Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: Pyta tylko panow o zdanie, co to za dyskryminacja ja sie pytam! I tak w ogole to rozwin swoja mysl, naturalnosc w dzisiejszych czasach to pojecie wzgledne. Aby otrzymac konkretna odpowiedz na pytanie powiedz co dla Ciebie oznacza naturalnosc? Brak makijazu? Nie dbanie o siebie? W moim mniemaniu naturalna kobieta to zadbana kobieta nie korzystajaca z upiekszen XXI wieku typu sztuczne cycki, rzesy, brwii itd. W takim razie jestem za i przeciw. Rozumiem kobiety, ktore maja dobre geny, urodzily sie piekne i nie potrzebuja takich sztuczek. I jednoczesnie nie neguje drobnego udoskonalania swojego ciala jesli ktos ma taka potrzebe, w koncu pewnosc i milosc siebie to dobry wyglad w swoich oczach. Jesli ktos ma potrzebne odrobine cos poprawic i wcale to nie wyglada sztucznie i nie psuje naszego wygladu to czemu nie? Swiat sie rozwija, korzystajmy z tego.XDDDDDD WTF ? :D :D :DASZABENE: Nafucony: ASZABENE: wydajniejszymi i W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:) Z tym bezrobociem to bym nie przesadzal ,pracy nie brakuje tylko wynagrodzenia jeszcze trochę kuleja . Raczej szedłem w trochę innym kierunku ,czy z czasem nie staniemy się tak uzależnieni od cudów techniki ,może inaczej czy technologia po prostu nas nie wchłonie . Dajmy na to na miesiąc brakuje prądu ,co się zaczyna dziać ? Musisz czasem odejść od komputera albo przestać oglądać telewizje. Daj upust swej myśli ,niech się rozwinie


Nie ma sensu. Widać żyjesz w strasznie odrealnionym świecie jak cała władza.
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ASZABENE: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: Pyta tylko panow o zdanie, co to za dyskryminacja ja sie pytam! I tak w ogole to rozwin swoja mysl, naturalnosc w dzisiejszych czasach to pojecie wzgledne. Aby otrzymac konkretna odpowiedz na pytanie powiedz co dla Ciebie oznacza naturalnosc? Brak makijazu? Nie dbanie o siebie? W moim mniemaniu naturalna kobieta to zadbana kobieta nie korzystajaca z upiekszen XXI wieku typu sztuczne cycki, rzesy, brwii itd. W takim razie jestem za i przeciw. Rozumiem kobiety, ktore maja dobre geny, urodzily sie piekne i nie potrzebuja takich sztuczek. I jednoczesnie nie neguje drobnego udoskonalania swojego ciala jesli ktos ma taka potrzebe, w koncu pewnosc i milosc siebie to dobry wyglad w swoich oczach. Jesli ktos ma potrzebne odrobine cos poprawic i wcale to nie wyglada sztucznie i nie psuje naszego wygladu to czemu nie? Swiat sie rozwija, korzystajmy z tego.XDDDDDD WTF ? :D :D :DASZABENE: Nafucony: ASZABENE: wydajniejszymi i W latach 60-70 marzyliśmy o robotach,dzisiaj mamy roboty i bezrobocie:)Wzlot czy upadek?:) Z tym bezrobociem to bym nie przesadzal ,pracy nie brakuje tylko wynagrodzenia jeszcze trochę kuleja . Raczej szedłem w trochę innym kierunku ,czy z czasem nie staniemy się tak uzależnieni od cudów techniki ,może inaczej czy technologia po prostu nas nie wchłonie . Dajmy na to na miesiąc brakuje prądu ,co się zaczyna dziać ? Musisz czasem odejść od komputera albo przestać oglądać telewizje. Daj upust swej myśli ,niech się rozwinie Nie ma sensu. Widać żyjesz w strasznie odrealnionym świecie jak cała władza.

A Ty znowu do władzy pijesz ,siedzisz za granicą (oczywiscie do ich wladzy nic nie masz bo nie rozumiesz oczym mowia ),rozwój sytuacji sledzisz w portalach i jestes na bieżąco. A ziemiaa po ktorej stąpam jest bardzo realna ,jak i praca i problemy z ktorymi sie borykam na codzien .
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 marca 2018

Xdddd Żal dupy znowu. Idac waszym prostackim tokiem myslenia, wystarczy wyjechac do Anglii zeby byc Anglikiem. Boze jacy wy jestescie prosci... w dodatku "mali" i strasznie zawistni. Wybacz ale mialem dobre przeczucie zeby nie wdawac sie z Toba w te debiliade xd.

ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018

Odniosę się jedynie do ostatniego zdania ,ponieważ nie wiem do kogo kierujesz jej pierwsza część ,pisząc waszym ,wy . Przypominam ,że sam tą debiliade zacząłeś także równie dobrze możesz mieć pretensje do garbatego ,że ma proste dzieci . Bądź zdrów i obserwuj nadal rozwój sytuacji .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  20 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 20 kwietnia 8386
Konto usunięte
Konto usunięte: "Świat się rozwija ,korzystajmy z tego ". To mnie zainteresowało ,należałoby zadać pytanie dokąd to wszystko zmierza? Czy nadmiar ewolucji nie doprowadzi do naszego upadku ? Czy chcąc być lepszymi ,wydajniejszymi i piekniejszymi nie doprowadzimy do własnej zguby ?


filozofia tworzona na potrzeby chwili to chwilozofia.
tak btw. rozumiem, ze nie korzystasz z auta, a wszedzie chodzisz piechota i to boso? ;-)

i zeby nie odbiegac od tematu

tak jak dziewczyny pisaly, niektore kobiety genetycznie nie musza sie niczym przejmowac, niektorym lekki, delikatny makijaz doda pewnosci siebie, lepszego samopoczucia a co sie z tym wiaze i uroku.
jesli naturalne sa kobiety dbajace o siebie, wydepilowane, z delikatnym makijazem to tak, wole takie
redarrow
redarrow
  20 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Xdddd Żal dupy znowu. Idac waszym prostackim tokiem myslenia, wystarczy wyjechac do Anglii zeby byc Anglikiem. Boze jacy wy jestescie prosci... w dodatku "mali" i strasznie zawistni. Wybacz ale mialem dobre przeczucie zeby nie wdawac sie z Toba w te debiliade xd.


Bosze jakiś ty pusty, jak bęben Neila Peart`a
redarrow
redarrow
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy


Wszystko zależy od tego, jak Ty definiujesz pojęcie naturalności?! Takie "polepszacze" urody jak makijaż,( współcześnie wizaż) depilacja, znane były już w starożytności i nie jest to wcale wynalazek zachodniej cywilizacji i człowieka współczesnego.W czasach faraonów makijaż był oznaką przynależności do danej kasty i symbolem dbałości o ciało.Używano również różnego rodzaju olejków wonnych np do kąpieli, olejów do namaszczania ciała, farb do włosów i różnych innych nazwijmy to umownie"kosmetyków" Makijażu(kamuflaż) używali też wojownicy w czasie poprzedzającym wielkie łowy/wyprawy. Kolejna sprawa, to depilacja, wcale nie jest oznaką próżności, a formą higieny osobistej i też znana jest od czasów Babilonu. Cóż Ci z tej współczesnej cywilizacji zostało? Silikon i botoks i to chyba wszystko ze tej niby współczesnej "sztuczności"
CamBeck
Posty: 9 (po ~257 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CamBeck
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Serenity89: mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscyWszystko zależy od tego, jak Ty definiujesz pojęcie naturalności?! Takie "polepszacze" urody jak makijaż,( współcześnie wizaż) depilacja, znane były już w starożytności i nie jest to wcale wynalazek zachodniej cywilizacji i człowieka współczesnego.W czasach faraonów makijaż był oznaką przynależności do danej kasty i symbolem dbałości o ciało.Używano również różnego rodzaju olejków wonnych np do kąpieli, olejów do namaszczania ciała, farb do włosów i różnych innych nazwijmy to umownie"kosmetyków" Makijażu(kamuflaż) używali też wojownicy w czasie poprzedzającym wielkie łowy/wyprawy. Kolejna sprawa, to depilacja, wcale nie jest oznaką próżności, a formą higieny osobistej i też znana jest od czasów Babilonu. Cóż Ci z tej współczesnej cywilizacji zostało? Silikon i botoks i to chyba wszystko ze tej niby współczesnej "sztuczności"


Nie tylko silikon i botoks ha ha ha.Jest tego więcej.W pełni sie z tobą zgadzam.Depilacja,dezodorant ( bo moze ktoś też uważa że to nie jest naturalne) to higiena i estetyka.Kobieta ma byc miła w dotyku,pachnąca,zadbana.Kto by chciał iść ze spoconym drwalem do łóżka ha ha lub pokazać się w miejscu publicznym
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
leon28
leon28: ASZABENE: "Świat się rozwija ,korzystajmy z tego ". To mnie zainteresowało ,należałoby zadać pytanie dokąd to wszystko zmierza? Czy nadmiar ewolucji nie doprowadzi do naszego upadku ? Czy chcąc być lepszymi ,wydajniejszymi i piekniejszymi nie doprowadzimy do własnej zguby ? filozofia tworzona na potrzeby chwili to chwilozofia. tak btw. rozumiem, ze nie korzystasz z auta, a wszedzie chodzisz piechota i to boso? ;-) i zeby nie odbiegac od tematu tak jak dziewczyny pisaly, niektore kobiety genetycznie nie musza sie niczym przejmowac, niektorym lekki, delikatny makijaz doda pewnosci siebie, lepszego samopoczucia a co sie z tym wiaze i uroku. jesli naturalne sa kobiety dbajace o siebie, wydepilowane, z delikatnym makijazem to tak, wole takie

Jasne do tego wszystkiego ,kieruje się jedynie gwiazdą polarna ,bo przecież czytać nie umiem .
redarrow
redarrow
  20 marca 2018
CamBeck
CamBeck: .Jest tego więcej.


Np jakie? Ja uważam że nie zmieniła się sama idea przyozdabiania ciała i higieny, a jedynie pozyskiwanie poszczególnych składników używanych do produkcji kosmetyków
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne do tego wszystkiego ,kieruje się jedynie gwiazdą polarna ,bo przecież czytać nie umiem .

spoko laskom sie to moze spodobac, takie romantyczne patrzenie w gwiazdy ;-)
CamBeck
Posty: 9 (po ~257 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CamBeck
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: CamBeck: .Jest tego więcej.Np jakie? Ja uważam że nie zmieniła się sama idea przyozdabiania ciała i higieny, a jedynie pozyskiwanie poszczególnych składników używanych do produkcji kosmetyków

Nie o to mi chodziło.Myślałem o chirurgii plastycznej i to o tej bardzo ekspansywnej.Oczywiście że technologie i materiały do produkcji zmieniaja sie wraz z uplywem czasu.
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018

Grande Sierra Leone raczej w stronę marynarza bym poszedł ,Kolumb odkrywca ,szkorbut i te sprawy .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Grande Sierra Leone raczej w stronę marynarza bym poszedł ,Kolumb odkrywca ,szkorbut i te sprawy .

cwane, chyba wiem co ci chodzi po glowie. marynarze maja sporo kobiet, kazda w innym porcie
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
leon28
leon28: ASZABENE: Grande Sierra Leone raczej w stronę marynarza bym poszedł ,Kolumb odkrywca ,szkorbut i te sprawy . cwane, chyba wiem co ci chodzi po glowie. marynarze maja sporo kobiet, kazda w innym porcie

Nie Panie Leonie ,mój statek już zakotwiczony ,a poszło w kierunku marynarzy ponieważ na statkach aut nie używają ,a w razie draki doplynąć mogą bez butów .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.