Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jestem calkowicie bezstronna,

no nie ... poczytaj co pisałaś.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Z Panem nie da sie tego zrobic na spokojnie


no wybacz że jeśli ktoś mnie wyzywa i obraża to nie jestem spokojny - zobacz ile razy mnie bezpodstawnie wyzwała - niestety jeszcze ten rocznik co był w Wojsku, wychowywał się na podwórkach gdzie trzeba się było bić z chłopakami, sam potem ćwiczył wiele lat boks tajski i pracował w wybitnie męskim środowisku. A to że mam dużą wiedzę i dużo przeżyłem co ona wybitnie ale nieudolnie próbuje udowodnić przypisując mi cechy których nie mam i oceniając moje życie no cóż ... wkurzam bo burze jej schemat i obraz niby zwyciężczyni wszelakich dyskusji który sobie wbiła do głowy więc pozostają jej wyzwiska i rzucanie kompletnie nie związanymi z tematem argumentami - że miałem tu kiedyś konto czy na innym portalu ??? NOI CO Z TEGO ???? Sam fakt że ucieka do takich sztuczek erystycznych świadczy o braku argumentów i frustracji - a wmawia frustrację mi próbując odwrócić kota ogonem. Nawet boi sie pokazać swojej buźki bo nawyzywała tyle ludzi że prędzej czy później ktoś by jej w twarz dał na ulicy - ucieka przed konsekwencjami - jedyne co może to wyzywać zmieniać nicki co pare dni godzin i nigdy nie pokazać fot bo boi się rozpoznania - bardzo słaba zahukana jednostka - TU jzbudowała sobie obraz zwyciężczyni i bogini a ja ten obraz niszcze MERYTORYKĄ - ona probuje obalić to wyzwiskami i erystyką więc sama oceń kto jest kim.

Ponoć kobiety lubią jak facet jest wygadany oczytany nie nosi rurek nie chodzi na solarium nie przykłada przesadnej uwagi do wyglądu i gdy trzeba to pier**** pięścią w stół bo na jakichkolwiek forach i postach tak laski narzekają na brak testosteronu wśród dzisiejszych chłopców gdzie ci mężczyzni itd itp no to o co kaman ???
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie ... poczytaj co pisałaś.

Uparty jestes.
Konto usunięte
Konto usunięte: no wybacz że jeśli ktoś mnie wyzywa i obraża to nie jestem spokojny - zobacz ile razy mnie bezpodstawnie wyzwała - niestety jeszcze ten rocznik co był w Wojsku, wychowywał się na podwórkach gdzie trzeba się było bić z chłopakami, sam potem ćwiczył wiele lat boks tajski i pracował w wybitnie męskim środowisku. A to że mam dużą wiedzę i dużo przeżyłem co ona wybitnie ale nieudolnie próbuje udowodnić przypisując mi cechy których nie mam i oceniając moje życie no cóż ... wkurzam bo burze jej schemat i obraz niby zwyciężczyni wszelakich dyskusji który sobie wbiła do głowy więc pozostają jej wyzwiska i rzucanie kompletnie nie związanymi z tematem argumentami - że miałem tu kiedyś konto czy na innym portalu ??? NOI CO Z TEGO ???? Sam fakt że ucieka do takich sztuczek erystycznych świadczy o braku argumentów i frustracji - a wmawia frustrację mi próbując odwrócić kota ogonem. Nawet boi sie pokazać swojej buźki bo nawyzywała tyle ludzi że prędzej czy później ktoś by jej w twarz dał na ulicy - ucieka przed konsekwencjami - jedyne co może to wyzywać zmieniać nicki co pare dni godzin i nigdy nie pokazać fot bo boi się rozpoznania - bardzo słaba zahukana jednostka - TU jzbudowała sobie obraz zwyciężczyni i bogini a ja ten obraz niszcze MERYTORYKĄ - ona probuje obalić to wyzwiskami i erystyką więc sama oceń kto jest kim.

Za swoje nieodpowiednie zachowanie zostala ukarana banem. Stwarzasz caly jej obraz na podstawie paru postow, ktore z nia wymieniles. Nie chce oceniac drugiego uzytkownika, nawet wspominac o tym, bo to nieladnie. Masz jakis problem do niej, rozwiazujcie go w kulturalny sposob... tylko nie tutaj.
Nie zamierzam nikogo oceniac i prosze Cie abys dal sobie z tym spokoj. To jest forum tematyczne, nie dla oceniania innych.
Porozmawiaj na inne tematy, po co drazyc ten temat aby udowodnic kto ma racje, jest madrzejszy itd.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponoć kobiety lubią jak facet jest wygadany oczytany nie nosi rurek nie chodzi na solarium nie przykłada przesadnej uwagi do wyglądu i gdy trzeba to pier**** pięścią w stół bo na jakichkolwiek forach i postach tak laski narzekają na brak testosteronu wśród dzisiejszych chłopców gdzie ci mężczyzni itd itp no to o co kaman ???

Tsaaaa piszesz o moim ideale mezczyzny. Ponoc lobuz kocha najbardziej. :zakochany:
Jest jedna roznica, nawet lobuz wie kiedy odpuscic i ustapic damie :-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 29 marca 1219
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Stwarzasz caly jej obraz

znam ją z dawnych czasów. Wtedy zachowywała się identycznie. Wyzwiska zmiany nickow co pare dni godzin zawsze brak fotki bo boi się ocen które tak chętnie daje innym. Przecież się nie zmieni. Charakterek ten sam. Tchórzliwa mała myszka w życiu która głośno piszczy w necie

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Masz jakis problem do niej, rozwiazujcie go w kulturalny sposób tylko nie tutaj


napisała do mnie na priv ale to znów nie miało nic wspólnego z kulturą. To trzeba przyznać - chamska jest wszędzie i tu i na priv. Więc ją zablokowałem. A że zaczęła wyciągać przeszłość no cóż ... kto sieje wiatr zbiera burze. Tyle pieje o konsekwencjach .... a sama nie chce ich ponieść. Niech pokaze twarz niech się spotka ze mną twarzą w twarz. Mogę spotkać się z każdym zawsze i wszędzie bo nikogo nie wyzywam nie obrażam to czego mam się obawiać ??. A ona nawyzywała tyle osób że to się w pale nie mieści - dlatego nigdy nie pokaże swojej wystraszonej mordki. To dziecko myslące że ma rację a nie dojrzały emocjonalnie człowiek

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Porozmawiaj na inne tematy, po co drazyc ten temat aby udowodnic kto ma racje, jest madrzejszy itd


bo nie pozwolę by ktoś mnie obrażał rozumiesz czy nie ? Mówi się że głupszemu trzeba ustąpić - a ja nie ustąpie zwłaszcza kiedy wiem że mam rację bo nie mam takiego charakteru- poza tym gdyby każdy ustąpił to głupota zalała by świat całkowicie. Do zwycięstwa zła wystarczy obojętność reszty

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tsaaaa piszesz o moim ideale mezczyzny.

nie wiedziałem ale zapewniam Cię że nim nie jestem

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ponoc lobuz kocha najbardziej

bo nie jestem łobuzem - to że wielokrotnie musiałem komuś walnąć w ryja w klubie czy na ulicy nie świadczy że ja byłem prowodyrem czy agresorem. Mamy w Szczecinie taki klub Boston - i tam często są bijatyki. Ale nie obchodzi mnie to - lubię tamtejszą muzykę więc nie będę siedział zahukany w domu. I podchodzi do mnie koleś który mówi wprost że mi chce przypier**** - to ON jest tym mitycznym łobuzem - i takie coś Ci imponuje ??? Przecież to kretynizm - i za ten kretynizm dostał w pysk z łokcia bo nie będę czekał aż faktycznie pierwszy to zrobi

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jest jedna roznica, nawet lobuz wie kiedy odpuscic i ustapic damie :-).

mówisz o romantycznym mitycznym łobuzie wytworze wyobraźni jakimś robin hoodzie no zejdź na ziemie - kolesie ktorzy Cię pociągajątak naprawdę nie szanują kobiet a odsiadując wyroki za swoje łobuziarstwo ( ahhh jak to słodko brzmi a tak naprawdę to po prostu kretyni i przestępcy ) - WTEDY jak oni mocno kochają jak to rozumieją co stracili jacy ahhh ohhhh i najczęściej znów wracają za kraty i tak naprawdę odsiadujesz wyrok razem z nim - grozi gdy go zostawisz, koledzy Cie kontroluja nie masz życia. Ponosisz konsekwencje jego wyborów bandyterki. Zastanów się co ci imponuje - chyba że źle odebrałem to przepraszam za nadinterpretację
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: fotograficznapamie: Oj Michaś, Michaś, jest mi cię po prostu szkoda. Tak zwyczajnie, po ludzku, ale za swoje życiowe błędy takie, czy inne, ponosić trzeba konsekwencje. Ale ja nie potrzebuje twojej łaski - taka niechciana nachalna troska o cudze życie wskazuje jedynie na to, że nie radzisz sobie tak naprawdę ze swoim i swoimi frustracjami więc przed konsekwencjami nie uciekaj hipokrytko zmieniając co parę godzin nicka i nie wstawiając swojej foty pozostając ,,anonimowa" jako niby triumfatorka. Nie wiadomo po jakiej stronie masz serce - sama to oceniasz znowu siebie wywyższając znowu będąc sędzią we własnej sprawie a przypisujesz to innym - nieudolnie z resztą, co pokazałem na przykładzie prostych definicji encyklopedycznych


to nie proś, żebym cie sprowadziła na ziemię jak kolegę. Ja jestem cierpliwą osobą, ale moja anielska cierpliwość do takich łajdaków jak ty, ma swoj termin ważności! Nie nadużywaj go, bo będziesz zęby zbierał z ringu. Nie tacy mądrzy jak ty byli, i nie tyle co ty, tylko w majkach mieli i świnie pasą, dziecko neo! Mój wygląd znają ci z fotki i nie tylko którzy powinni. Ba powiem ci więcej, mam stały z nimi kontakt internetowy napinaczu, ale ty do tego elitarnego grona należał nie będziesz
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Prócz tego, że sobie ciebie z każdej strony pooglądałam, to jednak bardziej interesowało mnie to, co masz o sobie do powiedzenia! Twoją przychylność zyskują tylko te, które jak ty uchylą ci koronkę od majtek. Po co ty tutaj jesteś i czego szukasz, to ja doskonale o tym wiem. Nieważne gruba czy chuda, ładna czy brzydka, wymalowana, czy nie, byle ci dupy dała i to długoterminowo. Ja nikogo tutaj nie szukam i chcę tylko porozmawiać na forum, ale dzięki takim łajdakom jak ty, w kulturalny sposób tego zrobić się nie da! Miałeś czas, by zmienić taktykę, miałeś czas by się wycofać ale ty hipokryto wolisz brnąć w próbę ośmieszania innych użytkowniczek i wychwalanie siebie pod niebiosa. Szkoda, że tylko ty widzisz siebie w ten sposób, bo po twoich postach próbujących się tutaj sprzedać jako złoto w śmierdzącym papierku wnioskuję, że mało masz amatorek na swoje cuchnące szitem propozycje

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Nie lubię "brudzić" sobie rąk takim szitem jak ty, ale kiedy muszę, ubieram rękawiczki i nie ma że boli

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 29 marca 1016
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie proś, żebym cie sprowadziła na ziemię jak kolegę.

nie proszę - kłamiesz

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem cierpliwą osobą, ale moja anielska cierpliwość

kłamiesz
Konto usunięte
Konto usunięte: takich łajdaków jak ty

argument ad personam - dno

Konto usunięte
Konto usunięte: Twoją przychylność zyskują tylko te, które jak ty uchylą ci koronkę od majtek.

kłamstwo

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co ty tutaj jesteś i czego szukasz, to ja doskonale o tym wiem

nie wiesz tylko interpretujesz - ja nigdy nie zakładam jak się kończy znajomość bo tego nie wiesz nigdy

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieważne gruba czy chuda, ładna czy brzydka, wymalowana, czy nie, byle ci dupy dała i to długoterminowo.


kolejne kłamstwo - mam swój gust. Nie lubię bo nie muszę kościstych wytapetowanych modelek i wychudzonych patyków - lubię krągłe naturalne kobiety bez ordynarnego makijażu bo mam do tego prawo. Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki. Nie masz pojęcia co się działo w moim życiu i oceniasz najprawdopodobniej wg swojego w którym NIC się nie zmieniło. Pokaż mi faceta który nie chce poznać partnerki z którą będzie miał długoterminową relację w której też będzie seks ???

Konto usunięte
Konto usunięte: ale dzięki takim łajdakom jak ty, w kulturalny sposób tego zrobić się nie da


łajdakom bo co ?? Bo pokazuje że nie rozmawiasz kulturalnie tylko wyzywasz stosujesz erystykę i argumenty ad personam i ad hominem ??

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałeś czas, by zmienić taktykę, miałeś czas by się wycofać ale ty hipokryto wolisz brnąć w próbę ośmieszania innych użytkowniczek i wychwalanie siebie pod niebiosa.


jaką taktykę ? Nie oceniaj innych wg siebie. Gdzie jest hipokryzja ? Nie chce nikogo ośmieszać - sama to robisz tak się zachowując - jeśli wyzywasz a ja móię że wyzywasz to Cię ośmieszam ??? Masz jakieś zeschizowane definicje. Dlaczego mówisz w liczbie mnogiej i wypowiadasz się za wiele kobiet - już wcześniej o to pytałem

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że tylko ty widzisz siebie w ten sposób, bo po twoich postach próbujących się tutaj sprzedać jako złoto w śmierdzącym papierku


nic nie próbuje sprzedać - mam gdzieś czy ktoś mnie lubi czy nie - obojętnie jedynie nie przechodze gdy ktoś tak jak TY a nie inne użytkowniczki mnie wyzywają - przestań się robić na obrończynie kobiet na tym portalu i za wszystkie się wypowiadać bo nią nie jesteś - jesteś chamska ordynarna krnąbrna dlaczego te cechy chcesz przypisać innym użytkowniczkom ?? Tylko TY a nie inne użytkowniczki atakujesz mnie personalnie kłamiąc manipulując i przytaczając argumenty nie związane z tematem dodatkowo anonimowo co rusz zmieniając nicki i nie pokazując buzi - bardzo odważne. Nie chcesz ponieść konsekwencji a tyle o tym gadasz

to TY jesteś hipokrytką

Konto usunięte
Konto usunięte: że mało masz amatorek na swoje cuchnące szitem propozycje


JAKIE propozycje ? Skąd wiesz z iloma osobami rozmawiam i o czym i co sie wydarzyło w moim życiu przez ten czas ??? Znów zakładasz coś za pewnik. Powiedziałem ci wiara bez dowodów to głupota - a ty wierzysz a nie wiesz. Nie masz wiedzy

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię "brudzić" sobie rąk takim szitem jak ty, ale kiedy muszę, ubieram rękawiczki i nie ma że boli


znów wyzwiska i ataki personalne - no ale skoro nie lubisz a jednak robisz no to zachowujesz się jak masochistka
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Nie chce mi się wracać do każdego twojego posta i udowadniać ci twoja hipokryzje i to krok po kroczku. Gdybyś faktycznie chciał wypowiedzieć sie w tym temacie bezstronnie,to w 1 kolejności odpowiedziałbyś założycielce tematu i pisał w swoim imieniu i os 1. Zamast tego kroku, ty wybrałeś post mający na celu ośmieszenie ją i widzę że forum brnie w to dalej. Widzę że strqsznie za to skupiłeś swoją uwagę na mnie ;) smiać się czy płakać? Mimo wszystko uważam cie za inteligentnego faceta i oboje wiemy w którą stone skierowałeś swoje myśli ;) mnie i naturę ciężko będzie ci oszukać ;)))

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  11 kwietnia 2018

Ja cie wysłałam po 1 stronę gazety, a tymczasem ty przeglądasz dział anonse :)))

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: za 29 marca 5616
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi się wracać do każdego twojego posta i udowadniać ci twoja hipokryzje i to krok po kroczku.


Bardzo wygodne - oskarżyć a potem powiedzieć nie chce mi sie szukać - Tobie ??? Takiej inteligentnej zajadłej ??? A może nie znajdziesz tego czego szukasz bo to wytwór Twoich myśli i błędnego skojarzenia faktów dopowiadań nadinterpretacji i kłamstw które merytorycznie znów bym obalił i stąd niechcenie ???? - a hipokryzji z mojej stronyj nie ma. To że miałem konto na innym portalu nie jest ŻADNĄ hipokryzją. Próbujesz mi udowodnić że jestem hipokrytą bo pojechałem jakąś laskę za to, że nie rozumiała iż wstawiając foty z wypiętą D i roznegliżowanym dekoltem miała pretensje o propozycje seksualne od ,,zboczeńcow" i ją to irytowało.... Ale zaraz zaraz :D - przecież wmawiasz mi że ja lecę na coś takiego, że laska odkrywa koronki że właśnie tego szukam itd itp .... gubisz się w oskarżeniach, kiepski prokurator z Ciebie a na takiego się tu kreujesz

GDZIE jest moja hipokryzja ???? Czy ja miałem pretensje o cokolwiek że mając konto na zbiorniku - mało tego miałem też konto na datezone to teraz w ogóle na mnie wylejesz pioruny siarczyste i gromy jasne - ktoś do mnie pisze ??? Gdzie ta hipokryzja ??? O czym ty pier**** ??? A to że chciałem spróbowac czegoś nowego no to co z tego ??? Nie miałem prawa ???? Ty taka święta jesteś ?? Bo wygląda to tak jakbyś usilnie się na taką kreowała. Mało tego - wiesz jak się to skończyło czy kogoś poznałem i skorzystałem z czegokolwiek ???? Dopowiadasz manipulujesz kręcisz i kłamiesz. Wyślij może jeszcze do piekieł setki tysięcy ludzi korzystających z takich portali zakonnico

Konto usunięte
Konto usunięte: Zamast tego kroku, ty wybrałeś post mający na celu ośmieszenie ją i widzę że forum brnie w to dalej.

ale jak ośmieszenie ??? Dla Ciebie wytłumaczenie komuś że nie trzeba ślepo podążać za jakimiś ustalonymi przez kogoś trendami to ośmieszenie ??? Dalej nie rozumiem co to znaczy że MUSISZ być modelem albo modelką lub fit itd. Kto Cię zmusi ??? Jak masz słabą wolę to ulegniesz zawsze wszystkim sugestiom marketingwców.

I to jest dobre :D:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię "brudzić" sobie rąk takim szitem jak ty, ale kiedy muszę, ubieram rękawiczki i nie ma że boli


a potem

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że strqsznie za to skupiłeś swoją uwagę na mnie ;)


Helouuuuu ???? Ktoś tu coś mówił o hipokryzji ???? Więc nie wiem - jak dla mnie możesz płakać nad swoim brakiem kojarzenia i sensu lub raczej jego braku swoich wypowiedzi - wybacz że to dostrzegam a Ty to odbierasz jako atak. No nikt nie lubi jak ktoś burzy mniemanie o sobie i wkłada kij w mrowisko. Przypominam raz jeszcze - TO TY zaatakowałaś mnie personalnie nawyzywałaś nie pokazując nawet swojej twarzy ? Siejesz wiatr zbierasz burzę. Deal with it

Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko uważam cie za inteligentnego faceta


tak ?? przecież wyzywasz mnie że jestem tępym młotem to w końcu się zdecyduj

Konto usunięte
Konto usunięte: i oboje wiemy w którą stone skierowałeś swoje myśli ;)


nie wiemy oboje - nie podciągaj usilnie mnie pod swoje wybujałe myślenie i nie wmawiaj mi rzeczy ani myśli których nie wykonuje. To zakrawa na paranoje

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie i naturę ciężko będzie ci oszukać ;)))
nie zależy mi na oszukiwaniu Ciebie nie wiem co sobie wbiłaś do głowy - ponownie proszę nie oceniaj wg siebie

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja cie wysłałam po 1 stronę gazety, a tymczasem ty przeglądasz dział anonse :)))


ponowne inputowanie mi jakichś czynów i swoich myśli i stawianie tego za pewnik
OgnistaAura
OgnistaAura
  11 kwietnia 2018

ADMIN HELP :)

OgnistaAura
OgnistaAura
  11 kwietnia 2018

mbs zgłoś ją za wyzwiska i po temacie :)

mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 29 marca 1464

Wytłumacze Ci jak dziecku co usilnie nieudolnie chciałaś zrobić bo chyba tego sama nie ogarniasz - ale nie wiem czemu chcesz to zrobić ??- by dalej o sobie sądzić, że jesteś nie do pokonania w dyskusji i mieć o sobie takie mniemanie ???? . Masz jakąś misję ?? To zakrawa na schizofrenie i fanatyzm

OK już tłumaczę twój tok ,,myślenia" i postępowania :

Ponieważ miałem konto na zbiorniku parę lat temu próbujesz za wszelką cenę podważyć mój argument o naturalności kobiet, że nie trzeba podążać ślepo za modą i wymaganiami marketingowców. No bardzo inteligentne i bystre normalnie klękajcie narody...

heeeej patrzcie on nie może mieć racji bo ... noi ten ,,argument" - kompletnie oderwany od dyskusji i tematu - erystyka w najczystszej postaci - zero merytoryki logiki - po to wczoraj dałem Ci link do strony byś zrozumiała ale ewidentnie nie ogarniasz albo udajesz że nie rozumiesz co próbujesz tu zastosować:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka

punkt 23
Dywersja: Widząc, że zaczynamy przegrywać, rozpoczynamy mówić zupełnie o czymś innym, jak gdyby to było argumentem przeciwnym (bezczelne, kiedy nie dotyczy to w ogóle tematu dyskusji).

czy Ty myślisz że ja tego nie widzę ?? Może inni nie ( stąd pytanie tej drugiej laski tylko nie mowcie że pamiec foto ma rację .... ) Masz o sobie mniemanie takiej bystrej pzebiegłej ale wybacz że to obalam... Może inni nie mają pojęcia o podstawach psychologii ale dla mnie za słaba jesteś dziewczynko .... deal with it

dodatkowo - a to już świadczy o kulturze osobistej a raczej jej braku niestety to się wynosi z domu - wyzywasz po chamsku prostacku gdzie z definicji to kobieta powinna być kobieca subtelna ciepła i serdeczna - ZERO klasy - natomiast zauważ, że NIGDZIE Cię nie wyzwałem - zachowujesz się .... no sama widzisz jak. I to Cię wkurza że ośmielam się to pokazać i burzy to Twoje mniemanie o sobie jako doskonałej wyszczekanej interlokutorki inteligentnej świetnej rozmówczyni dobrej kobiety bla bla bla.

Mało tego - to co robisz zakrawa na paranoję i schizofrenię naprawdę robisz wszystko by można tak pomyśleć wybacz że to też dostrzegam:

1.wyzwiska od tępych młotów a potem jesteś inteligentny.
2. twierdzenie że nie odpuścisz udowodnienia mi czegoś ( misja ) a potem kiedy wyraźnie merytorycznie przegrywasz to stwierdzenie nie chce mi się - no bardzo solidny mocny charakter masz nie ma co

a wszystko okraszone brakiem odwagi pokazania swojej buzi i notorycznym bezustannym zmienianiem nicka co pare dni / godzin i wmawianiem mi że jeśli ja tu wracam co parę lat to to robię - ale ja się nie chowam i nie boję - taka różnica między nami

Rozumiesz czy mam napisać po angielsku ehhhh

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mbs zgłoś ją za wyzwiska i po temacie :)


to zalozy 50 konto bez zdjecia i znowu hejt
mbs
mbs
  11 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mbs zgłoś ją za wyzwiska i po temacie :)

nie - niech pokazuje dalej swój brak klasy i wychowania
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.