Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

JazzJazz
JazzJazz
  6 kwietnia 2018

Kobieto czytaj bądź pytaj jak nie rozumiesz, bo zupełnie nie miałam nic takiego na mysli, nie wiem jakimi kategoriami myślisz :P Jak piszę dobra reklama to właśnie mam na mysli reklamę, czyli np. telewizyjną, intenretową gdzie pokazują ideały kobiet w postaci modelek w reklamach, pisałam do kolegi wyżej, nie do Ciebie :P nie wiem dlaczego piszesz mi o nadzianych facetach.. może taka właśnie jesteś
:D he he i zluzuj majty już..

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieto czytaj bądź pytaj jak nie rozumiesz, bo zupełnie nie miałam nic takiego na mysli, nie wiem jakimi kategoriami myślisz :P Jak piszę dobra reklama to właśnie mam na mysli reklamę, czyli np. telewizyjną, intenretową gdzie pokazują ideały kobiet w postaci modelek w reklamach, pisałam do kolegi wyżej, nie do Ciebie :P nie wiem dlaczego piszesz mi o nadzianych facetach.. może taka właśnie jesteś :D he he i zluzuj majty już..

Nie znasz mnie - więc nie ocebiaj , bo ja nie oceniam Ciebie..
RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018

Na rozwolnienie węgiel, na zluzowanie dobre bzykanie xd Jedno i drugie poza zasięgiem ameby(ona też przeżyła bez mózgu i to miliony lat i w niej powinna upatrywać sposobu na przetrwanie) z poziomem wiedzy sześciolatki xd i o czym tu dyskutować z takim beztalenciem xd

JazzJazz
JazzJazz
  7 kwietnia 2018

Boże daj mi siłę :P

RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018

Pan Bóg dał rozum, ale zapomniał zostawić instrukcji jego obsługi. W ten sposób powstał bęben xd

mbs
mbs
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W ten sposób powstał bęben

a im bardziej pusty tym głośniejszy ;)
spidi9
Posty: 3 (po ~34 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
spidi9
  7 kwietnia 2018

Dlamnie naturalna to bez potoksu w cyckach w pupie

mbs
mbs
  7 kwietnia 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Natura potrafi czasem dokopać. Nie oszukujmy się.

owszem - z drugiej jednak strony co da jej oszukiwanie na dłuższą metę ??? Wrzucając nieaktualne lub na maxxxa zretuszowane fotki, nie pokazując siebie taką jaką się jest naprawdę, stosując tony makijażu by stworzyć swój obraz i zastąpić siebie? No to sorry ale taka laska jest ćwierć inteligentna :) nie wiem na co liczy zaczynając tak naprawdę jak by nie patrzeć od kłamstwa. Nie zdają sobie sprawy, że przez to nie poznają tych, którym naprawdę by się spodobały takimi jakimi po prostu są - a przy okazji świadczy to też o tym, że nie akceptuje siebie
mbs
mbs
  7 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ze swoich doświadczeń mogę powiedzieć że znałem kiedys hmmmm no taką typową porobioną botoksem i silikonem laskę ci ciekawe nie była głupia miała dużą wiedzę kumała żarty ironie sarkazmy rozmawiało się naprawdę fajnie - a myślałem sobie takie krążą o nich opinie może to tylko pozory wrażliwa dusza tak naprawdę która po prostu jest zakompleksiona i siebie nie akceptuje fizycznie ok dajmy szansę - ale nie .... okazało się że to był tort i piękne opakowanie pełne fekaliów - i uważam od tamtej pory że laska im bardziej wymalowana i wydziuniowana wylaszczona tym bardziej chce przykryć swój charakterek i odwrócić uwagę na zasadzie podświadomego działania wprawdzie charakter mam paskudny to chociaż będę bardzo ,,ładna"

RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a im bardziej pusty tym głośniejszy ;)


Ale ile frajdy z walenia w niego xd

Konto usunięte
Konto usunięte: owszem - z drugiej jednak strony co da jej oszukiwanie na dłuższą metę ??? Wrzucając nieaktualne lub na maxxxa zretuszowane fotki, nie pokazując siebie taką jaką się jest naprawdę, stosując tony makijażu by stworzyć swój obraz i zastąpić siebie? No to sorry ale taka laska jest ćwierć inteligentna :) nie wiem na co liczy zaczynając tak naprawdę jak by nie patrzeć od kłamstwa. Nie zdają sobie sprawy, że przez to nie poznają tych, którym naprawdę by się spodobały takimi jakimi po prostu są - a przy okazji świadczy to też o tym, że nie akceptuje siebie


Niekoniecznie. Nie każdy kto klepie cię po plecach,to twój przyjaciel. Pokusiłam się o odwiedzenie jej profilu i zawiera on dwa sprzeczne z sobą informacje. Awatar, to elegancka kobieta w kapeluszu, szczupła blondynka z ładnie wyprofilowaną twarzą. Zdjęcia realne, to szara, byle jaka myszka, z dużą nadwagą. Faktycznie przeczytała tutaj dużo hejtu pod swoim adresem, a to jedne z nich,ale 0 pomocy co mogłaby zmienić i zrobić by wyglądać jak jej wizja kobiety jaką chce być. czasami żal mi samych kobiet, bo same wyglądają jak kupa niczego, i innym też nie pomogą. Gdyby wybrała się do dobrego fryzjera, kosmetyczki, zmieniła garderobę na bardziej dla siebie odpowiednią, zaczęła uprawiać sport(na początek kilka prostych ćwiczeń chociażby znalezionych w necie), zmieniła dietę, zasięgnęła opinii wizażystki(nauczyła się malować, a nie tylko paprać swoją twarz) to mielibyśmy ślicznego łabędzia zamiast brzydkiego kaczątka. Widać, że jest inteligentną osobą, bo właściwie zinterpretowała kąśliwe uwagi pod swoim adresem w tym kobiet. Nie popieram również tych klepiących ją po plecach, bo nie o to chodzi. Albo robią to z zazdrości widząc jej potencjał i nie pozwalając jej się przebić w tym tłumie i same wyglądają jak larwy, to czemu ktoś miałby wyglądać lepiej od nich?
mbs
mbs
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie.

nie wiem do której części mojej wypowiedzi się odniosłaś ale potem w zasadzie bardzo wiele potwierdziłaś

stwarzanie drugiego ja na portalach społecznościowych to choroba umysłowa i już zdiagnozwana ;) Dodatkowo dochodzi fakt że nawet zupełnie przeciętna laska dostaje np 5000 ocenek co kiedyś było by nie możliwe bez techniki - ego rośnie do rozmiarów wręcz absurdalnych a nie dostrzega że setkom tysięcy którzy nie zwracają nawet uwagi dali by oceny fatalne. Z jednej strony takie portale to szansa na poznanie kogoś z drugiej jeśli się niewłaściwie używa no cóż ... są powodem frustracji i dysonansu
mbs
mbs
  7 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Faktycznie przeczytała tutaj dużo hejtu pod swoim adresem, a to jedne z nich,ale 0 pomocy co mogłaby zmienić i zrobić by wyglądać jak jej wizja kobiety jaką chce być. czasami żal mi samych kobiet, bo same wyglądają jak kupa niczego, i innym też nie pomogą. Gdyby wybrała się do dobrego fryzjera, kosmetyczki, zmieniła garderobę na bardziej dla siebie odpowiednią, zaczęła uprawiać sport(na początek kilka prostych ćwiczeń chociażby znalezionych w necie), zmieniła dietę, zasięgnęła opinii wizażystki(nauczyła się malować, a nie tylko paprać swoją twarz) to mielibyśmy ślicznego łabędzia zamiast brzydkiego kaczątka. Widać, że jest inteligentną osobą, bo właściwie zinterpretowała kąśliwe uwagi pod swoim adresem w tym kobiet.


I bardzo łatwo widzę przychodzi Ci ocenianie innych i umoralnianie co powinni zrobić ze swoim wyglądem życiem .... tylko gdzie są Twoje zdjęcia ??? Hmmmm
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo łatwo widzę przychodzi Ci ocenianie innych i umoralnianie co powinni zrobić ze swoim wyglądem życiem .... tylko gdzie są Twoje zdjęcia ??? Hmmm


To czy ja mam tutaj zdjęcia czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia. Tak czy siak, jestem tutaj oceniana.Gdybyś poczytał posty pod tym tematem, to doliczyłbyś się tysięcy uwag i złośliwości pisanych pod moim adresem, a kierowanych głównie przez kobiety pomimo tego, że nie wiedzą jak wyglądam, nie wiedzą o mnie właściwie nic. Powinnam chyba w myśl panującej tutaj zasady założyć kolejny temat po tytułem "czy mężczyźni zwracają uwagę na wygląd czy raczej kierują się innymi wartościami"
mbs
mbs
  7 kwietnia 2018

A może te uwagi są kierowane bo wychodzisz na hipokrytkę ? Na zasadzie przygadywał kocioł garnkowi a sama tak naprawdę jeszcze bardziej się boisz krytyki jeszcze większej gdybyś wrzuciła foty. Nie chcesz być oceniana to nie oceniaj innych - to wkurza ludzi nie rozumiesz ?

Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Jak chcesz poznać ludzi i ich charakter pozwól im mówić.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.