BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
domix225
domix225
  23 grudnia 2014

Dokładnie to jest bez sęsu związek na odległość. Brak zaufania i tp ani do tej osoby się nie przytulisz pocałujesz nie wyjdziesz na spacer. Kłutnie byle o co masakra jednym słowem

TrueBeutie
TrueBeutie
  23 grudnia 2014

internet do zapoznania sie a randka w rzeczywistości robi całą reszte jeśli chodzi o związek lub dalszą znajomość ; ) jest dużo par zapoznanych w ten sposób.

eldorro
Posty: 17 (po ~266 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
eldorro
  24 grudnia 2014

wiadomo że najlepiej szukać w swoim gronie ale nie mam nic przeciw temu jak ktoś lubi związki na odległość to jego wewnętrzna sprawa
druga sprawa że trzeba mieć dużo motywacji żeby takie coś utrzymać bo bez spotkania w realu i kontaktu z drugim czlowiekiem face to face jest ciężko przynajmniej mojej skromniej osobie
PS; ja też szukam fajnej miłej ciepłej osoby do poznania z mojego woj tak jestem singlem
z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę dużo radości i milości oraz tej jedynej by nie obchodzić samemu

"każdy popełnia błedy
tylko czy kogoś stać na przyznanie sie do tego"
"Jak ty mi tak ja Tobie"

paulina21212
Posty: 5 (po ~15 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
paulina21212
  28 grudnia 2014

Hej poznamy się

PeterCzuba
Posty: 15 (po ~239 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
PeterCzuba
  28 grudnia 2014

Wszystko zależy od ludzi ja mieszkam za granicą ale nikt nie powiedział że jakbym poznał tutaj kogoś to nie wrócę , wolę miec biedne życie ale szczęście z kimś kogo kocham niż wór złota i samotność pod drzwiami

przekupiony
Posty: 4 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przekupiony
  29 grudnia 2014

Siema mogę przyłączyć się do dyskusji. Też bym kogoś poznał nawet czasami jest z kimś porozmawiać na odległość.Ja i tak nie mam szczęścia do kobiet, bo wiodę biedne życie w Polsce B. Bardzo chciałbym kogoś poznać, jeżeli nie w realu to może w wirtualnym świecie. Ja umiem wysłuchać pomóc doradzić, ale kobiety takich facetów unikają. Moje marzenie znaleźć kogoś na całe życie i zaprzyjaźnić się. Pozdrawiam Przekup

SzukamCie94
Posty: 1 (po ~400 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SzukamCie94
  1 stycznia 2015

Ja szukalem i znalazlem... mialem 2x ale wiekszosc Kobiet stad nie chce sie spotykac, wiec po krotkim czasie twierdzilem ze nie chce miec Kobiete przez internet;)... Moze dlatego tylko poznalem dwie, poniewaz jestem niesmialy i sam czekam, az Kobieta pierwsza napisze;p Czasami twierdze ze lepiej by bylo samemu ale zobaczymy jak to bedzie [....] ;)
Pozdrawiam Wszystkich i Szczesliwego Nowego roku;d

OneLGL
OneLGL
  2 stycznia 2015

Bardzo ładny, elegancki kombinezon wyjściowy, marki Mohito. Idealny na różne meetingi oraz na zbliżającą się noc sylwestrową. Kombinezon jest zupełnie nowy. Niestety dla mnie był nie trafionym prezentem. Mam nadzieje, że Tobie będzie służył. Jest to rozmiar 36, ale ja mając 38 założyłam go bez problemu. Bardzo przyjemny materiał, 100% poliester.
Serdecznie polecam.


http://olx.pl/oferta/kombinezon-mohito-nowy-CID87-ID8mzXB.html

xXxCanYouHearMexXx
xXxCanYouHearMexXx
  3 stycznia 2015

Takim niewyjściowym ryjom jak moja to tylko miłość na odległość jest pisana bez żadnych spotkań. W Rzeszowie każda mnie pier...

BuziajMnieWusta
BuziajMnieWusta
  4 stycznia 2015

Randa przez neta jest spoko, ale nie zastąpi spotkania w realu.

kamil1990xxx
kamil1990xxx
  5 stycznia 2015
http://86950.urwij.pl wejdz jak chcesz mnie poznac :)
Vauric
Vauric
  8 stycznia 2015

Na związek trzeba patrzeć jak na to co nas otacza, cywilizacja, wszystko się rozwija bo musi. Oczywiście można zostać na epoce kamienia łupanego - czytaj Facebookowe love - ale prawda jest bolesna i ktoś w końcu będzie chciał więcej ;) Spotkanie musi być, żaden związek bez bliskości nie przetrwa, chyba że ma inne intencje, nieszczere :)

sebastian75101
Posty: 1 (po ~5 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sebastian75101
  17 stycznia 2015

Ha ha

speedtrax
speedtrax
  17 stycznia 2015
eldorro
eldorro: związki na odległość

czy coś takiego istnieje ;]
"Prawda czy Mit " obal go jeszcze dziś
Leeeonek
Leeeonek
  18 stycznia 2015

Nie jestem zwolenniczką szukania miłości na portalach spłecznościowych aczkolwiek mojego byłego chłopaka tak poznałam :) Czysty przypadek ale nie neguje tego bo mam dowody u znajomych , że można poznać kogoś na portalu i być ze sobą juz ładnych pare lat :) Po prostu trzeba trafić na odpowiednią osobę :)

Co do związków na odległość ? sądzę , że na krótką metę ok.....chwilowe rozstanie wzmocni uczucie tesknoty ALE dłuższy brak wspolnego spedzania czasu może negatywnie działac na związek - takie moje zdanie :)