Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ja skończyłem

Więcej mnie nic nie interesuje. :mrgreen:
Spinanie się w internecie przy tak pieknej pogodzie i fajnych laskach na kamerkach to grzech. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  10 kwietnia 2018

Próba kierowania kimkolwiek ,raczej skazana jest na porażkę ,ale delikatna sugestia zazwyczaj przynosi zamierzony efekt .

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: delikatna sugestia zazwyczaj przynosi zamierzony efekt

Piszesz rzeczy oczywiste. Zrozumiałam Twój przekaz - moja odpowiedź była żartobliwa!:mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  10 kwietnia 2018

Jeśli oczywiste to bardzo dobrze ,kiedyś się do tego na pewno odniosę .

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jakim każdym razem ???? a co ja sie tu wypowiadałem setki razy ??? Chyba mnie z kimś pomyliłaś


Ona mogła cię pomylić, ale moja pomyłka nie wchodzi w rachubę:) Napisałeś tutaj nie setki, a tysiące postów i jesteś starym bywalcem tego portalu. Widzę że nic się u ciebie, od naszego ostatniego tutaj spotkania, nie zmieniło i nadal walczysz z całą kobiecą częścią fotki, nadal wszystkim ubliżasz, nadal wszystkich uważasz za głupków, a później chowasz się za spódnicą moderacji. Strasznie "bohatyrny" jesteś jak na takiego pyskacza :) Przyznam że trochę mnie zmyliłeś i uśpiłeś moją czujność, ale jak widzisz nie na długo, bo na początku nie zaglądałam na twój profil, ale rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości. Zastanawiam się jaki jest twój górny poziom hipokryzji i przyzwoitości? Facet stojący w majtkach i sprzedający się jak tania dziunia pod latarnią, umoralnia widzę wszystkich i wszystkie i chce rozmawiać o polityce prorodzinnej:)Paradne. Sam wiesz, że wielką inteligencją nie wykazałeś się kiedyś, ani dziś i żadna tutaj nie zna cię tak dobrze jak ja :))Dzień dobry "Noah"

Konto usunięte
Konto usunięte: nie oceniaj innych wg siebie i nie mów o sobie w drugiej osobie


A gdzieżbym nawet śmiała? Wszak oceniam wszystkich wedle twojej oceny

Konto usunięte
Konto usunięte: znów nie czytasz ze zrozumieniem -


Obecnie czytam "Strategie Syjonu" ciebie w ogóle nie czytam i nie słucham, bo cóż ty możesz mieć mi ciekawego do powiedzenia?
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ciebie w ogóle nie czytam


tak ?...

to ciekawe jak można kogoś cytować nie czytając go ? logika widzę kuleję

Konto usunięte
Konto usunięte: nadal wszystkim ubliżasz,


gdzie komś ubliżyłem ?

Konto usunięte
Konto usunięte: a później chowasz się za spódnicą moderacji

tak ? Bo dodałem Cie na czarną listę bo zaczełaś mnie atakowąc na wiadomościach prywatnych ? Nie trzeba tego zgłaszać moderatorowi. Psychiczna jesteś ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się jaki jest twój górny poziom hipokryzji i przyzwoitości? Facet stojący w majtkach i sprzedający się jak tania dziunia pod latarnią, umoralnia widzę wszystkich i wszystkie i chce rozmawiać o polityce prorodzinnej:


pojęcia nie mam o czym mówisz. Kogo umoralniam ??? Wskaż miejsce w którym kogoś umoralniam ??? Jaka polityka prorodzinna jakie majtki ??? W którym miejscu jestem hipokrytą ??? Mieszasz wszystko

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam wiesz, że wielką inteligencją nie wykazałeś się kiedyś, ani dziś i żadna tutaj nie zna cię tak dobrze jak ja :))
to Twoja ocena że nie mam inteligencji no cóż - masz prawo tak sądzić i myśleć że jestes zwycięzcą. Megalomania i sędzia we własnej sprawie
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzieżbym nawet śmiała? Wszak oceniam wszystkich wedle twojej oceny


wyzywając innych robisz to - ja nikogo nie wyzwałem. Subtelna róznica o której nie masz pojęcia.

I skąd wiesz co pisze skoro raz jeszcze przypominam

Konto usunięte
Konto usunięte: ciebie w ogóle nie czytam i nie słucham,


wariatka ???
OgnistaAura
OgnistaAura
  10 kwietnia 2018

Proponuję zignorować tę osobę, po co karmić trola :)

CuteNinja
CuteNinja
  10 kwietnia 2018

Czy ja mam państwu przypomnieć, czego dotyczył temat, czy poradzą sobie państwo bez mojej pomocy? d83dde0f

OgnistaAura
OgnistaAura
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 2 maja 0326

Damy radę :D

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Noah

Tylko mi nie mówcie, że Redka ma rację. Ale kolega ominął to więc zdecydowanie, dobrze wiedzieć ;-).
Konto usunięte
Konto usunięte: Damy radę

Nikt mnie nie słucha, chyba za mała uroslam. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo umoralniam ???


Całą żeńską częśc fotki. Wszak pamietam twoje tutaj jazdy po jakiejś biedacze, bo dodała zdjęcia nie takie jakie wg ciebie powinna,ale ty o swoich na zbiorniku zapomniałeś. Twoja amnezja jest bardzo wybiórcza:) że też zawsze to ja muszę cię zresetować. to chyba już 4x?

Konto usunięte
Konto usunięte: wyzywając innych robisz to


Lepiej głośno przeklinać jak być małym cichym skur....!

Konto usunięte
Konto usunięte: I skąd wiesz co pisze skoro raz jeszcze przypominam


zaczynasz jak twój pies, kręcić się wokół własnego ogona. Prawie nigdy, bo z góry wiem co napiszesz

Konto usunięte
Konto usunięte: Megalomania i sędzia we własnej sprawie


To twoja tutaj samoocena i wygórowane ego

Im więcej orgazmów, tym dłuższe twoje życie. Zadbaj o swoje zdrowie, bo jakiś spięty, niewyżyty
sfrustrowany, zdesperowany jesteś
OgnistaAura
OgnistaAura
  10 kwietnia 2018

To jak to jest z tymi naturalnymi kobietami? :) Pytanie trochę do kitu, co mozna sądzić o kobietach naturalnych a co można sądzić o nienaturalnych, nie wiem czy tak ogólnikowo mozna pisać i oceniać po okładce EH :P

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ale kolega ominął


Nie tylko to, bo kilka innych loginów również, ale jak to najczęściej bywa, biedny, poszkodowany, a baby wredne, głupie, z mózgiem ameby, hipokrytki
OgnistaAura
OgnistaAura
  10 kwietnia 2018

Dziewczyny macie problem ze sobą, nikt was nie rozumie :P

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tylko to, bo kilka innych loginów również, ale jak to najczęściej bywa, biedny, poszkodowany, a baby wredne, głupie, z mózgiem ameby, hipokrytki

Zgadzam się, ale czy wasza rozmowa ma jakikolwiek sens jeśli Ty mówisz o ptakach, a on o rybach? On ma swoją rację, Ty swoją i nikt nikomu nie ustąpi. Bez sensu pukać w drzwi za którymi nikogo nie ma, mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi. :-)

Każdy wyciągnął jakiś wniosek, wystarczy!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.