BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  17 czerwca 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

Byłam Ale nie wspominam tego najlepiej ;)
Byłam przez prawie rok.. Ale chłopak mnie zdradzał..

Ps. Sorry że w drugim poście, przez przypadek w tamtym klikłam "dodaj posta" ; /

Pozdrawiam ;*

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale chłopak mnie zdradzał..

Czasem sie tak zdarza, niestety...
Wspolczuje... :pociesza:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
sawa112
sawa112
  1 lipca 2010

Szukam lesbijki:D piszcie proszę...

Alees
Alees
  4 lipca 2010

Jestem w takim związku. Chłopaka z którym jestem prawie rok, poznałam na czacie :D (pomorskim) spotkaliśmy się i zaiskrzyło... Ja go kocham i wiem,że On mnie też...

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie..

odległość między nami to jakieś 90 km, ponad godzina jazdy pociągiem....

A więc myślę , że miłość poznana przez neta i na odległość jest możliwa...no tylko trzeba trafić od odpowiednią osobę... :-)
EMINEM2124
Posty: 2 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
EMINEM2124
  13 lipca 2010

UWAGA użytkownik estherlove rozprowadza wirusa na Fotka Uwaga na tę osobę !!!

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  15 lipca 2010
Alees
Alees: więc myślę , że miłość poznana przez neta i na odległość jest możliwa...no tylko trzeba trafić od odpowiednią osobę... :-)

też mi sie tak wydaawało przez półtora roku, niestety.. tęsknota zniszczyła wszystko.....
KathrinJumperrin
KathrinJumperrin
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

Przetrwała do dziś.

Konto usunięte
Konto usunięte: ak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)


Można, bo ja spotkałam miłość mojego życia.

Wraz z moim chłopakiem poznalismy się przez intrnet. Jesteśmy ze soba 7 miesięcy i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie.Mimo 700 km odległości (Piła - Przemyśl ) widzimy się co tydzień, dwa. Bardzo sie kochamy pomimo tego, że nie widzimy sie codziennie, ale wiemy, że to uczucie jest prawdziwe.
I naprawdę będąc w takim związku jestem najbardziej szczęśliwą kobietą na tym świecie :>
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wraz z moim chłopakiem poznalismy się przez intrnet. Jesteśmy ze soba 7 miesięcy i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie.

poczekaj jeszcze pół roku,zmienisz zdanie.
Alees
Alees
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: też mi sie tak wydaawało przez półtora roku, niestety.. tęsknota zniszczyła wszystko.....

No tak, ale to też zależy od osoby czy jest wstanie wytrzymać właśnie tą tęsknotę. :-)
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  17 lipca 2010
Alees
Alees: No tak, ale to też zależy od osoby czy jest wstanie wytrzymać właśnie tą tęsknotę. :-)

nie do końca, czasem to jest silniejsze.
Alees
Alees
  17 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie do końca, czasem to jest silniejsze.

Nie wiem, ja jak na razie daję radę... :)
smieszka35
Posty: 1 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
smieszka35
  18 lipca 2010
::jezyk:: :calusek: czesc wam nie wierze w miłość na odległość już to przeszłam to wiem jest bolesne i smutne
Alees
Alees
  18 lipca 2010
smieszka35
smieszka35: czesc

Cześć.

smieszka35
smieszka35: nie wierze w miłość na odległość już to przeszłam to wiem jest bolesne i smutne

A ja Tobie powiem tak... Znam z pewnego radia na którym kiedyś siedziałam no i grałam pewną parę. Jak ich poznałam to już trochę ze sobą byłi... Spotykali się itp. Dawali radę :-) Teraz gdy od kąd zamknęli tamte radio minęło hmm... z 3 lata ? już nie pamiętam, ale to mało istotne. Oni są nadal razem ! ona mieszka na północy polski On na południu... Zaręczyli się i planują wspólnie zamieszkać. Więc miłość na odległośc no i poznana przez neta ma sens ! tylko to zależy od ludzi :-)
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  20 lipca 2010
Alees
Alees: Alees

zalezy od ludzi,ale nie tylko, zalezy tez od tego jak pomagają im np rodzice?
Agnieszka15011986
Agnieszka15011986
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?


A zdarzyło się ;) kilka razy. Były "pomyłki" ale było też kilka trafnych spotkań ;) ...pozostała co z niektórymi przyjaźń i wiele dobrych znajomości :)