BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
norbi78
norbi78
  27 czerwca 2013

ja kiedyś przezyłem taka miłość

Slimaczeek
Slimaczeek
  1 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

co ja powiem :D na ten temat :) na szczęście nie uczestnicze na stałe w takim związku ino na miesiąc jest taka sytuacja ... jest to ciężkie ... moja dziewczyna wyjechała do Irlandii na miesiąc ... jak tu odczujesz bliskość osoby którą kochasz ? przez monitor.? to jest dobre dla botów. .. MIŁOŚC TYLKO I WYŁĄCZNIE W REALU ! :) nawet seks nie jest możliwy , pocałunki , przytulanie :)

budzia123456
Posty: 1 (po ~97 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
budzia123456
  2 lipca 2013

a czy tylko seks jest dla ciebie wazny prorok23?? nie licza sie uczucia?? to kim ty jestes?! :@

salam23
salam23
  3 lipca 2013

Z tego co sie orientuje to sex ma byc dodatkiem do milosci a nie odwrotnie :)

Jeanette25
Jeanette25
  4 lipca 2013

milosc na odleglosc nie jest mozliwa

salam23
salam23
  4 lipca 2013

Bo potrzeba obecnosci drugiej osoby :)

Erna98
Posty: 2 (po ~254 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Erna98
  5 lipca 2013

Miłość na odległość wątpię w to czy istnieje ponieważ miałam chłopaka który mieszkał w tej samej miejscowości ode mnie ale rodzice się z nim wyprowadzili i nie mogliśmy się codziennie spotykać. Spotykaliśmy się raz na 2 do 3 tygodni i dla tego że tak mało się widywaliśmy ciągle się kłóciliśmy aż w końcu masz związek się rozwalił. Nie weźcie mnie za jaką małolatę która nie wie co to miłość i związek na odległość owszem wiem.

lizqa
Posty: 11 (po ~84 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 52
lizqa
  8 lipca 2013

miłość na odległość może być piękniejsza od tej bliskiej, ale ma małe szanse przetrwania...

Lubię, gdy odwracasz się udając, że szukasz kogoś w tłumie, a patrzysz na mnie...

Erna98
Posty: 2 (po ~254 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Erna98
  8 lipca 2013

tu taj też się zgadzam z lizqa.

sylka1981
sylka1981
  10 lipca 2013

uważam że nie jest możliwa,wiem bo już pare razy się przejechaam na takiej znajomościd83dde0f

TPSx33
TPSx33
  13 lipca 2013

Poznałam wielu ludzi na różnego rodzaju portalach i mam z Nimi kontakt do dziś , ale nie sądzę , żeby można było " Kochać " wirtualnie ...;). Moim zdaniem trzeba się poznać. Nie tylko zalety drugiej osoby , ale zarówno wady... W esce , liście , czacie , czy nawet skype nie idzie wychwycić w człowieku najważniejszych wartości. To tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam i życzę szczęścia parą w wirtualu ;)

Dawiiid95
Dawiiid95
  14 lipca 2013

hehe

damian5555
damian5555
  14 lipca 2013

siema

inwazjaax3
inwazjaax3
  19 lipca 2013

Miłość przychodzi z czasem i trudno (np. mi) uwierzyć w to, że nastolatki, które mają po 14-17 lat są "zakochane". Rzadko kiedy takie związki trwają długo. Są związki, które trwają po 10 lat a nadal nie wiedza czym jest miłość. W pewnym stopniu popieram Unattainable4U, bo żeby kogoś kochać, trzeba na prawdę poznać drugą osobę, a jak każdy wie, ludzi poznajemy przez całe życie...

rafi1
Posty: 39 (po ~40 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
rafi1
  19 lipca 2013

Siemka poznamy sie