BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 December 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
RomanMusiszTakie
Posty: 5 (po ~117 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RomanMusiszTakie
  26 November 2013

Dla mnie miłość na odległość to fikcja w przypadku gdy "para" jest od siebie oddalona i nie ma możliwości bycia ze sobą razem. Słowa okazujące miłość, są żłudne bo jak wspomniałem, nie ma przełożenia tego na świat rzeczywisty.
Oczywiście inaczej jest, jak poznana "para" jest w zasięgu i wspólnie funkcjonuje. Wtedy mogę nazwać to prawdziwą parą, prawdziwym związkiem.

Encyfalopatia
Encyfalopatia
  27 November 2013

Moim zdaniem odległość to tylko km...
Jeżeli jest się w związku z miłości to odległośc ma znikome znaczenie :D
Wierność to żaden wyczyn,no ale jest jeden warunek-musi być to "coś" :P

Senny83
wpis jest ukryty
bajecznie92
bajecznie92
  2 December 2013

ja z moim chłopakiem,poznaliśmy się 3 lata temu przez czat na wp.pl rok do siebie dzwoniliśmy ,pisaliśmy ,przesyłaliśmy foty i takie tam ,w przeciągu roku pisania zdradzaliśmy się ,czyli przez to kłuciliśmy się , zrywaliśmy i wracaliśmy,do czasu aż on mi nie zaczął wywijać,ostatecznie zerwaliśmy ,po 4 miesiącach przerwy wróciliśmy na nowo i zaczęliśmy sie spotykać . Pojechałam do niego , pozniej on do mnie i tak to mijało ,postanowilismy zapomniec o przeszłosći. Dziś on mieszka u mnie z rodzicami,i powiem tam , jest bardzo ciężko, do dziś są od wieczne kłutnie i wracanie do tego co było kiedyś,jest zazdrość i niepewność,a co w związku z tym myśli o zerwaniu , z drugiej strony kochamy się ale poczucie zdrady i kłamst od drugiej osoby wykańcza.

RaDziOoKxD
RaDziOoKxD
  10 December 2013

związki na odległość są możliwe, jeśli obie strony są na tyle wierne i szczere, aby być z tą swoją miłością. do takich związków potrzeba większego zaangażowania niż przy normalnych związkach z osobami, które się widzi na co dzień. podtrzymuje, że są one możliwe, ale tylko wtedy gdy obie strony dość często do siebie przyjeżdżają, no i oczywiście gdy naprawdę się kochają :)

MarcinKapinski
MarcinKapinski
  11 December 2013

Nie sądzę by związek na odległość miał jakiś sens. Przywiązywanie się do kogoś z kimś tak naprawdę się nie jest to imitacja związku. Brak fizycznych aspektów bycia razem czyni relację sztuczną.

suchywodnik
suchywodnik
  14 December 2013

związki na odległośc nie są dla dzieci to po pierwsze .Nie będę tłumaczył dlaczego bo każdy dorosły kuma czacze .

suchywodnik
suchywodnik
  14 December 2013

i zapomniałem dodać :) jak dwoje ludzi chce być razem .....to odległośc nic nie znaczy :) istnieje coś takiego jak wynajem mieszkanka niedrogo,więc nie ma co się bać i się zastanawiać ,praca też się znajdzie.Wystarczy chcieć dać komuś szanse pozdrawiam

Margarita911
Margarita911
  15 December 2013

życie depcze wyobraznie ;)

Endrju299
Endrju299
  15 December 2013

Każdy orze jak morze d83ddc40

Y0UNG
Y0UNG
  20 December 2013

Witajcie drodzy fotkowicze. Szukam chętniej duszyczki która w tym roku uratuje moje cztery litery i tym samym zaprosi mnie na Sylwestra.

Cuuki
Cuuki
  22 December 2013
Cuuki
Cuuki: Korzystając z okazji chciała bym poprosić wszystkich o lajkowanie mojego komentarza ( Aleksandry Adamczyk) dla Ciebie to 2 sekundy a dla mnie szansa na wygraną :)


Korzystając z okazji chciała bym poprosić wszystkich o lajkowanie mojego komentarza ( Aleksandry Adamczyk) dla Ciebie to 2 sekundy a dla mnie szansa na wygraną :)
Y0UNG
Y0UNG
  24 December 2013

rzalll mui borze :lol:

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 705
esquilo
  26 December 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: związki na odległośc nie są dla dzieci to po pierwsze .Nie będę tłumaczył dlaczego bo każdy dorosły kuma czacze .

Dorosły tak, ale dzieci nie.
Skoro uważasz się za tak odpowiedzialną osobę, wytlumacz "młodym" o co chodzi w Twoim mniemaniu.

btw. Dorosłość nie zawsze idzie w parze z odpowiedzialnością.

Co do związków na odległość - mało kto umie balansować na granicy potrzeb emocjonalnych/fizycznych, a bytowych. Nie te czasy, gdzie jednorożce hasały na łące.
Życie to nie pasmo uniesień, ale i upadków. Co nie oznacza odarcia z marzeń i wyobraźni.

I sorry, ale nie pisz, że to kwestia dojrzałości i walki o posiadanie pełnej lodówki, bo...wszystko jest pięknie, ładnie do czasu. Rozsądek kontra ludzka potrzeba bliskości. Człowiek - ssak - stadność - przetrwanie gatunku.

:-)

_____________
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie

Konto usunięte
Konto usunięte: duszyczki

+69% do atencji. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: rzalll mui borze

Sorry. :and:

_______________
Miłość w necie różne ma imię. 261d
zuberek27
zuberek27
  30 December 2013

trzeba coś wierzyć nawet miłość na odległość bo ona istnieje i jest realna.Zawsze się można przeprowadzić:-)