BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Piotr8723
Piotr8723
  23 sierpnia 2010

Fakt :) miłość nie wybiera :)

PoziomeczkaSTM
Posty: 32 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
PoziomeczkaSTM
  25 sierpnia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

tak. Jetsem zajeku.:cenzura:.abistym przykładem na to, że miłość w necie istnieje...
też myślałam, że to durnoctwo świata i totalny akt desperacji...
wstyd się przyznać... ale swojego ukochanego poznałam tu.... na fotce...napisał głupi komentarz... cos w stylu ,,:calusek:" i napisał czy dam gg... miałam zamiar się nim zabawić i spławić... byłam po nieudanym związku więc czekałam aż znajdę sobie godną ofiarę :swir: no ale okazało się, że jest on wyjątkowy, oraz bardzo mi bliski... i wszyyyystko potoczyło się inaczej. w styczniu pyknie nam dwa lata...a znamy się trochę dłużej, ale tego już nie liczę... narazie związek kwitnie... tfu! co bym nie zapeszyła. :mrgreen:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?


No a to właśnie ten nie udany związek...
był z anglii...
byłam z kimś a jednak samotna.
nie wytrzymałam samotności i zdrad... powiedziałam grzecznie ,,wypi.:cenzura:.aj, adios" i koniec bajki.
męczyłam się ponad pół roku.
nie polecam miłości na odległość.
Piotr8723
Piotr8723
  26 sierpnia 2010

Heheh tylko pozazdrościć takiej miłości :))) i należy mieć nadzieje, że jednak trafiają się normalne osoby tutaj :)))

ogrodmejsamotnosci
Posty: 292 (po ~105 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 20
ogrodmejsamotnosci
  26 sierpnia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

Kochałam pewnego Pana bardzo. bylismy parą, ale cóż nie przetrwało próby.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

jestem i byłam w takim związku. taka miłość może przetrwać do czasu.

...Połamane kwiaty, które żyją samotnie -każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...

no1Pezeth
no1Pezeth
  26 sierpnia 2010
PoziomeczkaSTM
PoziomeczkaSTM: tak. Jetsem zajeku..abistym przykładem na to, że miłość w necie istnieje... też myślałam, że to durnoctwo świata i totalny akt desperacji... wstyd się przyznać... ale swojego ukochanego poznałam tu.... na fotce...napisał głupi komentarz... cos w stylu ,," i napisał czy dam gg... miałam zamiar się nim zabawić i spławić... byłam po nieudanym związku więc czekałam aż znajdę sobie godną ofiarę no ale okazało się, że jest on wyjątkowy, oraz bardzo mi bliski... i wszyyyystko potoczyło się inaczej. w styczniu pyknie nam dwa lata...a znamy się trochę dłużej, ale tego już nie liczę... narazie związek kwitnie... tfu! co bym nie zapeszyła.


Moja historia... znaczy nasza xD
Rogalik7
Rogalik7
  29 sierpnia 2010

Mhm... ten internet jednak nie jest przydatny ;)

Swoją drogą, zapraszam drogie panie do klikania na mnie ;)

KathrinJumperrin
KathrinJumperrin
  29 sierpnia 2010

No a mój związek na odległość po 8 miesięcach się rozpadł własnie..
Cóż, boli. Ale żyje się dalej ;d

DareczkaTomeczka
DareczkaTomeczka
  30 sierpnia 2010
UWAGA!!!

http://www.fotka.pl/grupa/852206/Pozytywnie_zakreceni_lub_szalenie_zakochani_/

Oczywiście trzymać się regulaminu, bo jeśli nie to odpadasz! :)
Zapraszam i dziękuje ! :P
Piotr8723
Piotr8723
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No a mój związek na odległość po 8 miesięcach się rozpadł własnie.. Cóż, boli. Ale żyje się dalej ;d

Każde rozstanie boli ja ze swoją dziewczyną zerwaliśmy po 2 latach ;-) grunt to nie załamywać się i cieszyć się tym co się ma a nie narzekać, marudzić i nie wiadomo co robić
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  3 września 2010
krolminetychowajci
krolminetychowajci: krolminetychowajci

zależ xd może się udać a moż sie nie udać ..proste nie ma co lamentować xd i tyle kiedy sie czegos bardzo chce :d i wie sie ze warto to czemu nie sprobowac ..?? hym polowa ludzi nie wie co to jest milosc na odleglosc xd he wiecie co wam powiem ja do dzisiaj jestem w takim zwiazku xd poznalem swoja dziewczyne w necie pol roku z nia pisalem za nim ja poznalem w realu xd ma sie rozumiec rozmowy na skype to nie to samo :D kiedy ja ujzalem w realu jeszcze ladniejsz i wolgole rozmowa z nia byla zajefajna:d xd ekstra :d jestem z nnia rok xd :d z tego co ja wiem zwiazki na odleglosc ktore trwaja nie niszczy je odleglosc tylko czas ..? co nie rozumieci ? czemu czas ..? pomysl co ma wisiec nie utonie """""Każdy człowiek na kuli ziemskiej ma skarb, który gdzieś na niego czeka."" """"Miłość kojarzy się bardziej z nieobecnością niż obecnością ukochanej osoby."""""Kocham Cię, bo cały wszechświat sprzyjał mi w tym, bym mógł Cię poznać:::::Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania. aha.
ghost83
ghost83
  6 września 2010

co wy pleciecie za głupoty , związek przez internet i jeszcze 300000 km dalej, totalna głupota

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  6 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co wy pleciecie za głupoty , związek przez internet i jeszcze 300000 km dalej, totalna głupota

no.
manga992
manga992
  8 września 2010
nigdy tego nie z trawię! jak niby można się w kimś bujać na odległość Ehh
chore to wszystko.. ludziom się ni
e źle w głowach pier*oli [!!!!]
katiefree3
katiefree3
  9 września 2010

jeśli interesowałoby Was doładowanie konta za darmo, chciałabym polecić stronę mojej znajomej ze szkoły: http://darmowe-doladowania.net.pl/ max 30zl, nie działa w samiswoi i 36i6

nadia503517
nadia503517
  9 września 2010

na fotce są same zboki