BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odległość 30 km :D nie więcej :D !

30km to praktycznie zadna odleglosc w dzisiejszych czasach :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
angelika1267
Posty: 2 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
angelika1267
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście


Moim zdaniem moze jezeli w zwiazku jest zaufanie. Sama jestem w takim zwiazku dzieli nas ponad tys km.Mam do niego 100% zaufanie i on do mnie tez a poza tym bardzo sie kochamy :)
angelika1267
Posty: 2 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
angelika1267
  13 sierpnia 2011

zapomnialam dodac ze przed tym jak wyjechalam bylismy ze soba rok..A jezeli sie nie uda bd na pewno przyjaciomi i nikt tego nie zepsuje...!

Karcia
Karcia
  22 sierpnia 2011

moim zdaniem milosc na odleglosc jest bez sensu. W takiej milosci nie ma zadnej chemii. a poza tym nierozumiem, czy przez ineternet mozna sie zakochac.? Bo dla mnie wydaje sie ze nie, wiem ze zdazaja sie takie przypadki bo moja kolezanka zakochala sie w chlopaku przez neta. ale pozniej tego zalowala. Nigdy tego nie rozumialam jak moje kolezanki opowiadaly mi o chlopakach ktorzy pisali do nich na Fotka.pl że chca sie spotkac. One lecialy jak glupie. A teraz ? A teraz , zostaly im tylko wspomnienia. Wydaje mi sie ze nie ktore osoby wola taki zwiazek ale nie zawsze wiedzie sie w nim najlepiej. Wiec za te dziewczyn ktore sa zakochane w chlopaku poznanym w necie TRZYMAM KCIUKI ! :D

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  31 sierpnia 2011
Karcia
Karcia: nierozumiem, czy przez ineternet mozna sie zakochac.?

Bardziej chodzi, cyz mozna kogos w ten sposob poznac, spotkac sie i zakochac :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
agaciuk01
agaciuk01
  1 września 2011

Więc tak poznałam bardzo fajnego faceta i on jest naprawdę super
Ale odległość
Zakopane-Wlkp.
:(
Mi na nim bardzo zależy i jemu na mnie też (chyba) xD
Co mam robić
Nie mamy jak się spotkać
A bez niego nie wytrzymuje
Chyba naprawdę sie zakochalam :)

::nutki::

misiav
misiav
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mamy jak się spotkać A bez niego nie wytrzymuje Chyba naprawdę sie zakochalam :)

Nie poznałaś go jeszcze skoro piszesz , że nie macie jak się spotkac a już nie wytrzymujesz bez niego ? Tak naprawdę nie można powiedzieć czy się w kimś zakochało zanim się nie pozna tej osoby bo skąd można wiedzieć jaka ta osoba jest naprawdę ? Po tym co pisze ? Po zdjęciach ? Ludzie potrafią się bardzo dobrze maskować , a w internecie to jest najłatwiejsze ;)
Być może ta osoba jest zupełnie inna niż sobie ją wyobrażamy.

A co do odległości , jeśli ludzie chcą być ze sobą to nie jest ona przeszkodą.
Poza tym zawsze jedna osoba może się przeprowadzić do drugiej ;)
Precelka
Precelka
  12 września 2011
misiav
misiav: Tak naprawdę nie można powiedzieć czy się w kimś zakochało zanim się nie pozna tej osoby bo skąd można wiedzieć jaka ta osoba jest naprawdę ? Po tym co pisze ? Po zdjęciach ? Ludzie potrafią się bardzo dobrze maskować , a w internecie to jest najłatwiejsze ;) Być może ta osoba jest zupełnie inna niż sobie ją wyobrażamy.

O właśnie, potwierdzone naukowo :ninja:

misiav
misiav: A co do odległości , jeśli ludzie chcą być ze sobą to nie jest ona przeszkodą. Poza tym zawsze jedna osoba może się przeprowadzić do drugiej ;)

Są pociągi, autobusy, samochody, te 6h drogi, nie jest jakimś wielkim wyczynem, zważając na to, że niektórzy dojeżdżają do siebie w odległości góry-morze. ;)
@agaciuk01 Jeśli mu zależy, zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać, ale na to też musisz uważać, bo nie zawsze może być tak kolorowo.
misiav
misiav
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O właśnie, potwierdzone naukowo

Przez dr. Weronikę również :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Są pociągi, autobusy, samochody, te 6h drogi, nie jest jakimś wielkim wyczynem, zważając na to, że niektórzy dojeżdżają do siebie w odległości góry-morze. ;)

Wiem , że to jest trochę męczące ale rekompensatą jest przecież samo spotkanie :)
Poza tym to nie będzie i tak trwało wiecznie, jak się osoby zdecydują na wspólne życie to któreś z nich się przeniesie do drugiej osoby.

Konto usunięte
Konto usunięte: @agaciuk01 Jeśli mu zależy, zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać, ale na to też musisz uważać, bo nie zawsze może być tak kolorowo.

A przede wszystkim nie jedź sama w nieznane. Facet sobie poradzi, a Ty masz pewność że nie spotka Cię nic złego z jego strony? Jego i np jego kumpli.
Takie historie też się zdarzają...
Precelka
Precelka
  13 września 2011
misiav
misiav: Przez dr. Weronikę również

No, przede wszystkim przeze mnie, kurde.

misiav
misiav: Poza tym to nie będzie i tak trwało wiecznie, jak się osoby zdecydują na wspólne życie to któreś z nich się przeniesie do drugiej osoby.

W sumie ja w tym problemu nie widzę, no ale, jeśli ktoś chce widzieć problem, to i tak go znajdzie. ;)

misiav
misiav: A przede wszystkim nie jedź sama w nieznane.

To nie ona ma jechać, tylko on ma przyjechać :nie: co będzie kasę traciła :nie:
misiav
misiav
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No, przede wszystkim przeze mnie, kurde.

:tuli: :-**

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie ja w tym problemu nie widzę, no ale, jeśli ktoś chce widzieć problem, to i tak go znajdzie. ;)

Dla niektórych 30 km to jest za dużo i szkoda tracić czasu na dojazdy. ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie ona ma jechać, tylko on ma przyjechać co będzie kasę traciła

Temu ostrzegam :ziober2:

Ps. zaraz Ci coś pokaże :rotfl:
Precelka
Precelka
  13 września 2011
misiav
misiav: Dla niektórych 30 km to jest za dużo i szkoda tracić czasu na dojazdy. ;]

Ja mam tyle do szkoły :rotfl:

misiav
misiav: Ps. zaraz Ci coś pokaże

Pokazałaś już? :rotfl: To to o czym myślę ? :ziober2:
misiav
misiav
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam tyle do szkoły

Też miałam tak :tak:
Ale dla niektórych to bariera nie do pokonania i darują sobie spotykanie z drugą osobą " bo za daleko" :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazałaś już? To to o czym myślę ?

Oczywiście :D

Mam zapłon, wiem :ninja:
Precelka
Precelka
  15 września 2011
misiav
misiav: Też miałam tak Ale dla niektórych to bariera nie do pokonania i darują sobie spotykanie z drugą osobą " bo za daleko" :D

Mój były twierdził, że to za daleko :rotfl: :rotfl: :rotfl:

misiav
misiav: Mam zapłon, wiem

Norma, idzie przywyknąć :ninja:
Marzena77
Marzena77
  17 września 2011

na odleglosc / na necie - raczej totalna bzdura ;) przykro mi ale taka jest prawda- no może się mylę ??!! oby ;))