Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

RedRiding
RedRiding
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: od skrajności w skrajność masakra .... albo tłusta totalnie zaniedbana baba albo modelka fit slim itd


Jprdl , ale tępy młot d83dde02 kobieta z nadwagą, niewymalowana poddawana jest tzw presji społecznej przez osoby wzorujące się i czerpiące wiedzę na temat mody i urody z czasopism. To kolorowe czasopisma narzucają właśnie trendy w modzie i wyglądzie. Osoby wzorujące się na nich bardzo często nie zwracają uwagi na nic innego i wyśmiewają się z takich osób czego przykłady młotku ktos podał ci tutaj niemalże na tacy. Oczywiście że zrobi co zechce ale po 1 jest to niezdrowe, po 2 mało atrakcyjne(są osoby jak ty którym to się podoba, ba są i tacy mężczyźni którzy z premedytacją tuczą i to dosłownie swoje kobiety by je od siebie uzależnić)
RedRiding
RedRiding
  10 kwietnia 2018

Młocie, w telegraficznym skrócie d83dde02chodzi o presję otoczenia co widoczne jest głównie wśród młodzieży

RedRiding
RedRiding
  10 kwietnia 2018

Wyzywasz tutaj innych od "ameb umysłowych" ale drugiego tak tępego młota jak ty, to chyba że świeczką trzeba by tutaj szukać. Wszak takie otępienie samoistne jest w przyrodzie mało spotykane xd Z uwzględnieniem pana od fotografii również "naturlisz"

mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jprdl , ale tępy młot

nie oceniaj innych wg siebie i nie mów o sobie w drugiej osobie

Konto usunięte
Konto usunięte: kobieta z nadwagą, niewymalowana poddawana jest tzw presji społecznej przez osoby wzorujące się i czerpiące wiedzę na temat mody i urody z czasopism. To kolorowe czasopisma narzucają właśnie trendy w modzie i wyglądzie


ja o chlebie Ty o niebie - czy ja napisałem że jest inaczej ????? Czy Ty w ogóle rozumiesz co chce powiedzieć ??? To że jest nacisk nie znaczy że MUSISZ mu ulegać - w żadnej życiowej płaszczyźnie i popadać w skrajność od otyłości do bycia modelem modelką - a to że ktoś ulegnie to jego sprawa. Mam to gdzieś czy ktoś sobie bierze do serca czaspisma i jakies wzorce. Po to dalem przyklad z telewizją

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyzywasz tutaj innych od "ameb umysłowych


nie - znów nie czytasz ze zrozumieniem - napisałem że to myślenie ameby a nie że JESTEŚ - tak samo można powiedzieć głupio gadasz lub jak głupiec a nie - jesteś głupi. Nie wmawiaj mi czynów których nie zrobiłem
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszak takie otępienie samoistne jest w przyrodzie mało spotykane


nawet tego szerzej nie skomentuje - dno i prostactwo
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ale drugiego tak tępego młota jak ty, to chyba że świeczką trzeba by tutaj szukać.


spójrz w lustro - chamska ordynarna prostacka z mega ego a nawet fotki nie wrzuci
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018

Ktoś tu się nie umie zachować. :ninja:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018

O poziomie IQ świadczy sam fakt iż mówi tępy młot - ciekawe czy w tej swojej inteligencji mówi np w sklepie poproszę mokrą wodę do picia

ASZABENE
ASZABENE
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ktoś tu się nie umie zachować.

Poobracasz się jeszcze trochę w tym towarzystwie i uznasz to za ,ot zwykłe zwroty grzecznościowe, coś jak dzień dobry rano .
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Poobracasz się jeszcze trochę w tym towarzystwie i uznasz to za ,ot zwykłe zwroty grzecznościowe, coś jak dzień dobry rano

E tam, w ciągu tylu lat gorsze rzeczy się widziało... Mówisz, że czas się przyzwyczaić? :ziober2:
Tutaj jedynie systematyczność nigdy nie zawodzi :mrgreen:.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  10 kwietnia 2018

Najgłębsze czeluści piekieł ,czekają na tych którzy w dobie kryzysu i upadku moralnego pozostali biernymi.
Także lepiej się nie przyzwyczajaj i stój dzielnie na straży prawa

RedRiding
RedRiding
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: O poziomie IQ świadczy sam fakt iż mówi tępy młot - ciekawe czy w tej swojej inteligencji mówi np w sklepie poproszę mokrą wodę do picia

Michaś tym postem to ty rozje system i zobiłeś mi zaje dzień hahahaha płaczę ze śmiechu hahahahha no takiś tępy ze nadajesz sie tylko do bezmyślnego walenia hahahahha
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha płaczę ze śmiechu hahahahha

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahha


chyba mamy potwierdzenie że puste bębny grzmią najgłośniej. A że nikt inny się nie śmieje ani merytorycznie nie możesz się odnieść to pozostają dalsze wyzwiska i puste rżenie - nikt się nie śmieje to chociaż Ty. Ah ta podświadomość :) Klasa i kobiecość. Brawo Ty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Także lepiej się nie przyzwyczajaj i stój dzielnie na straży prawa

Lubisz babami kierować ja widzę. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo Ty

Może ktoś w końcu zrezygnuje i zakończy tą zabawę?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Może ktoś w końcu zrezygnuje i zakończy tą zabawę?


ja skończyłem - pozostały jej wyzwiska i epitety. Gdy erystyka wkracza do gry wiadomo że normalna, merytoryczna dyskusja jest skończona.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.