Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

ASZABENE
ASZABENE
  4 kwietnia 2018

Dlaczego nieustannie podkreslasz, ze nie narzekasz na zainteresowanie ze strony facetów . Ma to odniesienie do życia codziennego ,czy ograniczają to jedynie do portali int.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: pickowal się jak księżniczka przed balem.

Może jego zawód tego od niego wymagał kto wie może dorabiał jako boski żigolo :D
ASZABENE
ASZABENE
  4 kwietnia 2018

Nie ,to była typowo fizyczna praca ,a i kraj był mało sprzyjający na nocne wojarze .

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nieustannie podkreslasz, ze nie narzekasz na zainteresowanie ze strony facetów . Ma to odniesienie do życia codziennego ,czy ograniczają to jedynie do portali int.

Tak- ma to odniesienie to życia codziennego- ale to mało istotne. Podkreślam to tylko dlatego, że wiele Pań uważa że trzeba się dobrze umieć zareklamować ( wypowiedzi Pań powyżej) i że wiele kobiet jest przekonanych że to niezbędny element "dbania o siebie".
ASZABENE
ASZABENE
  4 kwietnia 2018

Raczej jest to dość istotne (jak dla mnie ) poklaski w necie nic nie znaczą ,a wśród ludzi którzy otaczają nas na codzień już więcej .

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018

Dla mnie tak czy siak nieistotne bo własciwie nikogo nie szukam, ale gdybym chciała kogos poznać to nie potrzebowałabym do tego oklasków na portalu i 3-warstwowego makijażu ;-)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 kwietnia 2018

Widze ze dalej brniecie w ten temat :D

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze ze dalej brniecie w ten temat :D

Jak temat przeszkadza- to można ominąć :-)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Widze ze dalej brniecie w ten temat :D Jak temat przeszkadza- to można ominąć :-)


lol dzieki ze mi na to pozwalasz księżniczko :D widze ze chyba udzielasz sie tu zeby sie wyżalić a nie dyskutować.
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018

Nawet gdyby - to kto mi zabroni :-P

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  4 kwietnia 2018

Nawet gdyby to kto mi zabroni :-P

Nawijka1987
Nawijka1987
  4 kwietnia 2018

Jedyną zasługą natury w przypadku to brak mózgu.

JazzJazz
JazzJazz
  5 kwietnia 2018

Dlaczego mnie obrażasz? Nie miałam nic złego na mysli to była odpowiedź do postu kolegi. Wybacz, lecz nie musze Ci tłumaczyć z tego dlaczego jestem umalowana. Po prostu wyrazam swoje zdanie a czy je akceptujesz czy nie to juz twoja broszka

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego mnie obrażasz? Nie miałam nic złego na mysli to była odpowiedź do postu kolegi. Wybacz, lecz nie musze Ci tłumaczyć z tego dlaczego jestem umalowana. Po prostu wyrazam swoje zdanie a czy je akceptujesz czy nie to juz twoja broszka


Dlaczego uwazasz, że CIEBIE obrażam ?? Nic mnie nie obchodzi, czy jestes umalowana czy nie ( nie byłam na tyle ciekawa, żeby sprawdzac)- wyraziłam tylko ogólnie swoje zdanie
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

Dobra reklama, dobra kasa;)
To Twoja wypowiedz...czyli mam rozumieć , że jak nałożę tapety 3 warstwy, ubiorę się wyzywająco to mam większe szanae złowić kasiastego gościa ??
No ja pie...e ... To o to w życiu chodzi ?? Kobieta wartościowa pracuje sama na siebie i zarabia a nie łowi samca który jej zapewni byc. Potem facet kopnie w dupsko bo uroda przeminie, znajdzie się młodsza i ładniejsza i co wtedy ???

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.