BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ironkaaa
Posty: 17671 (po ~205 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 4
ironkaaa
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uważam że miłóść przez internet nie ma sensu...zresztą teraz mężczyźni mają wymagania wyższe niż oni sami więc często długo szukają tej jedynej.


ja przez internet- przez fotkę poznałam swojego męża.. tak więc to ma sens ;)
O tyle stajesz się z dnia na dzień piękniejszy, o ile wzrasta w Tobie miłość.
Bo miłość jest ozdobą duszy, jest jej pięknem.
:list:Augustyn z Hippony
:list:
:zakochany: jak Maja kocha Gucia tak Gucio kocha Maje :zakochany:
lejduuchax333
lejduuchax333
  3 lipca 2011
ironkaaa
ironkaaa:


o , to dość ciekawie . a no i jednak można .;) szczęścia.;)*
ironkaaa
Posty: 17671 (po ~205 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 4
ironkaaa
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o , to dość ciekawie . a no i jednak można .;) szczęścia.;)*

mozna mozna.. dziękuje ;*
O tyle stajesz się z dnia na dzień piękniejszy, o ile wzrasta w Tobie miłość.
Bo miłość jest ozdobą duszy, jest jej pięknem.
:list:Augustyn z Hippony
:list:
:zakochany: jak Maja kocha Gucia tak Gucio kocha Maje :zakochany:
anielicaaa
anielicaaa
  4 lipca 2011

Związek na odległość strata czasu to przykre ale prawdziwe.....
byłam w takim związku przez dwa lata i uwierzcie że to jak bym miała kochanka rzadkie spotkania które kączyły się łóżkiem a potem znowu rozłąka pisanie,rozmowy przez tel,tęsknota po pewnym czasie zaczęłam się zastanawia jaki to ma sen uczucie wypłowiało brak jego ciepła sprawiał ze czułam się samotna i oboje zaczeliśmy szukać wyjścia z tej sytuacji,on znalazł sobie przyjaciółkę i zajęła mu ten czas przez który tak ze mną rozmawiał i pisał do dziś dnia są parą a ja niestety samotna już nigdy nie zwiąże się z kimś kto mieszka daleko to niszczy od środka i strata czasu nie polecam a tym co tak żyją wytrwałości...

matpir1992
matpir1992
  10 lipca 2011

dla mnie zwiazek na odległość to nic strasznego, odległość nie jest żadną przeszkodą dla prawdziwej miłości.

teoretyk
teoretyk
  11 lipca 2011

Witaj.z moich doświadczeń wynika ,że miłość na odległość nie
istnieje.Najlepiej poznać dziewczynę do 100 km od siebie.Wówczas możemy
do niej dojechać autobusem lub samochodem.Gdy mieszkamy daleko od
siebie ,to podróż jest strasznie męcząca.Prędzej czy później
,przeprowadzamy się do chłopaka lub dziewczyny.

Sanderka500
wpis jest ukryty
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy mieszkamy daleko od siebie ,to podróż jest strasznie męcząca

owszem, ale gdy Ci na kims zalezy, to nawet ;pedzenie' na drugi koniec swiata nie ciazy :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Ninka1991
Ninka1991
  29 lipca 2011
::nutki::szukam chlopaka :
Ninka1991
Ninka1991
  29 lipca 2011

milosc na odleglosc moze byc dobra ale jesli kogos kochasz to milosc taka przetrwa wszystko co zle

kamilpl87
kamilpl87
  30 lipca 2011

Oczywiście że tak

Vixerek
wpis jest ukryty
Czeeekolada
Czeeekolada
  5 sierpnia 2011

Czy miłość na odległość jest jakimś dzisiejszym lekiem na pośpiech? Owszem, można znaleść kogoś, z kim jest się emocjoalnie związanym przez internet, bo łatwiej. Trudno by było podchodzić do każdej osoby, która jako tako odpowiada nam swym wyglądem i jest, jak to mówią, podobna do naszej przyszłej połówki, i poznawać charakter każdej z nich. Łatwiej i szybciej wykonać ów segregacje za pomocą komputera ( oczywiście wygląd to tylko dodatek do człowieka, ale i tak trudno obejść wszystkie wolne osoby w promieniu do 100km od naszego zamieszkania, czyż nie?). Miłość na odległość, moim zdaniem, nie ma przyszłości. Owszem, jeżeli po jakmś czasie jedna ze stron jest gotowa przeprowadzić się bliżej, lub nawet zamieszkać ze swoim patnerem, ale jeżeli nie ma takiej opcji, to prędzej czy później będzie nam brakować bliskości, czułości i chociażby samego bycia przy danej osobie. Szczerze gratuluje osobom, które trzymają się razem, chociaż są osobo. Pozdrawiam również wszytkich singli, którzy byli w związkach na odległość, a teraz nie są z wiadomej przyczyny. Życzę wytrwałości, zarówno tym, którzy mają kogoś na odległość, jak i tym, którzy nikogo nie mają, by nie stracili nadziei, bowiem miłość przychodzi wtedy, kiedy nauczymy się bez niej żyć. ;)

magdalena25aga
Posty: 1 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 30
magdalena25aga
  7 sierpnia 2011
::piwo:: ::smutny:: hey milosc naodleglosc nie opyla sie
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  7 sierpnia 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

parę razy mi się zdarzyło :D !
raz nawet poznałam chłopaka z którym byłam rok czasu :D !
stareee dzieje :D !

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet

oczywiście , ze tak :D

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

hmm .. moge sobie pozwolić na odległość 30 km :D nie więcej :D !