaczego wypowiadasz się za wszystkie kobiety ???? Pytałaś WSZYSTKIE o zdanie ? .

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszak pamietam twoje tutaj jazdy po jakiejś biedacze, bo dodała zdjęcia nie takie jakie wg ciebie powinna,ale ty o swoich na zbiorniku zapomniałeś. Twoja amnezja jest bardzo wybiórcza:)


laska miała pretensje że pisza do niej ,,zboczeńce" - więc dpowiedziałem jej że skoro daje foty z wypietym tyłkiem niemal gołym dekoltem słitt dziubkami to czemu się dziwi ??? I czy ja narzekałem na swoje fotki że ktoś do mnie pisze ???? CO ma piernik do wiatraka ?? GDZIE tu hipokryzja ?????

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie nigdy, bo z góry wiem co napiszesz


po co kłamiesz że nie czytasz skoro czytasz ???
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: niema racji - manipuluje kręci i wyciaga kompletnie pomieszane wątki oceniajac co wytłumaczyłem wyżej. I co z tego że miałem kiedyś tu konto czy gdziekolwiek indziej ??? Co to ma do rzeczy - wytłumacz mi to merytorycznie a nie łykasz jak pelikan wszystko co ona powie. Skoro zabierasz głos w dyskusji to zapytaj dwóch stron a nie udajesz bezstronną

Prosze, niech mi Pan wybaczy, ze pozwolilam sobie zacytowac Pana.
Nie chce sie mieszac w ta dyskusje, bo mnie to meczy i jest to bezsensowne ;-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jeszcze gdybyś była tak łaskawa i skończyła tą wymianę zdań to jutro dam klechom na tace


"Matka", nie zapomnij dać jutro klechom na tacę :)
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam pretensji do kobiet - a na pewno nie wszystkich - kolejny raz nadinterpretacja i nie czytanie ze zrozumieniem - temat dotyczył ich naturalności - skwitowałem że kobieta nie ma MUSU podążania za byciem modelem lub modelką zawsze jest złoty środek. I tyle - Gdzie kogoś wyzwałem ??? NO GDZIE ???? I gwarantuje Ci że nie jestem sfrustrowany - po czym to wnosisz ??? Pokaż swoją fotkę nie sfrustrowana babeczko nie mająca żadnego życia poza tym forum ;))))) - za to Ty jak zmieniasz login co kilka dni godzin jest to spoko ???? Wczoraj redding dzis pamiecfoto itd ? Co ma piernik do wiatrka ze bylem na zbiorniku ? A skad wiesz ze cokolwiek skorzystałem ??? Znów nadinterpretujesz i dopowiadasz. Udowodnij mi że z kimkolwiek stamtąd sie spotkałem - wiara bez dowodów to głupota ;) Jak typowa furiatka gdy brakuje ci merytorycznych argumentow wyciagasz rzeczy kompletnie nie istotne dla tematu. A sama ANI JEDNEJ swojej fotki nie chcesz pokazać - to byśmy dopiero mieli ubaw :)))))


Pan wybaczy, ale jest Pan strasznie monotematyczny.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie chce sie mieszac w ta dyskusje,

Tak ?? To jakoś Ci wybitnie nie wychodzi ;) więc po co to robisz ? Ktoś Ci kazał ???

Dalej nie wiem GDZIE kogoś wyzwałem cz obraziłem - powiedziałem, że coś jest jak jakieś myślenie ameby, że trzeba że MUSI człowiek podążać za jakimiś chorymi ustalonymi przez kogoś trendami. Znam masę ludzi którzy nie są ani modelami ani chorobliwie otyli i jakoś żyją i mają gdzieś gazety i czasopisma i zdanie co kto o nich myśli. I tylko o to mi chodziło
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam wiesz, że wielką inteligencją nie wykazałeś się kiedyś, ani dziś


https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka

zwłaszcza punkt 12 idealnie wpasowuje się w Twoje kłamstwa i manipulacje -

Triumfalne ogłoszenie, że się czegoś dowiodło, choć wcale z dyskusji tak nie wynika

- za słaba dziewczynko jesteś by mnie zagiąć - stosujesz te wszystkie sztuczki ale ehhhh

Konto usunięte
Konto usunięte: Pan wybaczy, ale jest Pan strasznie monotematyczny.

przecież nie czytasz to skąd wiesz jaki jestem ? ZERO kontrargumentów logicznych - znów erystyka.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 2 maja 3843
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie chce sie mieszac w ta dyskusje,

zapoznaj się z tą stroną i linkiem - i zobacz co robi ta dziewczyna - o mało co wzięłaś jej stronę - to manipulatorka i furiatka prawdopodobnie osobowość Borderline. Przeczytaj zwłaszcza podpunkty - metody erystyczne ...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: "Matka", nie zapomnij dać jutro klechom na tacę :)

Grzeczna dziewczynka :-).
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak ?? To jakoś Ci wybitnie nie wychodzi ;) więc po co to robisz ? Ktoś Ci kazał ???

Mam wrazenie, ze ma Pan bujna wyobraznie. Dzisiaj rano wstalam z lozka i glos z gory mi kazal.

Wystarczy drazenia tego tematu, jak male dziecko ktoremu zabrali grabki w piaskownicy. :ziew:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: zapoznaj się z tą stroną i linkiem - i zobacz co robi ta dziewczyna - o mało co wzięłaś jej stronę - to manipulatorka i furiatka prawdopodobnie osobowość Borderline. Przeczytaj zwłaszcza podpunkty - metody erystyczne ... https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka

Jestem calkowicie bezstronna, nikogo tu nie znam i przychodze po prostu porozmawiac.
Z Panem nie da sie tego zrobic na spokojnie, niech bedzie manipulatorka level hard, watpie, ze ja to obrazi.

Teraz mozemy zakonczyc ta dyskusje?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: zapoznaj się z tą stroną i linkiem - i zobacz co robi ta dziewczyna - o mało co wzięłaś jej stronę - to manipulatorka i furiatka prawdopodobnie osobowość Borderline. Przeczytaj zwłaszcza podpunkty - metody erystyczne ... https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka


Oj Michaś, Michaś, jest mi cię po prostu szkoda. Tak zwyczajnie, po ludzku, ale za swoje życiowe błędy takie, czy inne, ponosić trzeba konsekwencje. uznaj to za moją kobiecą słabość, ale w przeciwieństwie do ciebie, serce mam po właściwej stronie i miejscu. Dobranoc
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 2 maja 7367
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Michaś, Michaś, jest mi cię po prostu szkoda. Tak zwyczajnie, po ludzku, ale za swoje życiowe błędy takie, czy inne, ponosić trzeba konsekwencje.

Ale ja nie potrzebuje twojej łaski - taka niechciana nachalna troska o cudze życie wskazuje jedynie na to, że nie radzisz sobie tak naprawdę ze swoim i swoimi frustracjami więc przed konsekwencjami nie uciekaj hipokrytko zmieniając co parę godzin nicka i nie wstawiając swojej foty pozostając ,,anonimowa" jako niby triumfatorka. Nie wiadomo po jakiej stronie masz serce - sama to oceniasz znowu siebie wywyższając znowu będąc sędzią we własnej sprawie a przypisujesz to innym - nieudolnie z resztą, co pokazałem na przykładzie prostych definicji encyklopedycznych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.