Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Za kazdym razem to piszesz gdy ktos ma inne poglady niz Ty.

jakim każdym razem ???? a co ja sie tu wypowiadałem setki razy ??? Chyba mnie z kimś pomyliłaś

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zadalam proste pytanie - unikasz odpowiedz.

nie unikam - to jest odpowiedź i udajesz że nie ma kobiet pomiędzy tego przedziału ?

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Chcialam Ci udowodnic, ze wyglad ma znaczenie i udowodnilam.


a ja NIGDZIE nie napisałem że nie ma więc masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem. Powiedziałem tylko że nie uważam że MUSI czlowiek być slim fit itd. A Twoim kontrargumentem którego użyłaś była totalna skrajność więc w swojej głowie tryumfujesz zwycięstwo, spoko
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza


[quote=18427268;ale wymaga się aby były gładkie, zadbane, pachnące, z lsniacymi włosami, nienagannie ubrane i uczesane.

to chyba trafiałem na jakieś arcy kobiety które mimo kilogramów były gładkie pachnące zadbane miały piękne włosy i były dobrze ubrane. JA wyraźnie napisałem że nie rozumiem tego stwierdzenia że człowiek MUSI być fit slim albo model. Czyli mówiłem o FIZYCE - rozumiesz to czy nie ??? a Ty dajesz kontrargument nieuczesania braku makijażu itd. No i jak z Tobą rozmawiać skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem ????
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jakim każdym razem ???? a co ja sie tu wypowiadałem setki razy ??? Chyba mnie z kimś pomyliłaś

Nie moge Cie z nikim pomylic, bo mi nikogo nie przypominasz. :mrgreen:
W tym temacie juz komus pisales o zakonczeniu dyskusji.
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma kobiet pomiędzy tego przedziału ?

Oczywiscie ze sa, kazda kobieta jest inna. Mnie interesowalo czy bylbys z malo atrakcyjna kobieta.
To nie zadne skrajnosci ani uogolnianie, to czysta ciekawosc.
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja NIGDZIE nie napisałem że nie ma więc masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem

Zabawny jestes. :rotfl:
Nic Ci nie wkladam, bron Boze.
I nie spinaj sie tak, pozna pora czas sie rozluznic.
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedziałem tylko że nie uważam że MUSI czlowiek być slim fit itd. A Twoim kontrargumentem którego użyłaś była totalna skrajność więc w swojej głowie tryumfujesz zwycięstwo, spoko

Raczej wysmiewales ten fakt, ze w dzisiejszych czasach ludzie slepo za tym podazaja i panuje kult ciala.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba trafiałem na jakieś arcy kobiety które mimo kilogramów były gładkie pachnące zadbane miały piękne włosy i były dobrze ubrane. JA wyraźnie napisałem że nie rozumiem tego stwierdzenia że człowiek MUSI być fit slim albo model. Czyli mówiłem o FIZYCE - rozumiesz to czy nie ??? a Ty dajesz kontrargument nieuczesania braku makijażu itd. No i jak z Tobą rozmawiać skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem ????

Wyrywasz z kontekstu, to juz bylo inne zdanie.
Spokojnie, zbyt blisko to bierzesz do serca.

To nie rozmawiaj, proste. :-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: W tym temacie juz komus pisales o zakonczeniu dyskusji.

gdzie ?

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Oczywiscie ze sa, kazda kobieta jest inna. Mnie interesowalo czy bylbys z malo atrakcyjna kobieta.

masz inne pojęcie atrakcyjności - mieszasz fizykę o której była dyskusja i argumenty slim fit model z uczesaniem makijażem. Widać że nie masz pojęcia iż seksapil to nie tylko ubiór.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zabawny jestes. Nic Ci nie wkladam, bron Boze. I nie spinaj sie tak, pozna pora czas sie rozluznic.


oho - zmiana tematu i brak merytorycznego odniesienia - ok

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Raczej wysmiewales ten fakt, ze w dzisiejszych czasach ludzie slepo za tym podazaja i panuje kult ciala.


i będę wyśmiewał bo jeśli ktoś ślepo podąża to jest to żałosne wg mnie. Pozwolisz że będę myslał inaczej niż ty ?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie ?

Nie chce mi sie cofac i szukac.
Konto usunięte
Konto usunięte: masz inne pojęcie atrakcyjności - mieszasz fizykę o której była dyskusja i argumenty slim fit model z uczesaniem makijażem. Widać że nie masz pojęcia iż seksapil to nie tylko ubiór.

No przeciez, drugiej tak inteligentnej osoby jak Ty to w ogole tu nie ma.
Nawet nie znam definicji slowa seksapil to o czym mowa.
Konto usunięte
Konto usunięte: oho - zmiana tematu i brak merytorycznego odniesienia - ok

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozwolisz że będę myslał inaczej niż ty ?

Oczywiscie, pozwalam. Po to jest rozmowa aby poznawac inne punkty widzenia.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wyrywasz z kontekstu, to juz bylo inne zdanie. Spokojnie, zbyt blisko to bierzesz do serca.To nie rozmawiaj, proste. :-)


celowo wziąłem te zdanie żeby pokazać jakie brednie piszesz - bo dla ciebie atrakcyjność to przede wszystkim ubiór uczesanie zapach itd. No to myśl tak dalej. Seksapilu się ma albo nie. Wmawiaj sobie że go dodasz rzeczami materialnymi
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie chce mi sie cofac i szukac.

aha

A Ty napisałaś gdzieś kiedyś że masturbujesz się suszarką i podglądasz psa sąsiadki gdy to robisz - ale nie chce mi się szukać wiem że gdzieś tam było napisane....

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No przeciez, drugiej tak inteligentnej osoby jak Ty to w ogole tu nie ma

zaczyna się erystyka ... żenujące z definicji

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nawet nie znam definicji slowa seksapil to o czym mowa.

no to nie moja wina że zabierasz głos w sprawach o których masz małą wiedzę. Co mam na to poradzić ? Za Ciebie sie dokształcać ??

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Oczywiscie, pozwalam. Po to jest rozmowa aby poznawac inne punkty widzenia.

dziękuję za łaskę, dobranoc
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: celowo wziąłem te zdanie żeby pokazać jakie brednie piszesz - bo dla ciebie atrakcyjność to przede wszystkim ubiór uczesanie zapach itd

Nie, Ty celowo wyrwales z kontekstu jedno zdanie aby odniesc sie do zupelnie innego tematu i udowodnic, ze ponoc brednie pisze.
Z mojego postu wynilalo zupelnie co innego, ale tak latwiej udowodnic, ze masz racje - brawo.

Ja o jednym, Ty o drugim. Nie nadajemy na tych samych falach.
Na sile chcesz udowodnic, ze masz racje chociaz ja pije o zupelnie co innego.
Nikt Ci nie broni wysmiewac inne kobiety za papugowanie i podazanie za moda, ja po prostu wspomnialam ze cos takiego istnieje bo rzeczywiscie interenety, telewizja i czasopisma sa przepelnione tematami o idealnych cialach.
Co ma do tego seksapil, ze wszedzie wciskasz nowe slowo?!

Miales racje pare postow wczesniej - dyskusja rzeczywiscie nie ma sensu. :-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty napisałaś gdzieś kiedyś że masturbujesz się suszarką i podglądasz psa sąsiadki gdy to robisz

Suszarka ma za duze gabaryty, jak juz to prostownica. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczyna się erystyka ... żenujące z definicji

Konto usunięte
Konto usunięte: no to nie moja wina że zabierasz głos w sprawach o których masz małą wiedzę. Co mam na to poradzić ? Za Ciebie sie dokształcać ??

Zacznij doksztalcanie od znaczenia slowa ironia, moze przyda sie na przyszlosc.
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuję za łaskę, dobranoc

Alez nie ma za co!
Pozdrawiam i slodkich snow zycze :-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie, Ty celowo wyrwales z kontekstu jedno zdanie aby odniesc sie do zupelnie innego tematu i udowodnic, ze ponoc brednie pisze. Z mojego postu wynilalo zupelnie co innego, ale tak latwiej udowodnic, ze masz racje - brawo.


Z mojego również - że nie rozumiem co to znaczy że kobieta MUSI być slim fit itd - a Ty do mnie z pretensjami że jak to wyobraź sobie babkę z kg i nieuczesaną nieumalowaną nieubraną itd itd. Sama dodałaś argumenty kompletnie nie mające NIC wspólnego z moją wypowiedzią.
i celowo podałaś arcyskrajnie skrajny przykład zapuszczonej zaniedbanej totalnie baby na każdej płaszczyźnie pomijając złoty środek byle by mi udowodnić, że niby pisze brednie. Ja o jednym Ty o drugim. Więc jak to jest ? Tobie wolno mi nie ???

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja o jednym, Ty o drugim. Nie nadajemy na tych samych falach.

dziękuję że w końcu to zrozumiałaś - do 3 razy sztuka za 4 nauka

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nikt Ci nie broni wysmiewac inne kobiety za papugowanie i podazanie za moda, ja po prostu wspomnialam ze cos takiego istnieje bo rzeczywiscie interenety, telewizja i czasopisma sa przepelnione tematami o idealnych cialach.

czyżby ??? To skąd taka reakcja jak ośmieliłem się wypowiedzieć swoje zdanie i próba zainputowania mi słów których nie wypowiedziałem ???

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co ma do tego seksapil, ze wszedzie wciskasz nowe slowo?!


nowe słowo ... zaraz mi powiesz że je wymyśliłem ??? Właśnie dużo ma bo nie rozumiesz że atrakcyjność to nie tylko ubiór makijaż fryzura włosy - przecież to TY żes podała to jako przykłady na bronienie swojej tezy i i argumentacji więc o co Ci chodzi ?

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Miales racje pare postow wczesniej - dyskusja rzeczywiscie nie ma sensu. :-)


jak to mi ktoś powiedział ? Nie podoba się to nie rozmawiaj ? I tak - nie ma sensu. I tylko się to potwierdziło
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zacznij doksztalcanie od znaczenia slowa ironia, moze przyda sie na przyszlosc.

a Ty zacznij od nauki emotikonów gdyż bez nich nie widać intonacji mimiki która wskazuje na to w normalnej dyskusji - po coś zostały wymyślone. Nie zwalaj winy na kogoś bo ośmiela się nie wiedzieć co jaśnie Pani ma w głowie
mbs
mbs
  10 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Suszarka ma za duze gabaryty, jak juz to prostownica.


no nie pamiętam dokładnie co tam napisałaś ale coś napisałaś , nie chce mi się szukać ... ;)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty do mnie z pretensjami że jak to wyobraź sobie babkę z kg i nieuczesaną nieumalowaną nieubraną itd itd. Sama dodałaś argumenty kompletnie nie mające NIC wspólnego z moją wypowiedzią. i celowo podałaś arcyskrajnie skrajny przykład zapuszczonej zaniedbanej totalnie baby na każdej płaszczyźnie pomijając złoty środek byle by mi udowodnić, że niby pisze brednie. Ja o jednym Ty o drugim. Więc jak to jest ? Tobie wolno mi nie ???

Troche Cie ponosi - zadalam proste pytanie, a Ty robisz z tego burze.
Nie musi byc, a chce byc. Bo dookola ma takie przyklady i stara sie dorownac. Ech.
Rzucasz sie jak na mieso na wyprzedazy, serio. Taki luzny temat, a Ty sie oburzyles jakbysmy walczyli o medal.
Konto usunięte
Konto usunięte: To skąd taka reakcja jak ośmieliłem się wypowiedzieć swoje zdanie i próba zainputowania mi słów których nie wypowiedziałem ???

Jaka znowu reakcja? Ja nie zrozumialam Twojego zdania - Ty mojego. Wystarczy tego drazenia, ktore do niczego nie prowadzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: nowe słowo ... zaraz mi powiesz że je wymyśliłem ??? Właśnie dużo ma bo nie rozumiesz że atrakcyjność to nie tylko ubiór makijaż fryzura włosy - przecież to TY żes podała to jako przykłady na bronienie swojej tezy i i argumentacji więc o co Ci chodzi ?

Ty serio to piszesz? Masz mnie za jak Ty to lubisz nazywac "amebe umyslowa"?
Dobrze, ze zrobiles mi takie odkrycie. Tyle lat zyje w niewiedzy co sie kryje pod slowem atrakcyjnosc. Aaaa i seksapil, dziekuje.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to mi ktoś powiedział ? Nie podoba się to nie rozmawiaj ? I tak - nie ma sensu. I tylko się to potwierdziło

:-)
"To nie rozmawiaj, proste."
Juz sie pozegnales i nadal piszesz, meczy Cie to czy co do cholery. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty zacznij od nauki emotikonów gdyż bez nich nie widać intonacji mimiki która wskazuje na to w normalnej dyskusji - po coś zostały wymyślone. Nie zwalaj winy na kogoś bo ośmiela się nie wiedzieć co jaśnie Pani ma w głowie

Zawsze, ale to zawsze ich uzywam.
Dziwnym trafem w Twoim wypadku stwierdzilam, ze bede smiertelnie powazna - bo sam tych emotikonow nie uzywasz.
I czym to sie skonczylo? :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie pamiętam dokładnie co tam napisałaś ale coś napisałaś , nie chce mi się szukać ... ;)

Prawidlowo, nie wypada opowiadac publicznie to co kobieta mowi Ci prywatnie. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.