BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
JakubekAb
JakubekAb
  9 maja 2014

jak sa zakochani przez smsy to beda ze soba do konca... pakietu...

Revelated
Revelated
  11 maja 2014

Ja poznałem dziewczyne na GG i z nią byłem 4 miesiące, myślałem, że nie ma szans na związek, w którym poznało się w internecie

xBlaazeejx
xBlaazeejx
  13 maja 2014

miłość to ściema..
trudno o bliskie kontakty, a co dopiero na odległość..

Baton26
Baton26
  14 maja 2014

dokładnie !

LoveRespect
wpis jest ukryty
cukierr93
cukierr93
  16 maja 2014

jeżeli ufa sie drugiej osobie to wszystko możliwe ;) wiem z doświadczeń ;) sama byłam w takim zwiazku przez rok ;) i dalej mamy świetny kontakt a już ze sobą nie jesteśmy 4 lata ;) pozdrawiam ;)

jarosslaw
jarosslaw
  16 maja 2014

Milost na odleglost nie możliwa

diabelek1924
Posty: 1 (po ~90 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
diabelek1924
  22 maja 2014

powiem szczeze tez latam po necie ale mam pecha chodz chcem byc szczesliwy i dac szczescie

elzbietarasinska
elzbietarasinska
  23 maja 2014

mmilosc na odleglosc to nie na dlusze meter taka prawda

markiz
Posty: 17 (po ~38 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 178
markiz
  26 maja 2014

szukam puszystej dziewczyny...

xxLIPOWIECxx
xxLIPOWIECxx
  26 maja 2014

ja znalazłem spotykalismy sie co tydzien albo dwa po 8 miesiacach powiedziała nie kocham nie wierze ze mozna znaleźć na stałe tutaj kobiete

BrychRych
BrychRych
  27 maja 2014

wierzycie w coś takiego ?

PosterunkowyZeno
PosterunkowyZeno
  28 maja 2014
POPISZE Z KOBIETAMI PO 30
xxLIPOWIECxx
xxLIPOWIECxx
  29 maja 2014

nie ma takiej opcji na 80% ja poznałem tu dziewczyne i co po 8miesiacach kuku spotykalismy sie raz na 2tyg niekiedy raz na tydzien i tak powiedziała ze nie ma sensu jak dla mnie na odległosc miłosc jest niemozliwa to jest tak jak by sie calowac przez szybe dziekuje

BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  4 czerwca 2014

jest mozliwa, wszedzie tylko nie w piekle :-). Ale prawdziwa milosc jest do Boga.