BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
crazol123
Posty: 2 (po ~388 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
crazol123
  5 lutego 2014

Ja byłem w związku na odległość, dzieliło nas ponad 1200km, na początku nie było źle jakoś dawaliśmy rade ja do polski przyjechałem na 3 miesiące (wakacje) no i było zajebiście dzień mojego wyjazdu oboje płakaliśmy jak się żegnalismy . Potem starałem się robiłem jej niespodzianki kupowałem kwiaty ale jej coś nie pasowało i zaczęły się kłótnie o byle co i to na porządku dziennym aż ona doszła do wniosku że do mnie nic nie czuje i odeszła .... i jak ktoś powie że miłość na odległość istnieje to chyba cudem przetrwała.... Starałem się ile mogłem robiłem wszystko żeby była szczęśliwa ale i tak sie skończyło ... jednak wszystko co dobre szybko się kończy ale takie życie

AKitka92
AKitka92
  5 lutego 2014

Poznaliśmy się 5 lat temu przez fotke.pl, spotkaliśmy się, do teraz jesteśmy razem, trzeba dobrze trafić d83dde0a

crazol123
Posty: 2 (po ~388 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
crazol123
  5 lutego 2014

ale jak tu trafić jak żadna nie chce :P

kerim1819
kerim1819
  6 lutego 2014

SZUKAM DZIEWCZYNY DO STAŁEGO ZWIAZKU Z MOICH OKOLIC którA POKOCHA MNIE TAKIM JAKIM JESTEM

kerim1819
kerim1819
  6 lutego 2014

MIŁOSC NA ODLEGŁOSC NIE MA SENSU SAM TO TESTOWAŁEM

kerim1819
kerim1819
  6 lutego 2014

NA MIŁOSC NA ODLEGŁOSC NIE MA SENSU SAM TESTOWAŁEM NA SOBIE

titina1980
Posty: 16 (po ~89 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
titina1980
  6 lutego 2014

Witam nie wiem jak jest z miłością w necie ale coś wiem o miłości na odległość to nie wychodzi ja się zastanawiałam czy on tam niema nikogo zapewniał mnie że nie okazało się że jednak moja intuicja mnie nie zawiodła własnie teraz jest zniom i bawi dziecko

Mafewka
Mafewka
  6 lutego 2014

Miłoś na odległość ??? hmmm ... byłam z chłopakiem i nam nie wyszło on mnie zdradził oklamywał , to jest bez sensu a po za tym to nie jest fajne zakochać się w kimś kogo nie ma blisko :( jest to raczej bardzo smutne , i nie chce się tutaj wyżalać czy coś ale to uczucie we mnie jest dalej a było to rok temu dalej kocham tego chłopaka ale co z tego skoro nie ma go obok :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Mafewka
Mafewka
  6 lutego 2014

]Miłoś na odległość ??? hmmm ... byłam z chłopakiem i nam nie wyszło on mnie zdradził oklamywał , to jest bez sensu a po za tym to nie jest fajne zakochać się w kimś kogo nie ma blisko :( jest to raczej bardzo smutne , i nie chce się tutaj wyżalać czy coś ale to uczucie we mnie jest dalej a było to rok temu dalej kocham tego chłopaka ale co z tego skoro nie ma go obok :(:(:(:(:(:(:(:(:(

titina1980
Posty: 16 (po ~89 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
titina1980
  6 lutego 2014
titina1980
titina1980: Witam nie wiem jak jest z miłością w necie ale coś wiem o miłości na odległość to nie wychodzi ja się zastanawiałam czy on tam niema nikogo zapewniał mnie że nie okazało się że jednak moja intuicja mnie nie zawiodła własnie teraz jest zniom i bawi dziecko
xxxPawelekyoxxx
Posty: 4 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
xxxPawelekyoxxx
  6 lutego 2014

Zdarzylo mi sie:) najpierw rozmawialismy przez tel to byly naprawde długie rozmowy. az doszlo do spotkania pierwszego drugiego itd. I los chcial zaczelismy byc ze soba a mieszkamy od siebie 30km. Po jakims roku bycia razem zamieszkalismy razem u niej w miescie. Minelo 1,5roku jak mieszkalismy razem i Doprawila mi Rogi (zdrada). No ale cóż tak juz jest w zyciu i trzeba dawac innym szanse:)

xxxPawelekyoxxx
Posty: 4 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
xxxPawelekyoxxx
  6 lutego 2014

Wiec Warto Sie Spotykac przez internet:) Pozdrawiam

xCacherox
Posty: 23 (po ~111 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 99
xCacherox
  6 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkamy od siebie 30km


xd.. to nie jest żadna odległość
ToxiqueLP
ToxiqueLP
  12 lutego 2014

Szczerze powiem , że miłości czy znajomości przez neta są ciekawe a zarazem tajemnicze bo nigdy tak naprawdę nie poznasz tej drugiej osoby jaką jest zanim jej nie spotkasz na żywo. Wtedy to już zależy czy zaiskrzy czy nie. Więc jestem za znajomościami w necie:) pozdrawiam

kris1948
Posty: 1 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kris1948
  16 lutego 2014

milosici na odleglosici to jest trudne ale ralne wmaga wiele wrzeczeni