Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Juz pisalam - jestesmy w separacji i juz nie interesujemy sie swoim życiem :-))

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Tetaz może Ty bądz tak szczera i pochwal się jaka jest Twoja rola na tym portalu i czego tu szukasz ( obie wiemy o czym mowa) - wieści się rozchodzą , zamiast naskakiwać na innych :-)

redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Twój problem a nie mój i fotki i po co ten najazd na inne kobiety skoro w niczym lepsza od niech nie jesteś, nie byłaś i nie będziesz? Boli Cię moja ocena? Tak samo boli ich twoje

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Uciekasz od tematu...obie wiemy dlaczego..pozdrawiam..ps.w Twojej sytuacji wstydziłabym się krytykować innych. Najpierw popatrzyłabym na siebie...

redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Toż to ja właśnie patrzę na siebie i w przeciwieństwie do ciebie, nie jestem aż tak bardzo jak ty, oderwana od rzeczywistości! Ja kogoś tutaj krytykuję? Chyba pomyliłaś mnie z sobą, bo ja nie zakładam tematów o innych kobietach i nie lansuje się na ich głowach, nie wspinam się po ich plecach! A tak między nami, to chyba będąc na samej górze Top listy, nie jesteś już taka nowa i miałam okazję troszeczkę cię"poznać"

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

Nie znasz mnie :-)) nie lansuję się bo nie muszę- znam swoją wartość..po to jest forum, żeby zakladać dowolne tematy i wyrażać swoje zdanie. A że niektórzy nie potrafią zrobić tego na poziomie i na wszystko reagują agresją- to już no comment :-)))

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

To może Pani idealna wyrazi zgodę na wklejenie tutaj zrzutu wiadomosci jaką dostałam od jednego Pana, który twierdzi ze "miał z Tobą do czynienia".. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia.mogę ??

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To może Pani idealna wyrazi zgodę na wklejenie tutaj zrzutu wiadomosci jaką dostałam od jednego Pana, który twierdzi ze "miał z Tobą do czynienia".. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia.mogę ??


Ja moge napisać ze to jest chora wariatka. Tutaj kazdy jej nienawidzi. Nie przejmuj sie i ja po prostu olewaj.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, wyśw.mi szwankuje i zle wskoczyło..ale ktoś doczyta na pewno mój tekst w środku. Przykre jest też to , że kobiety takie jak Ty - naprawdę uważają, że trzeba się rozebrać żeby błysnąć, i że nic innego facetów nie interesuje...Życzę powodzenia ;-)


Żyjemy w takich czasach że ludzie tlumaczą sobie swoje chore kompleksy. Im bardziej ktoś jest do dupy tym bardziej potrzebuje akceptacji. Wedlug mnie nalezy to glośno piętnować tak jak wlasnie Ty to robisz. Brawo !
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Niebanalnaona: To może Pani idealna wyrazi zgodę na wklejenie tutaj zrzutu wiadomosci jaką dostałam od jednego Pana, który twierdzi ze "miał z Tobą do czynienia".. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia.mogę ??Ja moge napisać ze to jest chora wariatka. Tutaj kazdy jej nienawidzi. Nie przejmuj sie i ja po prostu olewaj.


Ups....???
redarrow
redarrow
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To może Pani idealna wyrazi zgodę na wklejenie tutaj zrzutu wiadomosci jaką dostałam od jednego Pana, który twierdzi ze "miał z Tobą do czynienia".. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia.mogę ??


Zezwalam xd
redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Skoro jesteś pewna swojej teorii i tego co piszesz, to czemu nie wrzucasz? xd

Konto usunięte
Konto usunięte: Juz pisalam - jestesmy w separacji i juz nie interesujemy sie swoim życiem :-))


to jeszcze weź rozwód z fotką, a ślub z mężem i będziecie żyli długo i szczęśliwie xd inne kobiety również kiedy nie będzie ich oceniać taka żmija jak ty
praksyda
praksyda
  28 marca 2018

co tam ropuchy?

redarrow
redarrow
  28 marca 2018

Nic żabciu xd leczymy kompleksy koleżanki po rozstaniu z mężem xd

praksyda
praksyda
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkich panów

a same baby kłapią dziobami, czemu mnie to nie dziwi xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.