BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
kornel4931
kornel4931
  5 września 2012

by sie poznawać przede wszystkim trzeba rozmawiać

Bosman2012
Bosman2012
  5 września 2012

widac ze rozmawiam z inyeligentnym czlowiekiem. Wielu mysli jajami,spostrzega kase wyglad i szpan. Ja lubie rozmawiam,czasem gestykuluje by podkreslic moja szczerosc i szacunek dla drugiego czlowieka.

beatka2202
beatka2202
  5 września 2012

hej co slychac

Vilo100
Vilo100
  8 września 2012

milosc na odleglosc istnieje pod warunkiem ze kiedys sie spotkacie

biggie87
biggie87
  8 września 2012

swoja terazniejszą panienke poznałem na fotka, wszyscy znajomi wiedzą o tym, ba nawet moi rodzice (jej owszem nie) wole zeby sie nie dowiedzieli ;) choc jestesmy juz ze sobą ponad dwa lata ;) da sie, ale ostrzegam :D

angel88a
angel88a
  8 września 2012

ja tez tu poznalam moje kochanie:)

Bosman2012
Bosman2012
  8 września 2012

kiedys? Prawie trzy dychy na karku albo jestem frajerem albo pech

Minisia42
Minisia42
  11 września 2012

ja ostatnio poznalam fajnego chlopaka na necie spotykamy sie regularnie ale na razie chcemy byc tylko znajjomymi bo obydwoje ostatnio zakonczylismy Swoje zwiazki i na pewno troche minie za Nim sie zaangazujemy i zaufamy ale i tak sie przjaznimy

zeref667
zeref667
  11 września 2012

Milosc na odleglosc nie ma szans...

Bosman2012
Bosman2012
  11 września 2012

pewnie ze niema szans tym bardziej gdy sie pragnie czegos czego nie mialo.

theletter
theletter
  11 września 2012

Miłość na odległość ma szansę przetrwania o ile będzie się ja pielegnowalo ......osobiście byłam w takim związku ale kiedy walczy o to tylko jedna że stron kończy się to odwrotnoscia happy end'u

Bosman2012
Bosman2012
  11 września 2012

ja jestem zbyt uczuciowy by zyc miloscia na odleglosc :(

ITakeCareOfYou
ITakeCareOfYou
  11 września 2012

Ja poznałam tutaj swojego byłego partnera,dzieliło Nas 300 km,wytrzymalismy rok.. Mimo tego nie zaluje :-)

sabinkaMK
sabinkaMK
  13 września 2012

Milosc na odleglosc hm... nie a rady jest to nie mozliwe;p

ITakeCareOfYou
ITakeCareOfYou
  13 września 2012

Jest możliwe jeśli obie osoby pragną tego samego :-)