BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Chwast
Chwast
  24 października 2014

Wszystko się kiedyś kończy, a już na pewno to, co dobre!

TwojNarkotyk
Posty: 1 (po ~198 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
TwojNarkotyk
  5 listopada 2014

Miłość na odległość przetrwa, tylko zależy jak często para sie spotyka i jaka ich łaczy ta odległość. Jak się kogoś kocha to na kilometry się nie patrzy da się wszystko pogodzić .;)

ewkdzyt
Posty: 4 (po ~424 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
tomeklesnik
tomeklesnik
  6 listopada 2014

hej ile masz lat

katarzyna907
katarzyna907
  8 listopada 2014

może i taka miłośc istnieje ale jeżeli ludzie naprawde wierza w to co czuja bo inaczej to nie jest realne ja osobiscie nie wytrzymałabym takiego związku

katarzyna907
katarzyna907
  8 listopada 2014

a tym bardziej na necie jest bardzo trudno znależc kogoś cieklawego i interesujacego w niedalekiej odleglosci od siebie

KamilOsmannski
Posty: 4 (po ~170 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
KamilOsmannski
  16 listopada 2014

Jeżeli sex to tylko na żywo.... A zwiazek na odleglosc czy milosc jest możlwe.... tak wlasnie 8lat temu poznalem zwoja obecna żone i jestesmy szcześliwi pomimo iż ja za granicami kraju i widujemy sie co 3miesiace.... z mojej jak i ze strony zony nigdy nie bylo zadnego zwatpienia... a pokusy??!! Zalerzy czy ktos jest tak slaby ze nie daje rady wytrzymać lub nie kocha drugiej polówki dostatecznie mocno aby nie zdradzać;)

KamilOsmannski
Posty: 4 (po ~170 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
KamilOsmannski
  16 listopada 2014

Katarzyna907 Nie wytrzymala bys zwiazku na odleglosc?? Wiec nie wiesz co to znaczy pokochac kogos pomimo wszystko nie znajac nie czujac nie slyszac..... Sprubój a przekonasz sie co to prawdziwa milość;)

PeterCzuba
Posty: 15 (po ~239 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
PeterCzuba
  20 listopada 2014

Miłość na odległość to kiepski wybór raczej większość się wykrusza , co innego poznać kogoś i zabrać do siebie albo ściągnąć za granicę. Tak czy inaczej jak sie chcesz bawić w miłość to miej silny charakter bo to trudna gra - ale warta świeczki dla tych co przetrwają.

tony69
Posty: 1 (po ~82 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
tony69
  30 listopada 2014

hej hej, a ja bardzo chętnie poznam dziewczynę z UK najlepiej okolice Lancashire

Agnieszka1009
Agnieszka1009
  1 grudnia 2014

miłośc na odległosc to temat rzeka, nie ma reguły na przetrwanie związku...Musi jedynie chceic kazda ze stron pozdrawiam

mgosia1111
Posty: 1 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
mgosia1111
  1 grudnia 2014

miłość da odległość jest do realizacji tylko trzeba chcieć

hen
Posty: 1 (po ~603 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
hen
  4 grudnia 2014

Wiem, że można na odległość się zakochać. Wiem, że trudne to jest, kiedy uczucie rozwija się bez spotkań, bez realnego spojrzenia sobie w oczy. Trudno jest zaufać, bo każdy każdego się obawia, ale jest możliwe spotkanie i wspaniały związek. Przy dużych jednak odległościach dzielących dwa serca, należy wziąć pod uwagę to, że konieczna będzie zmiana miejsca zamieszkania, a to jest już bardziej skomplikowane, albowiem niemal każdy obawia się o to co posiada. Pewnie, że można się rozczarować, jednak jak w każdym związku, nawet z sąsiadką, muszą być ustępstwa:)

Knapol94
Posty: 4 (po ~52 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 72
Knapol94
  9 grudnia 2014

Nawey jesli dzieli 40 km to i tak za duzo :) Mialem taki zwiazek i nie przertwal wiecej niz 2 lata ... :) Wiec juz mi nikt nie wmoi ze cos takiego istnieje :)

Tobi23
Posty: 5 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Tobi23
  9 grudnia 2014

Dla mnie bez sensu tylko real