BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
milutkiadas95
milutkiadas95
  24 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak inni ja swa była poznałem przez Internet i to na starym portalu Onet czat , ale ze jej było mało i dostawiła mi rgi , zwyczajnie powiedziałem Spadaj . i nie poddałem się szukałem dalej i znalazłem to czego szukałem w galerii macie sporo fotek moich i mojej zonki i dodam ze wzajemnie sie uzupełniami . do Pan i panów szukajacych trzeba iść na kompromisy bo każdy z nas cos lubi i jak sie chce kochac trzeba iść na ustepstwo . powiem tak ja uwielbiam kobiety w skórze a moja kochana zona ubiera się dla mnie a Innym opada szczena z wrażenia


I nie tylko Ty.. Ja poznałem swoją miłość tutaj, była wielka i pełna tego czego potrzeba w miłości ale niestety pokruszyło się przez zdradę partnerki, mimo wszystko portale randkowe to dobry sposób na znalezienie drugiej połówki i czy niektórzy mnie będa hejtować czy nie, moje zdanie jest takie, że wszędzie można spotkać tą ukochaną osobę nawet w noclegowni ;) Także wstydem dla mnie nie jest, że mam dziewczynę np z fotki.. Jednak nie zawsze poznasz osobę, która jest uczciwa należy uważać :)

Pozdrawiam wszystkich którzy są teraz szczęśliwi z partnerami znalezionymi na fotce.pl :)
Cwieki410
Posty: 1 (po ~6 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Cwieki410
  25 lutego 2015

co tam

WezSpaadaj
WezSpaadaj
  27 lutego 2015

Powiem Wam tak, mi się udało. :) Pan z fotki zrobił ze mną najszczęśliwszą kobietę na ziemi :) chociaż czasami bywa ciężko dotrwać do weekendu kiedy to się widzimy ale dajemy radę :) po ślubie już nie opuszczę go na krok :)

A jeśli chodzi do ludzi którzy tu mają konta to za przeproszeniem połowa z nich to sami idioci :D

AnnaW41
AnnaW41
  27 lutego 2015

jest możliwe poznać przez sieć i się zakochać oj jest :)

a życie z kimś na odległość wyniszcza...na dłuższą metę związek się rozpada :(

karolciaa22
karolciaa22
  28 lutego 2015

Poznam jakiegoś miłego pana :)

chris1209
Posty: 1 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
chris1209
  4 marca 2015

witaj chcialbym cie poznac pozdr.

misie89
misie89
  7 marca 2015

Witam kiedyś poznałem pewna kobietkę mieszkała ode mnie 160km rok dojeżdżania w miesiącu 2 razy się widzieliśmy na na całe weekendy i tak potem ściągnąłem ją do swojego miasta zamieszkaliśmy razem i tak to trwało 7 latek :) więc miłość na odległość to nie problem :) tylko trza trafić na odpowiednie połówki ;)

Kryspin11
Kryspin11
  14 marca 2015

Hehe co tu się dzieje na tym portalu wgl miłość przez neta ?? realia ?? :O

tatamufrina
tatamufrina
  18 marca 2015

kto ma tu 18 lat poszszukuje dzieczyne w tym wieku

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  18 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: miłość na odległość to nie problem :) tylko trza trafić na odpowiednie połówki ;)


z pewnoscia trzeba wiele samozaparcia by wytrwac w takim zwiazku ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
LukaszTanas
wpis jest ukryty
sIeMaFaTuM
sIeMaFaTuM
  4 kwietnia 2015

Szukam kogoś kto przyjedzie do mnie przez święta, bo nudzi mi się ;3 okolica Zawiercia w śląskim ;p

bartek3009
Posty: 3 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 26
bartek3009
  7 kwietnia 2015

Ktoś wierzy w miłość na odległość?

MAJKELL1992
Posty: 8 (po ~142 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
biedronka1743
Posty: 11 (po ~100 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
biedronka1743
  27 maja 2015

Tylko znajdz teraz drugą inteligenta połowke:)fotka schodzi na samych idiotów,i puste laleczki.