BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MartuSx17
MartuSx17
  17 października 2012

milosc na odleglosc jest mozliwa ;) ja juz jestem z moim chlopakiem prawie rok a mamy troszke km do siebie ponad 200 ;P jesli dwie osoby kochaja sie z calego serca , beda potrafily przetrwac wszystko .. Nawet jesli dzieli ich spora odleglosc

Majuniadd
Posty: 2 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Majuniadd
  18 października 2012

Szukam chłopaka z okolicy bydgoszczy :)

Bosman2012
Bosman2012
  18 października 2012

Może wytrzymał bym miłość na odległość Po paru spotkaniach jeśli kobieta naprawdę by mnie pokochała akceptowała i miłość okazywała ale dla mnie miłość to jak tlen niestety nadal jej szukam choć ciężko znaleść bo mam wiele wad :(

MOWmiKOTEK1974
MOWmiKOTEK1974
  21 października 2012

Tak poznałem kobiete na fotce mieszkała nad morzem wiec dzieliło nas ponad 400km przez rok czasu spotykalismy sie raz w miesiacu fakt ze takie spotkania trwały koło tygodnia po roku znajomosci na odległosc zamieszkalismy razem i mieszkalismy rok czasu to ze sie rozpadło nie wynikło z tego jak sie poznalismy uwazam ze te 2 lata były wspaniałe wiec potwierdzam ze mozna nie jest to łatwe ale mozna zalezy to tylko od nas !!!!!

dajman3
dajman3
  21 października 2012

Szukam dziweczyny z okolic Rudnika nad sanem , chetnie poznam do stałego zwiąsku w wieku od 17 do 24 lat , ja mam na imie damian i chetne dziewczyny prosze o kontakt na priv ..

kudlaty77
kudlaty77
  22 października 2012

Jest jakaś normalna dziewczyna co poważnie myśli o życiu

xxmadzia88xx
xxmadzia88xx
  25 października 2012

Ja poznałam właśnie tutaj swojego pierwszego chłopaka z którym byłam ponad 2 lata. Związek był bardzo udany,ale niestety wyjazd ukochanego rozdzieli nas. Ale nadal jesteśmy przyjaciółmi. :) twierdzę,więc że zwiazek przez Internet nie jest złym pomysłem jeśli trafi sie na tego odpowiedniego :) pozdrawiam serdecznie :)

marcin22111
Posty: 1 (po ~35 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
marcin22111
  27 października 2012

szukam wolnej dziewczyny z głogowa

Filipssss
Filipssss
  29 października 2012

szukam kobiety do normalnego związku

Pawelekslodziutki
Pawelekslodziutki
  30 października 2012

Zabrze szukam dziewczyny :*

TOMEK242424
TOMEK242424
  30 października 2012

Szukam normalnej dziewczyny z Rogoźna i okolic.

natasia2133
natasia2133
  1 listopada 2012

jestem już 2 miesiąca z chłopakiem na odległość którego poznałam przez neta. i jest super.

TakaSobieSaga
Posty: 1 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
TakaSobieSaga
  1 listopada 2012

Ja myślę że nie ważne gdzie poznajemy tylko co nas połączy ; ) Spotkałam się już z nie jedna osoba. Jedna była dla mnie wyjątkowa byliśmy razem 7 miesięcy i rozstanie na pewno nie było spowodowane tym jak się poznaliśmy tylko tym co robiliśmy.

waniliowa1
Posty: 1 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
waniliowa1
  1 listopada 2012

wydaje mi sie ze milosc na odleglosc jest bardzo trudna ale mozliwa.

Bosman2012
Bosman2012
  3 listopada 2012

waniliowa gdy łączy gorące uczucie to miłość przez jakiś czas jest możliwa miłość na odległość ale nie na dłuższą metę