BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Milosc na odleglosc nie ma szans...

dlaczego tak uwazasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem zbyt uczuciowy by zyc miloscia na odleglosc :(

zawsze mozna sie przeprowadzic :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
XxBlAcKrOsE17xX
XxBlAcKrOsE17xX
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry ale jeśli ktoś ma przekonanie że miłość na odległość jest mozliwa niech spróbuje takiego seksu

może seksu na odległość nie może byc ale jesli ta para sie spotka dajmy na to po tygodniu to wiesz jaki to bedzie seks :) bedzie z uczuciem i taka tesknota za kochajaca osoba ;p haha taka prawda
Minisia42
Minisia42
  15 września 2012

Ja poznałam ostatnio fajnego chłopaka przez internet na razie jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi bo obydwoje nie dawno zakończyliśmy poprzedni związek i chcemy się lepiej poznać ale świetnie się dogadujemy spotykamy się regularnie mimo tego że też dzieli Nas odległość 100 km. Tak więc na miłość,czy nawet na przyjaźń jeżeli Ci na prawdę na Niej zależy zadna odległość nie jest przeszkodą. Moja siostra mieszkała w Polsce Jej chłopak we Francji i ponad rok byli w związku na odległość ale w końcu siostra wyjechała do Niego i teraz Im się super układa są już prawie 2 lata razem, moja druga siostra mieszka od Swojego chłopaka ponad 350 km są ze sobą już ponad rok i też Im się wszystko układa.

krzys724
krzys724
  19 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy miłość na odległość jest możliwa


To zalezy... najbardziej od tego jak dojrzali sa partnerzy...Wierze w to ze tak
Bosman2012
Bosman2012
  19 września 2012

bujajaca to troche skomplikowane

Hoshiko
Hoshiko
  19 września 2012
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Milosc na odleglosc nie ma szans...

wg. mnie ma :tak:
Bosman2012
Bosman2012
  19 września 2012

ha haha hosh to caluj i tul wyswietlacz tylko nie zamocz hahahaha

Eve
Eve
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ha haha hosh to caluj i tul wyswietlacz tylko nie zamocz hahahaha

a cóż to za bezsensowny komentarz?
po co tulić i całować wyświetlacz, skoro można się spotykać? Jeżeli takie osoby nie są w stanie do siebie pojechać, to nie jest do żadne uczucie :ziober2:
Maciek248
Maciek248
  23 września 2012

Na odległość nie ma całkowitego sensu. Już nie chodzi o sex, bo to w istocie jest tylko dodatek do związku, ale chodzi o taką swoistą męczarnie psychiczną która po krótszym bądź dłuższym czasie zabiła by teraźniejszych Romea i Julię, którzy dzień w dzień by rozmawiali przez telefon. Choć na pocieszenie dodam że znam wiele przypadków wykraczające od reguły, ale to inna para butów. Te osoby mają już bagaż doświadczeń życiowych i nie interesuje ich tylko jedno.

corins
Posty: 1 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
corins
  23 września 2012

Ja uważam, że takie coś istnieje.. ma sens.. Dokładnie, zgadzam się z tym w stu procentach: "Jeżeli takie osoby nie są w stanie do siebie pojechać, to nie jest do żadne uczucie" d83dde09. Odległość to nie jest przeszkoda.. Mimo wszystko da się! :) Miałabym większy problem kiedy ktoś byłby za granicą, ale po Polsce? :) Tak sobie to tłumaczę.

Truskaweczkaa
Truskaweczkaa
  28 września 2012

Można poznać miłość z neta np:moja siostra poznała chłopaka i w tej chwili są już razem 2 lata :p

Truskaweczkaa
Truskaweczkaa
  28 września 2012

Można poznać miłość z internet np:moja siostra poznała chłopaka i w tej chwili są już razem 2 lata :p

LoooVeeeUx3
LoooVeeeUx3
  29 września 2012

Czeeść ; * szukam chłopaka przystojnego ; ))

Daaarecki
Daaarecki
  1 października 2012
http://w.fotka.pl/e5f56e0a31.jpg
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 715
esquilo
  1 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ha haha hosh to caluj i tul wyswietlacz tylko nie zamocz hahahaha

I kto to mówi, wielki Pan cytatów i myśli... przekażę Ani xD :ninja:

Truskaweczkaa
Truskaweczkaa: Można poznać miłość z neta np:moja siostra poznała chłopaka i w tej chwili są już razem 2 lata :p

Bywają sporadyczne przypadki, ale nie ma szału, szczególnie na Fotka , wyjątku nie należy przypisywać całemu ogółowi ;D