BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Miecio123789
Miecio123789
  8 sierpnia 2014

Jestem Andzej S i lubie szorować kibel

Meefis
Meefis
  17 sierpnia 2014

po to sie z kims jest zeby ten ktos byl przy nas zeby spedzac wspolnie czas i cieszyc sie uczuciem

zboczek
Posty: 6 (po ~76 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
zboczek
  17 sierpnia 2014

ja uważam

zboczek
Posty: 6 (po ~76 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
zboczek
  17 sierpnia 2014

no ale jeśli ktoś jest w osrodku i szuka dziewczyny

zboczek
Posty: 6 (po ~76 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
zboczek
  17 sierpnia 2014

no ale ja jest w osrodku i wiem ze miłość nie mam sensu przez neta no ale w tym roku wychodze jak coś to dajdzie ciewczyny znac jak któraś jest zainteresowana

domel9595
Posty: 3 (po ~34 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 12
domel9595
  23 sierpnia 2014

lol

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 sierpnia 2014
domel9595
domel9595: lol

Bardzo 'wymowny' wpis ;)

Rozwiniesz wypowiedz? :woot:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  28 sierpnia 2014

Miłość w necie dla mnie w ogóle nie istnieje. Zdefiniowałbym to raczej jako zauroczenie.

Miłość na odległość? Jasne wszystko kwestia tego, czego oczekujemy od drugiej osoby. Jeżeli oczekujemy codziennego ciepła i bliskości to od razu dajmy sobie z tego typu zabawami spokój.

bitchpleace
bitchpleace
  28 sierpnia 2014

nie wiem czy wiecie ale seks to nie wszystko okey jest potrzebny ale gdy kogos kochasz to nie patrzysz na wyglad tylko na charakter i na to co dana osoba jest gotowa dla ciebie zrobic

bitchpleace
bitchpleace
  28 sierpnia 2014

nie mylcie milosci z zauroczeniem kiedy juz to zrobicie badzcie pewni ze mozecie juz nigdy sie nie zakochac bo po tym co zrobila wam dziewczyna lub chlopak mozecie miec dziure w sercu a to boli wiem bo sama popelnilam ten blad i nikomu czegos takiego nie zycze

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy wiecie ale seks to nie wszystko okey jest potrzebny ale gdy kogos kochasz to nie patrzysz na wyglad tylko na charakter i na to co dana osoba jest gotowa dla ciebie zrobic

Przyznam, ze rzadko sie spotyka kogos w tak mlodym wieku, z takimi pogladami ;) (w pozytywnym znaczeniu tego slowa)

Jak tak sobie obserwuje dzisiejsza mlodziez, to wydawalo mi sie, ze teraz tylko JEDNO sie dla nich liczy :)...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
bitchpleace
bitchpleace
  28 sierpnia 2014

drugiego czlowieka powinismy kochac takim jakim jest albo w ogóle. nie robcie nadzieji komus kogo w ogóle nie znacie i nie chcecie z nim byc milosc na odleglosc nie ma sensu poniewaz nie ma jej lub jego przy was kiedy jest wam potrzebny nierozumiem jednej zeczy dlaczego kochamy osoby ktore nas krzywdza a gardzimy tymi co nas kochaja

bitchpleace
bitchpleace
  28 sierpnia 2014

jak myslicie czy danie 2 sznsy ma sens bo ja mysle ze tak ale pod warunkiem ze dana nam osoba walczy o nas bardziej niz wtedy gdy nas poznala

Monia0508
wpis jest ukryty
Cinek1314
Posty: 1 (po ~328 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cinek1314
  1 września 2014

Cześć, postanowiłem poszukać tzw. drugiej połówki i aktualnie jestem na darmowym portalu dyskoteka.co . Jest to na prawdę fajny portal i co ważniejsze, poznałem sympatyczną dziewczynę. :). Trzeba mieć wytrwałość w szukaniu i należy budować wszystko od podstaw, lecz kto powiedział, że to jest niemożliwe. ;).