Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Chodzi mniej więcej o to, że kobieta maluje się często sama dla siebie i swojego lepszego samopoczucia. Kiedy wychodzi do sklepu, raczej nie zastanawia się czy za rogiem czeka książę na białym koniu. Czy wy robicie cokolwiek same dla siebie, czy wszystko z myślą o płci przeciwnej, bo bez przerwy widzę tylko 1 argument- podobam się mężczyznom?! Czy to, że się umaluje, to od razu oznaka że szuka bolca? Czy to że się nie maluje, to oznaka tego, że nikogo nie szuka i nie dba o siebie? Ja taka pewna tego nie jestem. Słowo przeciwko słowu. Zycie, życie nie polega na tym że umalowana nie poradzisz sobie, a nie umalowana jesteś ideałem pani domu, żony, matki i kochanki. Tak dobrze znacie naturę wszystkich mężczyzn? Czasami oglądam program "królowe życia" jakoś w nim panowie akceptują swoje wybranki, ba często płacą za te wg mnie maszkary grubą kase, by wyglądały jak nadmuchany balon, a mają na tyle kasy, że stać ich by mieć przy sobie kobietę wyglądającą normalnie, naturalnie, ale najwidoczniej takie się im podobają. Jeżeli słysze że kobieta maluje się ubiera sama dla siebie, by sama ze sobą czuć się dobrze, ok. Jeżeli słyszę, robię to, co podoba się mężczyznom, to sorry, ale dla mnie to mentalna niewolnica, podporządkowana tylko i wyłącznie woli mężczyzny, niemająca swojego zdania

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Mnie tam najwięcej obchodzi to, czy ja się spodobam komuś w mięsnym, rybnym czy piekarni-umalowana czy nie. Ważne, że podobam się sobie i dobrze czuje się sama ze sobą

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

Mnie tymbardziej nie obchodzi czy sie podobam bo nikogo nie szukam...temat jest o naturalnych kobietach , i tylko wypowiadam swoje zdanie, jako przykład na to, że naturalne naprawdę może się podobać w równie takim samym stopniu jak sztuczne. I tyle :-p

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dziewczyno, ale nikt Cię tutaj nie pyta czy Ty szukasz, czy nie! Nikogo to nie interesuje czy Ty podobasz się wszystkim czy znajdziesz tego jednego któremu będziesz podobać się w makijażu i bez, bo o to w życiu chodzi, byś podobała sie nie tylko wtedy kiedy wyglądasz zajebiście, jak z żurnala. Życie to nie ciągły bal i szmal. Owszem są kobiety które w mojej ocenie, same ze siebie robią maszkarony i potwory, ale nie przeszkadza mi umalowana, jeżeli czuje się z tym dobrze, bo o to głównie chodzi. To czy ona mnie się akurat spodoba, nie ma większego znaczenia. Temat jest o naturalności i tylko od nas zależy ile taj natury w "naturze" będzie. czasami kobieta może z pozoru wyglądać naturalnie a gdyby zrobić jej zdjęcie RTG to począwszy od rzęs, aż po paznokcie u nóg, sama chemia, botoks i silikon

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyno, ale nikt Cię tutaj nie pyta czy Ty szukasz, czy nie! Nikogo to nie interesuje czy Ty podobasz się wszystkim czy znajdziesz tego jednego któremu będziesz podobać się w makijażu i bez, bo o to w życiu chodzi, byś podobała sie nie tylko wtedy kiedy wyglądasz zajebiście, jak z żurnala. Życie to nie ciągły bal i szmal. Owszem są kobiety które w mojej ocenie, same ze siebie robią maszkarony i potwory, ale nie przeszkadza mi umalowana, jeżeli czuje się z tym dobrze, bo o to głównie chodzi. To czy ona mnie się akurat spodoba, nie ma większego znaczenia. Temat jest o naturalności i tylko od nas zależy ile taj natury w "naturze" będzie. czasami kobieta może z pozoru wyglądać naturalnie a gdyby zrobić jej zdjęcie RTG to począwszy od rzęs, aż po paznokcie u nóg, sama chemia, botoks i silikon

Eh...moze by tak przejrzec post , wdrążyc sie w temat ....moze wtedy zrozumiesz wkoncu moje wypowiedzi
RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Tak się składa, że znam twoje odpowiedzi i wygląda to mnie więcej tak :

Samochwała w kącie sama stała i wciąż tak o sobie opowiadała
„Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,

Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama - taka tęga,
Moja siostra - taka mała,
A Ty jesteś - samochwała!”

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się składa, że znam twoje odpowiedzi i wygląda to mnie więcej tak :Samochwała w kącie sama stała i wciąż tak o sobie opowiadała „Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga, Moja siostra - taka mała, A Ty jesteś - samochwała!”

Brak słów
RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Niby twierdzisz ,że nikogo nie szukasz i twoje wypowiedzi nie mają na celu chęci"sprzedania się" ale robisz to niemal bez przerwy podkreślając swoją zajebistość i komu ty się podobasz. ocho cho, modelka z wybiegu nam się trafiła. Przykro mi jeżeli moja ocena nie przypadła ci do gustu, ale jak tobie nie podobają się kobiety wymalowane i poddajesz je ocenie, tak mnie nie podoba się twój charakter. Ważne by wygląd szedł w parze z charakterem i człowieczeństwem, a u ciebie to w parze nie chodzi

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby twierdzisz ,że nikogo nie szukasz i twoje wypowiedzi nie mają na celu chęci"sprzedania się" ale robisz to niemal bez przerwy podkreślając swoją zajebistość i komu ty się podobasz. ocho cho, modelka z wybiegu nam się trafiła. Przykro mi jeżeli moja ocena nie przypadła ci do gustu, ale jak tobie nie podobają się kobiety wymalowane i poddajesz je ocenie, tak mnie nie podoba się twój charakter. Ważne by wygląd szedł w parze z charakterem i człowieczeństwem, a u ciebie to w parze nie chodzi

Nigdzie sie nie chwalę ani nie podkreslam swojej zajebistosci- nie musze sie w ten sposób dowartosciowywac..a jesli jyz napisalam ze podobam sie facetom, to bynajmnirj nie po to, żeby się chwalić, ale żeby sie odniesc do tematu .Reszte sobie wymyśliłas i dopowiedzialaś, tylko mie wiem w zasadzie po co...może tak lubisz...pozdrawiam
RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Brak Ci dystansu do samej siebie i swojego wyglądu, to po pierwsze i najważniejsze. Gdybyś Ty przychodziła i za każdym razem tak utyskiwała nad wszystkimi, to bez względu na wygląd wypindoliłabym Cię za drzwi i nawet najbardziej zajebisty wygląd by mnie nie przekonał

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdzie sie nie chwalę ani nie podkreslam swojej zajebistosci


zrobiłaś to przynajmniej kilka razy i to w tym właśnie temacie na co zwrócili Ci już uwagę sami panowie
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak Ci dystansu do samej siebie i swojego wyglądu, to po pierwsze i najważniejsze. Gdybyś Ty przychodziła i za każdym razem tak utyskiwała nad wszystkimi, to bez względu na wygląd wypindoliłabym Cię za drzwi i nawet najbardziej zajebisty wygląd by mnie nie przekonał

:-))))). Miłego dnia życzę
RedRiding
wpis jest ukryty
RedRiding
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 kwietnia 2018

@RedRiding
@Niebanalnaona
"dziefcynki" pogodzę was
łapcie
https://www.youtube.com/watch?v=BR4yQFZK9YM

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.