BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
niedooooostepna
niedooooostepna
  20 lipca 2010

wiecie co.. co do odległości to bywa róznie;) czasem ludzie mieszkający od siebie o 20 km widzą się mniej od tych co mieszkają od siebie dalej... To, czy ktos podejrzewa o zdradę jest kwestią zaufania, a całkowite zaufanie trudno w krótkim czasie zdobyć, prawda? Tak samo z mówieniem ' Kocham Cię' po miesiącu czy ile tam pisaliscie. Jedna osoba moze pokochać wczesniej, druga potrzebuje wiecej czasu. I to też jest zrozumiałe...:) ale co do miłości: póki co daje sobie z nią spokój. :)

Alees
Alees
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy od ludzi,ale nie tylko, zalezy tez od tego jak pomagają im np rodzice?

No w sumie tak....
Konto usunięte
Konto usunięte: wiecie co.. co do odległości to bywa róznie;) czasem ludzie mieszkający od siebie o 20 km widzą się mniej od tych co mieszkają od siebie dalej... To, czy ktos podejrzewa o zdradę jest kwestią zaufania, a całkowite zaufanie trudno w krótkim czasie zdobyć, prawda? Tak samo z mówieniem ' Kocham Cię' po miesiącu czy ile tam pisaliscie. Jedna osoba moze pokochać wczesniej, druga potrzebuje wiecej czasu. I to też jest zrozumiałe...:)

No tak, masz rację... są różni ludzie i różna miłość ;-)
d3mol
d3mol
  22 lipca 2010

ten temat trzeba by rozdzielic na 2 czesci

miłosc na odleglosc u osób młodych i
miłosc na odl u oub starszych

u młodych to raczej nierealne patrzac na to ze mialoby niedochodzic do zdrady i by zwiazek funkcjonowal

a co do osób starszych to zdaza sie tak ze ludzie po latach takich zwiazkow kupuja wspolne mieszkanie i zakladaja rodzine :P

OneandOnly
OneandOnly
  22 lipca 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

Tak.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

Nie przetrwała:P.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe?

Zawsze jest taka szansa

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek?


Wpływają destrukcyjnie na związek..:P
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

Nie ma szans. A tak btw miłość przez odległość?!? chyba raczej zauroczenie:P
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  23 lipca 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy taka miłość ma szanse przetrwać?

Moim zdaniem, jak najbardziej.
Związek taki sprawia,że każde spotkanie jeszcze bardziej zbliża dwie osoby... i przede wszystkim takie osoby, tak na prawdę wiedzą , co to tęsknota.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

Byłam, prawie rok.
Związek rozpadł się zupełnie z innego powodu i odległość nie miała tu żadnego znaczenia.
Myślę,że gdyby los potoczył się inaczej, dalej byłabym z tym facetem.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
adrian03100
adrian03100
  26 lipca 2010

A ja znalazlem chyba kogos odpowiedniego ;*** ;D heh

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  27 lipca 2010
adrian03100
adrian03100: A ja znalazlem chyba kogos odpowiedniego ;*** ;D heh

bardzo śliczna :zonk:
Emanes92
Emanes92
  27 lipca 2010

Poznałam chłopaka na epulsie.. Wpadliśmy sobie w oko. Byliśmy ze sobą 4 miesiące. Będąc ze mną poznał inną dziewczynę. Umiem wybaczać ale zdrady nie zapomnę... ten związek już nie istnieje i problem w tym że on chce do mnie wrócić... Ten związek spisałam już na straty.. Nie potrafie mu zaufać ponownie... Czy mam szansę jeszcze kogoś znalezć ? Nie wierzę ,że taki związek (przez neta lub na odległość)wytrwa długo...

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Emanes92

Ja nie wchodzę drugi raz do tej samej rzeki,aczkolwiek niektórym się udaję. Wydaję mi się że za młoda jesteś na takie pytania. No jak możesz nie wierzyc w siebie? Całe życie przed Tobą, i jeszcze nie jeden facet. ;)
dominikaxx71
dominikaxx71
  28 lipca 2010

SUPER PORTAL http://www.ero.like.pl

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  28 lipca 2010
Turka
Turka: Związek taki sprawia,że każde spotkanie jeszcze bardziej zbliża dwie osoby... i przede wszystkim takie osoby, tak na prawdę wiedzą , co to tęsknota.

Przede wszystkim, uczy tęsknoty. ;))))
innocent0kiss
innocent0kiss
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mam szansę jeszcze kogoś znalezć ?

Każdemu zdarzają się takie szansy.
Skoro sparzyłaś się na takim związku, szukaj kogoś obok siebie.
Czasem wystarczy dobrze się rozejrzeć. ; )
superchick
Posty: 3 (po ~609 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
superchick
  29 lipca 2010

byłam w takim związku kilka miesięcy. chłopak, w którym się zakochałam mieszkał w Kuwejcie, ale na wakacje przyjeżdża do Polski i jest wtedy całkiem blisko mnie. poznałam go w październiku i postanowiłam czekać aż do wakacji by móc się z nim zobaczyć. codziennie myślałam o Nim, czekałam na niego na gg i skype, a jak byłam na wyjeździe czy coś, pisaliśmy smsy. dni strasznie mi się dłużyły. miałam myśli, że on może przecież gdzieś tam mnie zdradzać... i faktycznie - nie ułożyło się. strasznie to przecierpiałam i uważam, że związek na odległość nie jest dobrą opcją. chyba, że na prawdę trafi się na cudowną osobę, która będzie lojalna. no, ale cóż. jeśli chodzi o to, to jestem na nie. teraz mam chłopaka, który mieszka 15 minut drogi pociągiem ode mnie. więc nie można nazwać tego "na odległość". cieszę się, że tak wyszło i uważam, że jest o wiele, wiele lepiej móc mieć Go zawsze przy sobie. :)

superchick

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  29 lipca 2010
superchick
superchick: byłam w takim związku kilka miesięcy. chłopak, w którym się zakochałam mieszkał w Kuwejcie, ale na wakacje przyjeżdża do Polski i jest wtedy całkiem blisko mnie. poznałam go w październiku i postanowiłam czekać aż do wakacji by móc się z nim zobaczyć. codziennie myślałam o Nim, czekałam na niego na gg i skype, a jak byłam na wyjeździe czy coś, pisaliśmy smsy. dni strasznie mi się dłużyły. miałam myśli, że on może przecież gdzieś tam mnie zdradzać... i faktycznie - nie ułożyło się. strasznie to przecierpiałam i uważam, że związek na odległość nie jest dobrą opcją. chyba, że na prawdę trafi się na cudowną osobę, która będzie lojalna. no, ale cóż. jeśli chodzi o to, to jestem na nie. teraz mam chłopaka, który mieszka 15 minut drogi pociągiem ode mnie. więc nie można nazwać tego "na odległość". cieszę się, że tak wyszło i uważam, że jest o wiele, wiele lepiej móc mieć Go zawsze przy sobie. :)

Ale to było nowe doświadczenie,czegoś się nauczyłaś. ;)
radzio1990siupcio
radzio1990siupcio
  31 lipca 2010

ja szukam dziewczyny przez internet:)bo na co dzien mam nie wiele sytuacji i szans na poznanie dziewczyny:)wiec szukam na internecie moze akurat cos z tego bedzie:)pozdrawaim:)