BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
nietykalny92
Posty: 9 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 47
nietykalny92
  6 maja 2011

Poznawanie, sie przez portal, nie jest jakimś wynikiem desperacji, po prostu ogólnie sie to przyjeło i juz znam wiele związków które przez neta sie poznały - i Tak że wzieły Ślub..

Pittspeed
Posty: 6 (po ~174 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Pittspeed
  13 maja 2011

był kiedyś taki film, już nie pamientam nazwy
ale to już jest rzeczywistość
naprawdę to dziła

jaka jest szansa, że spodkasz odpowiedniego partnera na dyskotece (przeważnie każdy pijany jest) a jakaże w sieci

sprubujcie sami sobie na to odpowiedzieć

wdg mnie znajomość, tzw na odległość nie przekreśla niczego, jeżeli komuś naprawdę zależy to da radę :)
głowa do gury i na dwożec i jazda

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz juz prawie 3 lata jestesmy razem, a od ponad pol roku razem rowniez mieszkamy :) .

gratuluje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: w necie większość ludzi bardziej się otwiera niż w realu.

zgadza sie ;)
Poza tym internet daje szanse na poznanie kogos osobom niesmialym, ktorym w sieci latwiej jest do kogos zagadac niz na przyklad na zywo podejsc do kogos na imprezie lub na ulicy

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie sie to przyjeło

szczegolnie w czasach, gdy coraz wiecej pracujemhy i jestesmy coraz abrdziej zabieani przez co mamy mniej czasu na poznawanie drugiej polowki w realu...

Pittspeed
Pittspeed: był kiedyś taki film

'samotnosc w sieci'? o ten Ci chodzi?

Pittspeed
Pittspeed: jeżeli komuś naprawdę zależy to da radę :)

dokladnie ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
McMax81
wpis jest ukryty
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: McMax81

nie spamujemy.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Arturox6
Arturox6
  30 maja 2011

Ja poznalem tak kolezanke 4 lat znamy sie . Jest to dobry sposób jak kazdy a charakter decyduje czy bedzie sie razem

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja poznalem tak kolezanke 4 lat znamy sie .

bardoz dluga znajomosc jak na nawiazana w sieci... ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
nietykalny92
Posty: 9 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 47
nietykalny92
  6 czerwca 2011

No wiesz, bo ludzie podchodzą, do tego z umiarem ale i tak jest to małe grono.

SlimakZandka1948
SlimakZandka1948
  7 czerwca 2011

wg mnie związki na odległość mają 2 uda. Albo sie uda lub nie uda. To nie jest jak na real. Tam można cisnąć wały jak wlezie. A co do znajomości to net to taki sposób jak każdy inny. Ma wady i zalety. Tak poznałem koleżanke 3 lata temu. Do dziś jesteśmy przyjaciółmi :-)

doniczka349
doniczka349
  10 czerwca 2011

no fakt prorok23 ma rację :)
nie można uprawiać seksu przez internet

rumm
wpis jest ukryty
lejduuchax333
lejduuchax333
  17 czerwca 2011

według mnie miłość przez internet ma sens , ale to wtedy , jak i jemu i jej mocno zależy . jeżeli to taki ' no kocham cie , kocham ' to długo to nie przetrwa.

jagodajagodajagody
wpis jest ukryty
reda
Posty: 1 (po ~443 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
reda
  1 lipca 2011

A ja poszłam ostatnio do wróżki i za kilkadziesiąt złotych powiedziała mi kiedy spotkam swojego pierwszego chłopaka i kiedy będzie mój pierwszy raz. Nie powiedziała mi jednak czy to będzie ten jedyny tylko powiedziała jeszcze jedną datę w przyszłym roku, to jest wasza data śmierci.
I teraz nie wiem czy któreś z nas umrze czy to nasz związek po prostu przestanie istnieć? Mieliście podobnie?

Misiuuunia88
Misiuuunia88
  1 lipca 2011

Ja uważam że miłóść przez internet nie ma sensu...zresztą teraz mężczyźni mają wymagania wyższe niż oni sami więc często długo szukają tej jedynej.