Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tak zadane pytanie, nie znam mądrej odpowiedzi.


rozumiem zatem, ze twoim zyciem kieruja kolorowe gazety i tv najlepiej tvn?
Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018
leon28
leon28: to jest ten wyslawiany przec cb poziom dyskusji?


W opisie masz, że jesteś fotografem ślubnym. Powiedz mi proszę i uświadom innym, ile kobiet brało ślub bez makijażu? Ile zdjęć retuszowałeś by wyglądały "nails". W ilu miejscach ujmowałeś kg by, wyglądały na super szczupłe? Tak się dzisiaj kreuje rzeczywistość, czyż nie?

A teraz 2 storna medalu

Przejdź się po galeriach handlowych i popatrz na te młodziutkie nastolatki, uczennice. Co one tam robią w czasie, kiedy powinny być w szkole? Ile się słyszy" wyglądała na starszą, była wymalowana, mówiła że ma więcej"

Pracuje w miejscu, gdzie rzeczywistość jest czasami bardzo brutalna
Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Jak wyprodukowali trutkę, to 2 stroną medalu jest odtrutka i preferowanie zdrowia i natury. Gazet nie czytam, tv mało oglądam, ale realnie i mocno stąpam po ziemi i bardzo uważam gdzie stopy stawiam.

ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2018

A co ma indywidualizm wspólnego z prokuraturom ?

Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Dzisiejszy indywidualizm ogranicza się do wyrażanie siebie wyglądem. Im bardziej zmodyfikowany, tym lepszy. Sumując, im gorzej, tym lepiej. Kiedy takie "indywiduum" jest zmodyfikowane do poziomu niemalże monstrualnego, makijażem i nie tylko, to nie wiesz ile to ma lat, bo aby wizerunkowo móc to określić, musiałbyś to umyć. Niestety wielu mężczyzn wpada w takie pułapki które nierzadko kończą się w prokuraturze.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: leon28: to jest ten wyslawiany przec cb poziom dyskusji?W opisie masz, że jesteś fotografem ślubnym. Powiedz mi proszę i uświadom innym, ile kobiet brało ślub bez makijażu? Ile zdjęć retuszowałeś by wyglądały "nails". W ilu miejscach ujmowałeś kg by, wyglądały na super szczupłe? Tak się dzisiaj kreuje rzeczywistość, czyż nie? A teraz 2 storna medalu Przejdź się po galeriach handlowych i popatrz na te młodziutkie nastolatki, uczennice. Co one tam robią w czasie, kiedy powinny być w szkole? Ile się słyszy" wyglądała na starszą, była wymalowana, mówiła że ma więcej" Pracuje w miejscu, gdzie rzeczywistość jest czasami bardzo brutalna


tak hobbystycznie zajmuje sie foto.
widze, ze w twoich wypowiedziach na sile szukasz argumentow dla swojego zdania.
owszem zdjecia slubne w wiekszosci sa w pelnym "umundurowaniu" nawet mezczyzni sa czasami "podpicowani"
natomiast sporo sesji portretowych, rodzinnych itd. ludzie robia bez makijazu i innych tego typu rzeczy.
wiec daleki bylbym od uogolniania

co do umalowanej mlodziezy do czego dazysz?
mbs
mbs
  9 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem musi, albo powinien. Idź teraz do kiosku i sprawdź ile czasopism ma na okładce puszyste kobiety?


argument świadczący o totalnym braku własnego zdania. Równie dobrze można powiedzieć - włącz TV jakie badziewie jest tam serwowane jakieś siostry godlewskie kretyńskie seriale trudne sprawy kłamstwa w dziennikach faktach wydarzeniach no to MUSZE być jak tandetną wytapetowana lafirynda muszę zaniżać swój poziom intelektualny do poziomów trudnych spraw czy jakichś debilnych seriali oraz kłamać jak media .... no muszę albo powinnam - kurde no zrozumcie wy durnie .... MUSZE I TYLE. Wszyscy kradną to ja też muszę itd .... masakra - argumentacja ameby umyslowej

to ja Ci powiem tak i może to przemyślisz - TYLKO martwe ryby płyną z prądem

Konto usunięte
Konto usunięte: ty tak na serio?


obawiam się że ona naprawdę tak uważa - teraz może probować obrócić wszystko w żart ale jest to infantylne i bardzo łatwo zauważalne.
Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Ja o rybach, wy o grzybach.To chyba byłoby na tyle z dyskusji na poziomie-listwy przypodłogowej.

Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Niech ktoś tej

d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: ameby umyslowej


wytłumaczy, że nigdzie nie napisałam że mają wpływ i kreują moją rzeczywistość, bo napisałam wyraźnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Gazet nie czytam, tv mało oglądam,


ale mają wpływ na innych którzy oceniają ludzi w taki czy inny sposób-przez pryzmat wyglądu
Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Dyskusja z tobą człowieku w jakimkolwiek temacie mija się z celem, bo ty masz swój punkt widzenia, a ja nie zamierzam z nim polemizować i próbować go zmienić. Nie rozumiesz tego co się do Ciebie pisze, albo nie chcesz, wszystko mi jedno.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: argument świadczący o totalnym braku własnego zdania. Równie dobrze można powiedzieć - włącz TV jakie badziewie jest tam serwowane jakieś siostry godlewskie kretyńskie seriale trudne sprawy kłamstwa w dziennikach faktach wydarzeniach no to MUSZE być jak tandetną wytapetowana lafirynda muszę zaniżać swój poziom intelektualny do poziomów trudnych spraw czy jakichś debilnych seriali oraz kłamać jak media .... no muszę albo powinnam - kurde no zrozumcie wy durnie .... MUSZE I TYLE. Wszyscy kradną to ja też muszę itd .... masakra - argumentacja ameby umyslowej to ja Ci powiem tak i może to przemyślisz - TYLKO martwe ryby płyną z prądem

To teraz jedziemy z drugiej strony.
Idziesz sobie spokojnie po chodniku i podchodzi do Ciebie puszysta kobieta, bez makijażu, z sianem na głowie, bezguscie co do ubioru, ale uśmiechnięta i wesoła. Fajna kobieta, która nie podąża za modą.
Zacząłbyś znajomość? Mógłbyś być z taką kobietą? To straszna hipokryzja pisać, że kobiety nic nie muszą, ale wymaga się aby były gładkie, zadbane, pachnące, z lsniacymi włosami, nienagannie ubrane i uczesane. Tak, to zwykłe dbanie o siebie, ale nie każda kobieta to robi dla SIEBIE.
Jasne, że nie każdy musi wyglądać jak z okładki czasopisma. Ale takie czasy, wymagają od nas abyśmy wyglądały jak milion dolarów. Mężczyźni mają różne gusta, więc to zwykłe generalizowanie, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Na dzień dzisiejszy jest kult ciała, niby nikt nas do niczego nie zmusza, ale trzeba dotrzymywać się pewnych zasad.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zacząłbyś znajomość? Mógłbyś być z taką kobietą? To straszna hipokryzja pisać, że kobiety nic nie muszą, ale wymaga się aby były gładkie, zadbane, pachnące, z lsniacymi włosami, nienagannie ubrane i uczesane. Tak, to zwykłe dbanie o siebie, ale nie każda kobieta to robi dla SIEBIE. Jasne, że nie każdy musi wyglądać jak z okładki czasopisma. Ale takie czasy, wymagają od nas abyśmy wyglądały jak milion dolarów. Mężczyźni mają różne gusta, więc to zwykłe generalizowanie, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Na dzień dzisiejszy jest kult ciała, niby nikt nas do niczego nie zmusza, ale trzeba dotrzymywać się pewnych zasad.


wypisz wymaluj opowiadania koproszczurow, nikt nic nie musi, ale wypada.
Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018
leon28
leon28: wypisz wymaluj opowiadania koproszczurow, nikt nic nie musi, ale wypada.


Wydawało mi się, że osobie takiej jak Ty, która na co dzień zajmuje się "polepszaniem" rzeczywistości, pewnych rzeczy tłumaczyć nie muszę. Na pewno nie to, jaki wpływ na świadomość ludzką ma tzw reklama podprogowa. Okazuje się, że trafiłam do przedszkola.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 kwietnia 2018
leon28
leon28: , nikt nic nie musi, ale wypada.

:ziober2:
MĘŻCZYŹNI TO WZROKOWCY. I nikt mnie nie przekona, że nie mam racji.
Zaczynacie znajomość wzrokowo, wygląd zawsze ma znaczenie. Pewnie, że nie zatrzyma na dłużej, bo trzeba mieć to "coś" co jest nam bliskie. Ale w życiu nie uwierzę, że chcielibyście mieć obok siebie kobietę ze zbędna wagą, niezadbana i nie podazajaca za modą. Nie mówię tu o byciu fit i propagowaniu tego na instagramie, bo to głupota..
Ale wymaga się od kobiety idealnego wyglądu, to moja subiektywna ocena i wniosek wedle własnych doświadczeń. Nie piszę, że każdy tak ma. Ale średnio co drugi na pewno. Tak samo jak i mężczyźni dbają o siebie w porównaniu z 10 lat wstecz w podwójnym stopniu. Takie mamy czasy.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
OgnistaAura
OgnistaAura
  9 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: mbs: argument świadczący o totalnym braku własnego zdania. Równie dobrze można powiedzieć - włącz TV jakie badziewie jest tam serwowane jakieś siostry godlewskie kretyńskie seriale trudne sprawy kłamstwa w dziennikach faktach wydarzeniach no to MUSZE być jak tandetną wytapetowana lafirynda muszę zaniżać swój poziom intelektualny do poziomów trudnych spraw czy jakichś debilnych seriali oraz kłamać jak media .... no muszę albo powinnam - kurde no zrozumcie wy durnie .... MUSZE I TYLE. Wszyscy kradną to ja też muszę itd .... masakra - argumentacja ameby umyslowej to ja Ci powiem tak i może to przemyślisz - TYLKO martwe ryby płyną z prądem To teraz jedziemy z drugiej strony. Idziesz sobie spokojnie po chodniku i podchodzi do Ciebie puszysta kobieta, bez makijażu, z sianem na głowie, bezguscie co do ubioru, ale uśmiechnięta i wesoła. Fajna kobieta, która nie podąża za modą. Zacząłbyś znajomość? Mógłbyś być z taką kobietą? To straszna hipokryzja pisać, że kobiety nic nie muszą, ale wymaga się aby były gładkie, zadbane, pachnące, z lsniacymi włosami, nienagannie ubrane i uczesane. Tak, to zwykłe dbanie o siebie, ale nie każda kobieta to robi dla SIEBIE. Jasne, że nie każdy musi wyglądać jak z okładki czasopisma. Ale takie czasy, wymagają od nas abyśmy wyglądały jak milion dolarów. Mężczyźni mają różne gusta, więc to zwykłe generalizowanie, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Na dzień dzisiejszy jest kult ciała, niby nikt nas do niczego nie zmusza, ale trzeba dotrzymywać się pewnych zasad.


Nie trzeba, praca itp. jeżeli tego wymagają to tak, lecz w gronie swoich najbliższych itp.? po co? Chyba Twoi przyjaciele akceptują Cię bez makijażu, czy bez krótkiej kiecki ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.