BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
oski858
oski858
  19 lipca 2012

Narazie okupuje telefon ale postaram się tu kiedys rospisać. Związek na odległość to najgorsza rzecz jaką człowiek byłby w stanie sobie stworzyć. Miałem kilka takich sytuacji i z góry uprzedzam nie bawcie w takie coś bo mozecie to potem szybko stracić...

UlubieniecHejterow
UlubieniecHejterow
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Narazie okupuje telefon ale postaram się tu kiedys rospisać. Związek na odległość to najgorsza rzecz jaką człowiek byłby w stanie sobie stworzyć. Miałem kilka takich sytuacji i z góry uprzedzam nie bawcie w takie coś bo mozecie to potem szybko stracić...

Masz rację, miłość i internet, troche nielogiczne. :)
FajnyMen92
FajnyMen92
  19 lipca 2012

Maksymalne odleglosc to powiat w ktorym sie znajdujemy. Kontaktowanie i kochanie sie osob ktorych dzieli pol Polski nie ma sensu. Znam to z autopsji.

Gogolinkaa
Gogolinkaa
  20 lipca 2012

Ale czemu km miałyby być przeszkodą szczęścia? Wszystko w życiu można osiągnąć, znaleźć jakieś ultimatum. Przecież Polska nie jest tak mała. Być może nasza połówka znajduję się nawet od nas 500 km, a my szukamy tylko w swoim obszarze, a tam gdzieś ktoś na nas czeka z otwartym sercem . Czego się nie robi dla miłości :)

Irytujacy
Irytujacy
  21 lipca 2012

Wszyscy dobrze wiemy, że miłość na odległość jest możliwa. Problem pojawia się wtedy, kiedy siła uczucia jest zbyt duża, kiedy oczekujemy od partnera czegoś więcej niż dwukropka z gwiazdką na którymś z popularnych komunikatorów. I wtedy dopiero jest problem, bo wiadomo, odległość niesie za sobą całą masę kosztów, które zjada nasze cudowne pkp i inne środki transportu i często właśnie to przekreśla nam na wspaniałą przyszłość z osobą, którą każdy porządny facet powinien ściągnąć do swojego miasta od razu po tym, kiedy zdarzyłaby się taka okazja. :)
Pozdrawiam, Jakub.

eidur1
eidur1
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z osobą, którą każdy porządny facet powinien ściągnąć do swojego miasta od razu po tym, kiedy zdarzyłaby się taka okazja. :).


Prawdziwy facet powinien sam wyjechać do tej kochanej Kobiety. Zbyt wygodni jesteśmy czasemd83dde09 pozdrawiam
Irytujacy
Irytujacy
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwy facet powinien sam wyjechać do tej kochanej Kobiety. Zbyt wygodni jesteśmy czasem

Kolego, nie zrozumiałeś mnie ;> Oczywiście, to my - faceci, powinniśmy jeździć do swoich piękności, ale ważne jest też poznanie otoczenia z drugiej strony, więc byłoby dobrze, jakby One też czasem przyjechały do Nas, czyż nie? :) Jednak ja miałem na myśli coś więcej niż spotkanie, ściągnięcie swojej kobiety do siebie, zamieszkanie z nią i spędzenie całej reszty życia w szczęściu i miłości, z dwójką dzieci :)
eidur1
eidur1
  22 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolego, nie zrozumiałeś mnie ;> Oczywiście, to my - faceci, powinniśmy jeździć do swoich piękności, ale ważne jest też poznanie otoczenia z drugiej strony, więc byłoby dobrze, jakby One też czasem przyjechały do Nas, czyż nie? :) Jednak ja miałem na myśli coś więcej niż spotkanie, ściągnięcie swojej kobiety do siebie, zamieszkanie z nią i spędzenie całej reszty życia w szczęściu i miłości, z dwójką dzieci :)


Irytujący, ja Cie dobrze zrozumiałem, sam też nie miałem na myśli pojechania do Kobiety na popołudnie itp. Chodziło mi właśnie o stały związek. Oczywiście masz rację, że dziewczyna nas tez powinna odwiedzaćd83dde0ana tym polega partnerstwo.
Ja gdybym miał taka sytuację to nie wahałbym się wyjechać z mojego miasta dla Kobiety, gdyby tego oczekiwała.
przytulmisiaxd
Posty: 1 (po ~369 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 155
przytulmisiaxd
  22 lipca 2012

związek na odległość ??no chyba was pogieło:D wiadomo że jak chłopak jest daleko to zarywa do innych . a dziewczyny które myślą że oni tam daleko są im wierni są naprawde głupie i naiwne xD przecież im to jeszcze na rękę że mogą sobie robić co chcą i nikt ich nie kontroluje i nikt o niczym nie doniesie . na dłuższą mete to nie ma wogóle sensu

Bosman2012
Bosman2012
  22 lipca 2012

W zyciu wszystko moze sie zdarzyc gdy glowa pelna marzen.

XxParadiseFoundxX
Posty: 86 (po ~92 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 9
XxParadiseFoundxX
  26 lipca 2012

Ci co nie wierza w taką miłość to naprawdę są płytcy ludzie... Z mojego miasta jest facet co to poznał chinkę przez internet właśnie... pisali ze sobą i jedno zaproponowało do drugiego przyjazd. Przyjeżdżali do siebie coraz częsciej i po 3 latach zwiazku na odległość właśnie wzieli ślub i zyja juz ze soba 7 lat . Pozdrawiam niedowiarków :)

ppawel2008
Posty: 2 (po ~97 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
ppawel2008
  1 sierpnia 2012

Wszystko jest możliwe tylko muszą tego chcec 2 osoby ..ja poznałem kilka dziewczyn i utrzymujemy kontakt ze sobą ale tylko koleżeński ...

Scare
Scare
  2 sierpnia 2012
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?


ta i to nie były żadne związku tylko durne idiotyczne znajomości
xSkazaNyx
Posty: 12 (po ~28 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 25
xSkazaNyx
  2 sierpnia 2012

Ja myślę że jak się kogoś bardzo kocha to km to dla niego nie problem:)))))d83dde0f

Za Kratami Czy Przed

alexxandrra09
alexxandrra09
  3 sierpnia 2012

Mnie się wydaje, że to jest temat którego nie da się ocenić jednogłośnie. Nie każdy związek przetrwa próbę odległości, ale z pewnością są takie! Z pewnością trzeba być niesamowicie dojrzałym i wiedzieć czego się chce do takiego związku. A tym którym się udaje, tylko pozostaje pogratulować :-)