Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

HardstyIe
HardstyIe
  18 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 8621

Naturalna bez makijażu w 100% taka ma być moja dziewczyna wyjątki wesela, imprezy, itp, nie naturalna to z makijażem w 100% sztuczne lalki Barbie.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: 100% naturalne

Natura potrafi czasem dokopać. Nie oszukujmy się.
CuteNinja
CuteNinja
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie

Też mam pytanie - co masz na myśli, pisząc "w 100% naturalna"? Taka, która się nie maluje, czy taka, która nie goli nóg? Pytam z ciekawości.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Natura potrafi czasem dokopać.

Hahahahah w punkt!
Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018

to taka która mało używa makijażu podobnie jak ja lub inne bo są takie

Erf
Erf
  18 marca 2018

Myślę, że zależy czy jest naturalnie ładna czy brzydka. :-) Jak chcesz się dowartościować stwierdzeniami panów, że wolą naturalne to kiepska droga. Zadbaj o siebie dziewucho.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  18 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 3259

Kiedy przeglądam instagrama i patrzę na te wszystkie lampucery to powiem szczerze, że często robi mi się niedobrze. Niestety patrząc na ilość lajków, które owe, sztuczne panny zbierają wysuwa się wniosek, że jestem dość osamotniony w takim osądzie. Tak duży popyt na tandetę jest niestety bardzo przykrym zjawiskiem i prowokuje jej ciągły przyrost.
Jestem zwolennikiem lekkiego makijażu u kobiet.

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  18 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 3244

Naturalna nie znaczy ze nie ma o siebie dbać, aż dziwi mnie ze nie dopisałaś"że masz piekne wnętrze a uroda przemija" typowe powiedzenie z tyłka powielane przez większość, można się starzeć z klasą, można o siebie dbać w każdym wieku, można podkreślic urodę deliaktnym makijażem, ale kurde jak ktoś nie dba o siebie w ogóle wpierdziela wszystko mając problemy z metabolizmem nie rusza się, nie wie co to fryzjer, czy ładnie dopasowane ubranie, do tego idzie ulicą i pali śmierdzące faje z poobgryzanymi pazurami powtarzając sobie, że ma piekne wnętrze, to nie musi dobrze wygladać i dbać o siebie, to aż koń by sie uśmiał.
jak ktoś ma kiepskie geny i matka natura nie dla wszystkich jest łaskawa, to trzeba jakos coś z siebie wydobyć.
Można przegiać w kazdą stronę, od zaniedbania sie, po przesadną tapetę.

Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018

ja tylko zapytałam ogołem ale nie każdy zrozumiał moje pytanie i najlepiej skrytykować osobę pytającą czyli fajnie jest hejtować kogoś to zapytał super dzieki za odp

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  18 marca 2018

Zawsze możesz na nas liczyć.

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  18 marca 2018

Panie naturalne?To chyba tylko te "panie" w przedziale wiekowym 0-5 lat.:)

praksyda
praksyda
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a tylko zapytałam ogołem ale nie każdy zrozumiał moje pytanie i najlepiej skrytykować osobę pytającą czyli fajnie jest hejtować kogoś to zapytał super dzieki za odp

nie krytykuje Ciebie, własnie napisałam co o tym myślę i jak to widzę, kiedys napisałąm tu podobnie, nawet chyba jakiś facet napisal podobny temat, a ze odebrałaś to tak dosadnie to trudno.
ASZABENE
ASZABENE
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tylko zapytałam ogołem ale nie każdy zrozumiał moje pytanie i najlepiej skrytykować osobę pytającą czyli fajnie jest hejtować kogoś to zapytał super dzieki za odp

Nic się nie przejmuj one tak zawsze ,ninja dba tylko o brwi i rzęsy które widać zza jej maski ,praksa jest wiecznie w naturalnym blotku umorusana ,a Pani ziemia no cóż z racji wykonywanego zawodu nikt się jeszcze nie wstrzelil w jej scenariusz rozmowy który ma ułożony w głowie d83dde0a
Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018

dziekuje wystarczy mi już i pozdrawiam tych wszystkich co ocenili nie tylko mnie ale i innych

praksyda
praksyda
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dziekuje wystarczy mi już i pozdrawiam tych wszystkich co ocenili nie tylko mnie ale i innych

proszę.
i właśnie na tym polega zakładanie tematów, zeby poznać inne zdanie niż swoje, nawet jeśli nam sie nie spodoba, nie chodzi o to zeby sie tu pocieszać i miziać, bo to dopiero byłaby strata czasu.:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.