BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Klaudia555101
Klaudia555101
  5 sierpnia 2013

A jak ta osoba cie oszukuje to co ? Trudno jest sie spotkac nawet jak ktos mieszka bardzo daleko.

piotreczek453
Posty: 8 (po ~43 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 2
piotreczek453
  6 sierpnia 2013

hej jestes

2764

Alisson39
Alisson39
  13 sierpnia 2013

Z doświadczenia wiem że miłość na odległość nie ma sensu,nie ma bliskości z druga osobą to jest bez sensu moim zdaniem.

Freaky88
Freaky88
  13 sierpnia 2013

Witam biore udzial w konkursie Miss Polka pomozcie dojsc mi do finalu i spelnic marzenia: oto link do oddawania glosow http://misspolka.pl/profil-19373.html ;*****

Luccky
Luccky
  14 sierpnia 2013

Witam wszystkich ;] mówicie o miłości na odległość tak jak byście wiedzieli zanim to się wgl wydarzy. Czasami wato zaryzykować, osobiście znam 10 osób którzy poznali się albo przez internet albo na jakiejś koloni i nie mieszkając w tym samym mieście są ze sobą już długi czas. Moja koleżanka ma chłopaka od 5 lat mieszka 1,5h drogi od niego i już są narzeczonymi, moja kuzynka ma chłopaka z Anglii i są ze sobą 4 lata razem a poznali się tutaj na fotce. Nie możecie mówić komuś ze to nie ma sensu bo zawsze coś nie wyjdzie, jeśli się naprawdę chce to wszystko wyjdzie i nie ma tu żadnej przeszkody. Jeśli on i ona chcą ze sobą być mimo wszystko to będą a jeśli sobie zaufają to nawet odległość tego nie zmieni a kto wie za parę lat może będą małżeństwem z gromadką dzieci.

darenwarick
Posty: 6 (po ~180 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
darenwarick
  14 sierpnia 2013
budzia123456
budzia123456: a czy tylko seks jest dla ciebie wazny prorok23?? nie licza sie uczucia?? to kim ty jestes?! :@


dla niego jest ważny a dla ciebie jest nieważny. Skoro jesteś oziębła seksualnie to nie znaczy że wszyscy muszą być tacy jak ty
Czesiulka123
Czesiulka123
  15 sierpnia 2013

umów się zęmną tu http://socialmediabar.com/mojenagiefoty

Avatar użytkownika ToOnnToOnn
Posty: 4 (po ~34 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
ToOnn
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Z doświadczenia wiem że miłość na odległość nie ma sensu,nie ma bliskości z druga osobą to jest bez sensu moim zdaniem.


dokładnie mysle podobnie...
duch840
duch840
  15 sierpnia 2013

Miłość jest piękna czasem przyjemna lecz tylko wtedy gdy wzajemna

lovesexi
lovesexi
  15 sierpnia 2013

Co tam słychać kochani ? d83dde0a

CrazyMadziulka
CrazyMadziulka
  15 sierpnia 2013

prorok23 są tacy ludzie dla ktorych sex nie jest najwazniejszy w zyciu, wiadomo ze jezeli by przetrwali ze soba dlugo to by ze soba wkoncu zamieszkali bo cale zycie nie mozna przezyc z kims na odleglosc inteligencie -_- ja uwazam ze taka milosc ma sens, ;) jezeli ludzie sie kochaja nad zycie ;) taka milosc jest cierpliwa, dojrzalsza, bo pokonala wszystkie pokusy codziennosci, iczy sie tylko zaufanie i i milosc ponad wszystko. ;)

duch840
duch840
  16 sierpnia 2013

Crazy mądre słowa ale jak dla mnie miłość na odległość to nie dla mnie,jestem zbyt uczuciowy i nie chodzi mi o sex

CrazyMadziulka
CrazyMadziulka
  18 sierpnia 2013

duch840 , no spoko rozumiem, jak kto woli.. przeciez nikt ci nie kaze byc z kims na odleglosc. ^^

cudownymen
Posty: 1 (po ~101 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
cudownymen
  20 sierpnia 2013

A jak mam zrobic jak mi podoba sie dziewczyna tylko jest daleko od mego miasta prosze pomuz mi okey

Kiniaaa1988
Kiniaaa1988
  21 sierpnia 2013

witam was