BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Ania240190
Posty: 2 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ania240190
  20 grudnia 2011

w miłość z internetu nie wierze...

ale miłość na odległość mnie dopadła... trwala niespełne 2 lata i dzis sie rozpadla...
spotkania 2 razy w miesiącu.... nawet najmocniejsza miłość zniszczą...

espaciales
Posty: 4 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
espaciales
  22 grudnia 2011

Nie jestem za ani przeciw,lecz wydaje mi sie,ze jest to przypadlosc ludzi samotnych.Roznie to sie konczy.Osobiscie poznalem kobiete ktora mnie fascynuje.Jest sliczna zgrabna,madra,inteligentana-po prostu swietna lecz odleglosc wiele ogranicza.W przeszlosci zrobie wiele zeby sie z nia spotkac.Jak bedzie czas pokarze.
Ps.Dla wszystkich zycze powodzenia.
Marzenia niekiedy sie spelniaja.
Wesolych Swiat.

LifeIsLovely
LifeIsLovely
  8 stycznia 2012

Miłość na odległość? Nie ma opcji, niestety, miałam okazję coś takiego przeżyć i jestem pewna, że żaden kontakt elektroniczny nie zastąpi tego realnego, a później piętrzą się niedopowiedzenia...

Miłość z internetu? Jak najbardziej!
Po pierwsze to na pewno jest to źle nazwane, wiadomo że nie można w nikim się zakochać, a co gorsza pokochać "przez internet", ale jeżeli chodzi o poznawanie ludzi za pomocą internetu to nic nie stoi na przeszkodzie żeby taka znajomość rozkwitła i przerodziła się w miłość. Oczywiście trzeba odpowiednio wcześnie, bez zbędnego przeciągania przenieść znajomość z internetu do reala ;)

Miałam przyjemność spotykać ludzi poznanych przez internet i 90% wspominam bardzo dobrze, a pewnie z połową utrzymuję kontakt do dzisiaj więc POLECAM, nie ma czego się bać ani kierować jakimiś uprzedzeniami tylko próbować (oczywiście w przypadku kobiet zawsze pilnując swojego bezpieczeństwa ;) )

d0pamina
wpis jest ukryty
WandaNierusz
WandaNierusz
  24 stycznia 2012
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)


jedna znajomość zakończyła się klapą. kochałam go a on mnie zdradził.
natomiast z drugim mam bardzo dobry kontakt widujemy się często ale to tylko przyjaźń bo ma już tą jedyną.
osobiście uważam że przez internet, gadu czy forum z dwojga złego lepsza przyjaźń bo jeśli chodzi o związki to nie kilometry dzielą ludzi tylko obojętność.
burzuaz
wpis jest ukryty
perelkaiwa
perelkaiwa
  6 lutego 2012

miłość na odległość to chyba nie istnieje. Mam taki przypadek

Kaze721
Kaze721
  14 lutego 2012
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość

Nie. Gdyż jeśli chodzi o mnie, to wiem co mówię. Jeśli taki związek miałby jakikolwiek sposób przetrwać, osoby te powinny być względem siebie wierne, no i co najważniejsze darzyć swoją połówkę wielką miłością, bo jeśli nie to zostaniecie z złamanym sercem, tak jak właśnie ja, oj i muszę przyznać długo czułem ból w sercu. Nie życzę tego nikomu.
nerwuska24
nerwuska24
  14 lutego 2012

hej miłość przez neta??swojego obecnego męża poznałam 4 lata temu na necie dzisiaj jesteśmy w sumie w separacji mieszkamy 200 km od siebie,mamy dzieci:(i pomimo tego że ani ja nie zdradziłam go ani on mnie jak twierdzi nasz związek się wypalił bo on był daleko od nas mimo tego wszystkiego chciałam to ratować ale już jest za późno:(:(

xBlueeeEyesx
Posty: 4 (po ~278 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 68
xBlueeeEyesx
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek?


Prawdę mówiąc byłam kiedyś w takim związku. Nasza znajomość przetrwała dwa lata bo niestety tego okresu nie można nazwać jako związek. A dlaczego? powód jest taki że nigdy się nie widzieliśmy.. a Czy taki związek może przetrwać? może.. Ale tutaj liczy się zaufanie. W naszym przypadku było do czasu.. Początkowo było dobrze a potem zaczęło brakować bliskości.. NIESTETY.. Można inwestować w miłość na odległość ale czy tego naprawdę pragniemy? Warto pomyśleć:)

Pozdrawiam!

Craaaaazy

SweetAngeel18
SweetAngeel18
  18 lutego 2012

ja poznałam byłego przez interenet.. Byłam z nim 1.5 roku po czym okazalo sie ze mnie zdardzał i odeszłam.. po tym wszystkim juz nie umówiła bym sie z kimś poznanym przez neta.. chociaż poznałam wiele znajomych po rozmowie na jakims czacie ;)

katrina1991art
katrina1991art
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: BujajacaWoblokachh:Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Zdarzyło, po dwóch latach znajomości wirtualnej. Bardzo miłe spotkanie, dobre wrażenie z neta, a jeszcze lepsze z reala. Dzieli nas prawie 200 kilometrów, ale utrzymujemy kontakt przez gg, po spotkaniu zdecydowanie częściej. Byłam dość sceptycznie nastawiona, ale jest ok :)
25.11.2010.
Dzisiaj powiem jedno: miłość na odległość istnieje :):)
xxlacosta82
xxlacosta82
  9 marca 2012

Witam poznam kobiete w Szwecji:):)

mirekkolarz
Posty: 24 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mirekkolarz
  30 marca 2012

nie polecam

mirekkolarz
Posty: 24 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mirekkolarz
  30 marca 2012

szukanie i tak nie znajdzie bo to nie łatwe