BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
wiceq
Posty: 5427 (po ~85 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
wiceq
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak

I nasza miłość trwa do dziś. :pavarotti:
Blondyna?:woot: :mrgreen:

Jak na smoka przystało, zbieram na dnie groty klejnoty jakich mało...

justisssia
justisssia
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I nasza miłość trwa do dziś.

Ło Jezu, kopę lat. :lol2: .

Konto usunięte
Konto usunięte: Blondyna?

Nie :woot:
Zjasniały mi włosy, same.
Chyba znowu pofarbuje na czarno. ;d
KoffanaKasiuniaa
KoffanaKasiuniaa
  9 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sory. to co mialam do powiedzenia napisalam w pierwszej wiadomosci. i nikt ani nic nie przekona mnie ze pomiedzy ludzmi w wieku 10-17lat jest cos nawet zblizonego do milosci. nie. to tylko zludzenia i nic wiecej. poznajcie najpierw siebie zeby poznac druga osobe i poczekajcie ze slowami "kocham" naprawde na kogos wyjatkowego. nie wierze w milosc do 18roku zycia i juz. nie wierze.

masz racje popieram ;)
xXBSiaczekXx
xXBSiaczekXx
  9 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Unattainable4U:sory. to co mialam do powiedzenia napisalam w pierwszej wiadomosci. i nikt ani nic nie przekona mnie ze pomiedzy ludzmi w wieku 10-17lat jest cos nawet zblizonego do milosci. nie. to tylko zludzenia i nic wiecej. poznajcie najpierw siebie zeby poznac druga osobe i poczekajcie ze slowami "kocham" naprawde na kogos wyjatkowego. nie wierze w milosc do 18roku zycia i juz. nie wierze. masz racje popieram ;)

również.. dzieci są zauroczone i tyle.. nie wiedzą co to miłość :) chociaż myślą, że to 'to'. phi
pozytywka23
pozytywka23
  10 grudnia 2008

Hmm poznalam kiedys osobke przez neta... On mieszkal w Anglii, ja w Toruniu... Po 8 miesiacach sie spotkalismy...Bylo cudownie... Po 5 dniach oswiadczyl sie..... za miesiac znowu to zrobil.. .. za 4 miesiace znowu... To byla jedyna osobka, w ktorej sie kiedykolwiek zakochalam... i najlepszy zwiazek...:))))))))))))))))) a wiec warto probowac :)

TaaAnieelnax3
TaaAnieelnax3
  10 grudnia 2008

byłam raaaz w takiej sytacji ..
ehh ;/ ale nie udało sięę ..
żeby z kimś być na odległość
obie ze stron muszą być zdecydowane ..
nie mogą sie wahać ;/

machu221
machu221
  10 grudnia 2008

ja poznałem przez fotofiltr miało być tak pół serio jednak wyszło inaczej jesteśmy razem od 3miesięcy spotykamy się pół roku najpierw koleżeństwo było jednak potem się zmieniło czego nie żałuje i czuje że się z nią ułoży do końca życia :)))))

ElectrickDreams
ElectrickDreams
  11 grudnia 2008

mam taki przypadek,że tak powiem dla mnie temat na czacie rok,temu poznałem na fotce fajną dziewczynę rozmawiamy od tego czasu i w ogóle,przez wakacje wysłaliśmy do siebie 7 tys smsów a może nawet więcej,przegadaliśmy ok.700min,nie umiem przestać o niej myśleć,ona o mnie też,teraz przebywam za granicą,czyli bardzo daleko,jednak na sylwestra wybieram się do Polski,żeby się z nią spotkać,jak myślicie co może z tego spotkania wyjść?

Tesia162
Tesia162
  13 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

Hmm w moim zyciu było to mozlwie poznałam kolesia było spoko pisalismy dosc długi czas przez neta az w penym momecie sie spotkalismy i własnie w moim zyciu było to najlepszy momet i poczułam ze to jest miłośc mojego zycia moim zdaniem jest to mozliwe ale trzeba trafic na fajną druga połlowe bo moze byc tak ze przez neta jest oki a w realu totalna klapa..;/ a mi sie własnie udało los tak chciał ze bylismy ze soba 2 razy i teraz niestety nie jestesmy juz razem ale kto wie moze kiedys bedzie jeszce taka sytułacja jak z nim.>:D
barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  13 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para,

tak... tu na czacie kilka miesięcy temu poznałam chłopaka...
To jest superr..Warszawa-Lublin tylko kilka godzin :)A moze to byc takie cudowne:)
NoOnesThere
NoOnesThere
  14 grudnia 2008

hmm... jak to ktoś kiedyś świetnie ujął - "trzeba mieć naprawdę długie genitalia" :mrgreen:
wybaczcie, musiałem :)

sssylwusia177
sssylwusia177
  16 grudnia 2008
Hmmm... uważam, że miłość na odległośćjest możliwa.
Sama coś takiego przeżywałam i wiem co to znaczy kochać kogoś kto jest setki kilometrów ode mnie.
Tęsknota wtedy zdaje się być tak ogromna, że jest się zdolnym do wszystkiego byle by załagodzić ból cierpienia...
sssylwusia177
sssylwusia177
  16 grudnia 2008
Aha, zapomniałam dodać.
Seks jest w tym najmniej istotny, choć też jak wiadomo kazdy tego potrzebuje.
Ale jeśli się nie da to trzeba czekać...
Kiedyś możliwe to będzie na pewno:):zakochany:
XAJaSieTerazBawieX
XAJaSieTerazBawieX
  16 grudnia 2008

Hej miłość na odległość może być ale szczera :)

IAmUniqueGirl
IAmUniqueGirl
  17 grudnia 2008

hmm.. miłość na odległość ma coś w sobie. Rozłąki, powroty to umacnia związek , a do tego jest zaufanie, którego czasem brakuje w normalnych związkach. Długa rozłąka , nakręca jeszcze bardziej i to jest fajne.