Serenity89
Serenity89
  18 marca 2018 (pierwszy post)

mam pytanie, chciałabym zapytać wszystkich panów to znaczy każdego co sądzą o paniach które są 100% naturalne i takie które nie są w 100% naturalne niech każdy mężczyzna odpowie podkreślam każdy nie tylko jedni wszyscy

OgnistaAura
OgnistaAura
  7 kwietnia 2018

RedRiding ja właśnie nie wiem do kogo Ty piszesz, ubliżasz mi, ze jestem brzydko wymalowana i się oszpecam i nie wiem co twój komentarz wnosi. nie rozumiem do czego dążysz i w sumie czy piszesz do mnie czy do wszystkich na raz :D

mbs
mbs
  7 kwietnia 2018

Wszystkim się nie spodobasz i nie dogodzisz. Jeśli będziesz chciała zadowolić wszystkich to kim w końcu będziesz ? Pier**ol to. Bądź dobrym człowiekiem po prostu.

Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Natura potrafi czasem dokopać. Nie oszukujmy się.


Zamiast udzielać porad innym, popracuj na sobą
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadbaj o siebie dziewucho.


"elegancko"
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: i właśnie na tym polega zakładanie tematów, zeby poznać inne zdanie niż swoje, nawet jeśli nam sie nie spodoba, nie chodzi o to zeby sie tu pocieszać i miziać, bo to dopiero byłaby strata czasu.


Kiedy pisze to była moderatorka, jest ok. Kiedy to samo piszą inni, zostają hipokrytami.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding ja właśnie nie wiem do kogo Ty piszesz, ubliżasz mi, ze jestem brzydko wymalowana i się oszpecam i nie wiem co twój komentarz wnosi. nie rozumiem do czego dążysz i w sumie czy piszesz do mnie czy do wszystkich na raz :D


Tak myślę, że napisałaś 1 post i akurat obraziła ciebie
Muuri
Muuri
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte:

Red czy to ty w innym wcieleniu?
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Nie.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  7 kwietnia 2018

To ona, wlasnie zbiegla z aresztu

Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Naturalna nie znaczy ze nie ma o siebie dbać, aż dziwi mnie ze nie dopisałaś"że masz piekne wnętrze a uroda przemija" typowe powiedzenie z tyłka powielane przez większość, można się starzeć z klasą, można o siebie dbać w każdym wieku, można podkreślic urodę deliaktnym makijażem, ale kurde jak ktoś nie dba o siebie w ogóle wpierdziela wszystko mając problemy z metabolizmem nie rusza się, nie wie co to fryzjer, czy ładnie dopasowane ubranie, do tego idzie ulicą i pali śmierdzące faje z poobgryzanymi pazurami powtarzając sobie, że ma piekne wnętrze, to nie musi dobrze wygladać i dbać o siebie, to aż koń by sie uśmiał. jak ktoś ma kiepskie geny i matka natura nie dla wszystkich jest łaskawa, to trzeba jakos coś z siebie wydobyć. Można przegiać w kazdą stronę, od zaniedbania sie, po przesadną tapetę.


ciekawy punkt widzenia
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Serenity89: mam pytanie Też mam pytanie - co masz na myśli, pisząc "w 100% naturalna"? Taka, która się nie maluje, czy taka, która nie goli nóg? Pytam z ciekawości.Mruczyslaw: Natura potrafi czasem dokopać. Hahahahah w punkt!


normalnie ubaw po same uszy
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo łatwo widzę przychodzi Ci ocenianie innych i umoralnianie co powinni zrobić ze swoim wyglądem życiem .... tylko gdzie są Twoje zdjęcia ??? Hmmmm


Teraz sobie poczytaj wyciągnięte do wierzchu brudy i zastanów się na podstawie czego napisała swojego posta i czy aby na pewno, jej zamiarem była próba oceny i wyśmiania kogokolwiek?!
OgnistaAura
OgnistaAura
  8 kwietnia 2018

Ambiance, skoro tak piszę to tak jest, mój nick to JazzJazz poprzedni, przytoczyłam jej słowa, więc po co się odzywasz? :)
Mowa jest o naturalnych kobietach, niestety ta mowa jest prowadzona tylko z mężczyznami jeśli chodzi o płeć przeciwną do nich :)

i wtf...dlaczego piszesz w imieniu "kogoś" ?

Grono żeńskie wśród swoich jest na spalonej pozycji, walka o samca, który poświęci jej trochę uwagi :D
Głupie przytyki kobiet, przepychanki słowne, epitety, próbując to ubrać w przepiękne złożone zdania :) ... czuję się jakbym cofnęła się do przedszkola

A mogło być tak pięknie... :D

Ambiance
Ambiance
  8 kwietnia 2018

Kolejna 22 latka- "przyszłość" narodu. Jezusicku, przecież w gimnazjum więcej wymagają!

Ambiance
Ambiance
  8 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ambiance, skoro tak piszę


Jeżeli chcesz dyskutować ze mną, to oczekuję od ciebie odpowiedzi stosownej do twojego wieku. Ani mniej, ani więcej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.