BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DAMAxxKIER22
Posty: 28 (po ~97 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
DAMAxxKIER22
  27 stycznia 2011

milosc na odleglosc jest mozliwa Moj chlopak mieszka w innym kraju i dajemy rade nawet z jednej strony jest wieksza radosc ze spotkan po rozlace pozdro :D

xEraRapuNadchodzix
xEraRapuNadchodzix
  27 stycznia 2011

Miłość na odległość moim zdaniem jest możliwa ;)

A poznać drugą połówkę przez neta, to też jest możliwe, przykładem jestem ja, że już poznałam. ;)

wszystkoJestJuz
wszystkoJestJuz
  29 stycznia 2011
DAMAxxKIER22
DAMAxxKIER22:


sprawdź czy to nie kochanka Twojego chłopca pisała ten temat i post. Pozdro
http://www.forumowisko.pl/topic/166998-bycie-ta-druga/page__pid__2626746__st__0&#entry2626746

Co do tematu to hm... internet daje nam nieograniczone możliwości. Mnożące się w tępię błyskawicy portale społecznościowe i dostępność komunikatorów poszerza nasze możliwości 'poznania' ogromnej ilości ludzi.
Jednak są minusy, bo tak naprawdę nigdy nie możemy być pewni kto siedzi po drugiej stronie monitora i jakie ma intencje. Druga sprawa to jednak wieź buduje fizyczne 'bycie' z kimś. Internet skraca pewnie dystans, stwarza pozorne poczucie bliskości po wielogodzinnych rozmowach przez gg, czy skyepa czujemy, że ta osoba jest naszym 'ideałem', ale czy aby na pewno? Życie weryfikuje.

Odległość i miłość? Chyba da rady, o ile jest prawdziwa i któremuś z partnerów nie zechce się skoków w bok (ale to chyba w takim przypadku stwierdzenie 'miłość' było pomyłką)
katrina1991art
katrina1991art
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem z chlopakiem juz pol roku.. mieszka 300km ode mnie... niestety.. ani razu sie nie widzielismy..:( boje sie ze moj wyglad go odrazi.. na zywo wygladam gorezj..

to jak możesz powiedzieć, że jesteś z nim, skoro nawet się z nim nie widziałaś?
antosiaaaaa
antosiaaaaa
  30 stycznia 2011

Trochę by to było bezsensowne ....co nie zmienia faktu że jest na pewno sporo osób które tak robią

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę by to było bezsensowne ....co nie zmienia faktu że jest na pewno sporo osób które tak robią

na dluzsza mete na pewno tak, ale jako stan tymczasowy idzie przezyc :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xx1910xxabramka
Posty: 1 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 43
xx1910xxabramka
  12 lutego 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :). Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :) W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

:nfw::nfw::nfw:
Czekoladowa2000
Posty: 6 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
Czekoladowa2000
  14 lutego 2011

hej wszystkim ;)
moja koleżanka jest z chłopakiem na odległość,dzieli ich 100 km.ona i on strasznie się po kochali.za to ze kiedyś nie odebrała telefonu to z tęsknoty oraz myślał że ona jest z kimś innym wycią sobie na piersi nożem KCM oraz na ręku też.Chciał się zabić bo sądził że ją straci i cały czas się tego boi.Że ona go zostawi.Ale kochają się lecz nie wiedzą kiedy się spotkają.I chcę wiedzieć co wy o tym sadzicie?Co byście jej poradzili?

Patrishia
Patrishia
  14 lutego 2011
Czekoladowa2000
Czekoladowa2000: moja koleżanka

Hehe.

Czekoladowa2000
Czekoladowa2000: po kochali.

Jak już przeklejasz to po wszystkich działach- HUMOR mnie rozwalił:D- to chociaż popraw błędy.

Czekoladowa2000
Czekoladowa2000: .za to ze kiedyś nie odebrała telefonu


Czekoladowa2000
Czekoladowa2000: hciał się zabić

HHAHhahhaahahHHAHAHAHhhhaah.

Czekoladowa2000
Czekoladowa2000: Co byście jej poradzili?

100 km to nie jest dużo, ale masz 16 lat, to wiele zmienia, zatem, zostaw go, niech się zabija, jednego debila mniej.
Pozdrawiam.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 lutego 2011

@Patrishia:
nie wysmiewamy :)
Każdy ma jakieś życiowe perypetie, które dla jednych mogą wydawać się wiekszym a dla innych mniejszym problemem :)
Wiecej wyrozumialosci, w jej wieku pewnie mialas podobne rozterki :P

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
maksio3001
maksio3001
  20 lutego 2011

zapraszam miłe panie na mój profil;]

maksio3001
maksio3001
  20 lutego 2011

zapraszam na swój profil wszystkie miłe panie;]

XxxDaaRuSssxxX
Posty: 9 (po ~100 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
dami894
dami894
  1 marca 2011

chciabym poznac kobiete w wieku 25-42 latka

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciabym poznac kobiete w wieku 25-42 latka

wygodnej bedzie jelsi zalozysz wlasny watek z ogloszeniem ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)