BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
biancoverdobianci
biancoverdobianci
  25 maja 2012

widać,fotka łączy :)

a plotki mówią że epuls to biuro matrymonialne

szyna700
szyna700
  1 czerwca 2012

a ja uwazam ze jest to możliwe

szyna700
szyna700
  1 czerwca 2012

tylko na odległość to bardzo boli

szyna700
szyna700
  1 czerwca 2012

a z miłością bywa różnie czasem rozkwita dorasta w miare poznawania siebie
a czasem bywa tak ze zaiskrzy od razu od pierwszego wejrzenia i niema litości
pali sie pod nogami i co ma sie zrobic jak oboje zajęci .....życiem

Shinno
Shinno
  2 czerwca 2012

Internetowa miłość tak, jeżeli parę dzieli kilka lub kilkanaście kilometrów.

dusiaaa19966
dusiaaa19966
  4 czerwca 2012

ale miłość to uczucie a nie tylko seks..
jeśli ktoś naprawdę kocha to jest to możliwe.. ; )

xxadisonxx
Posty: 2 (po ~433 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xxadisonxx
  12 czerwca 2012

Hmm... Po przez znajomość przez internet można hm doznać zauroczenia czy jakkolwiek inni to nazywają.

Lecz jeśli zdarzy sie przypadek ze jeden z partnerów musi sie przeprowadzić do np innego miast na stale lub dłuższy okres jest ryzyko ze to sie nie powiedzie, osobiście nie wierze w takie związki i lepiej jest to zakończyć. niż zamartwiać sie co ta 'druga' polówka robi. Do tematu tez wchodzi zaufanie do drugiej osoby.

Wydaje mi sie ze jeżeli szuka sie odpowiedniej osoby na odpowiednim portalu związek lub przyjaźń jest możliwa :)
pozdrawiam

gach27
gach27
  12 czerwca 2012

tak 3 lat już związek trwa

xXxGocha0708xXx
xXxGocha0708xXx
  12 czerwca 2012

Poznałam tutaj faceta... spotkaliśmy się... hmmmm później nawet byliśmy przez dwa miesiące w związku, z jednej strony żałuje tego, z drugiej nie... To były najpiękniejsze dwa miesiące w życiu a zarazem takie moje własne piekło... Niestety okazało się, że mój książe nie był taki idealny. Z tego co się dowiedziałam niestety wgl się nie zmienił... niestety...

SZALONAEMI32
SZALONAEMI32
  12 czerwca 2012

Ja z moim misiem poznałam się na fotce ponad 2lata temu w lipcu pyknie nam 2lata jak jesteśmy razem dzieli nas prawie 600km a mimo to daliśmy radę nie zawsze było łatwo były upadki i wzloty ale nasza miłość przetrwała wszystko w lipcu zamieszkamy razem na dobre i złe nazawsze razem połończeni dzięki fotce :-D więc miłość na odległość jest możliwa i ma szanse na przetrwanie ale tylko wtedy gdy jest prawdziwa ma szanse przetrwać tęsknotę i pokusy Ale jest możliwa i my jesteśmy tego żywym dowodem ;-)

Ketii123
Ketii123
  13 czerwca 2012

Zdarzylo sie mi umowic z chlopakiem z fotki :p
Poznalismy sie prawie dwa lata temu wlasnie tutaj, od roku znamy sie z reala, a aktualnie ze soba jestesmy :D

matiz1265wppl
matiz1265wppl
  13 czerwca 2012

u mnie jakoś tak się zdarza że większość znajomych także swoją była dziewczynę poznałem przez internet i uważam że w dzisiejszych czasach to normalne, co do miłości na odległość. Jakiś czas temu spróbowałem takiego czegos i powiem Wam że miłość na odległość jest możliwa ale w określonym wieku , ludzie muszą być dojrzali i muszą mieć sytuację życiową ustabilizowana czyli nie chodzą do szkoły lub tak jak ja trenuje 250 km od tamtej koleżanki. Jesteśmy za młodzi po prostu.
Pozdrawiam

:-)

matiz1265wppl
matiz1265wppl
  13 czerwca 2012

dlaczego odwołujemy się od razu do sexu ?!
miłość na odległość to nie znaczy że bez spotkań od czasu do czasu jeśli już mamy mówić o zbliżeniach jednak miłość to nie tylko sex, tak mi się wydaje.

damian9519
Posty: 10 (po ~103 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
damian9519
  13 czerwca 2012

Miłość jest możliwa przed 18 rokiem życia :-) jestem z dziewczyna ponad 2 lata i jakoś ja Ją kocham a ona mnie i jest dosłownie świetnie pomimo iz czasem się kłócimy i się do siebie nawet nie nazywamy. Ale wiem że mogę liczyć na nią w każdej sytuacji :-) a więc miłość przed 18 rokiem życia ISTNIEJE

China33
China33
  13 czerwca 2012

Siemka ludziska :-P sa tu jacys skejci 17-19 ?