BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sean212
Sean212
  17 stycznia 2009

Tak mam zasady i sie ich trzymam !!!!!! Moje srodowisko jest normalne !! Ty w jakiejs bajce zyjesz chyba obudz sie !!!!!!!! bo zycie jest brutalne

SladKrwi
SladKrwi
  17 stycznia 2009

hej ;] mam nadzieje ze tu zaglada dawna ekipa z Randki chce zorganizowac zlot http://www.fotka.pl/klan/752190/Zlot_dawnego_forum_Randka/ tylko dla DAWNEJ ekipy !!

EmptyWithoutLove
Posty: 2 (po ~56 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
EmptyWithoutLove
  17 stycznia 2009

Przeżyłam związek w sieci. Nie polecam. Nie powtórzę tego. Nigdy.

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  18 stycznia 2009

Jakie mam zdanie na temat znajomości przez internet?
Nie jestem temu przeciwna. Wiadomo, że często można trafić na oszustów, ale mnie osobiście jeszcze się to nie zdarzyło. Jak do tej pory spotkałam się na żywo z dwoma osobami poznanymi przez internet, z jednego spotkania jestem zadowolona, z drugiego nie.
Nie jestem przykładem poznania swojej miłości przez internet, ale myślę, że to możliwę. Swoją miłość można spotkać wszędzie. ;)

Co do związków na odległość, myślę, że to bardzo ciężka sprawa. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak duża jest to odległość. Ale jeśli wiąże się to z kilkugodzinnymi podróżami i rzadkimi spotkaniami, to według mnie nie ma to sensu. Przynajmniej ja nie potrafiłabym tak. Choć moja koleżanka od 3 lat jest z chłopakiem, a dzieli ich ponad 150km. Tak więc, jak widać, jest to możliwe. ;)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mam zasady i sie ich trzymam !!!!!!

To jest nas już dwoje, więc ten świat nie jest może taki zły :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Moje srodowisko jest normalne !!

Skoro jest normalne, to czemu tyle pesymizmu w Twojej wypowiedzi?. Twoi znajomi nie są w szczęśliwych związkach ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty w jakiejs bajce zyjesz chyba obudz sie !!!!!!!! bo zycie jest brutalne

Potrafię trzeźwo spojrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość. Widzę, ze jest coraz gorzej, ale bez przesady :). Wielu jest prawych ludzi z zasadami, dla których liczy się coś więcej niż "Liczy sie tylko jedna noc lub kilka i dowidzenia kazdy idzie w swoja strone" :)
christofferson
Posty: 8 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
christofferson
  19 stycznia 2009

na odległość chyba się nie da
;(

Anuussska
Anuussska
  19 stycznia 2009

związek na odległość coś najgorszego , nie polecam .. może sam nie wiem do końca jak to jest to przeżyc , ale moja przyjaciółka to przeszła , i bylo nie ciekawie ..

Veegas69
Veegas69
  19 stycznia 2009

związak na odległość .... czysta abstrakcja ;/ ja związak rozumiem poniekąd jako bliskość

Lupusx
Posty: 357 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
Lupusx
  22 stycznia 2009

gdzie najlepiej szukac miłosci?

Claude91
Claude91
  22 stycznia 2009

Miłość na odległość, ma małe szanse przetrwania, ponieważ uczucie nie podsycane i oparte na kontakcie virtualnym i telefonicznym jest wystawione na ciężką próbę.. Natomiast osoby poznane przez neta nie traktowałam poważnie i jeżeli po długiej znajomości wyjątkowo spotkałam wynikała z tego tylko przyjaźń..

mOOnN1
mOOnN1
  24 stycznia 2009

A ja powiem tylko tyle wiele razy spotkałem się z dziewczyną poznaną przez internet i jakoś zawsze była brzydsza niż na zdjęciach;] no cóż no cóż no cóż magia pchotoshopa ;]

BezPomyslow
BezPomyslow
  25 stycznia 2009
christofferson
christofferson: na odległość chyba się nie da ;(

da się.
właśnie w takim jestem.
ciężko jest no ale...
trzeba przeżyć.
nikki769
Posty: 12 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
nikki769
  25 stycznia 2009
a mnie calkiem sie udalo umowilam sie z kolesiem z foti i roku juzutrzymujemy kontakt teraz juz jest inaczej miedzy nami zakochalismy sie w sobie i da sie ta calkiem nawet... chociaz zdarza sie ze mozna sie zawiesc na takim czyms...
Chez626
Chez626
  27 stycznia 2009

Moja przyjaciółka(Z Białegostoku)spotyka się z facetem z Olsztyna(w tym roku oboje ida na studia Ona-Zostaje w Białym,On-Jedzie do Gdańska...)

Widzieli się nie raz i widac,że sa naprawde zakochani.
Trwa to już pare miesiecy,ale boje się że on ją zdardzi czy cos w tym rodzaju :zonk:.
Ona mówi,że "ja żyję myslą,że gdzieś tam daleko jest ktoś dla kogo żyję,kogo kocham i z kim kiedys będe razem na zawsze"
:szok2:
On podobnie gada..

Życzę im szczescia,ale ciekawe jak to wyjdzie.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

:tak:
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

Bylismy dobrymi przyjaciółmi,ale niestety przyjaciele nas podzielili :ziober2:
:and:
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

Wszędzie można poznac miłosc na całe życie ;) i w burdelu :P

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać?

Wpływają.Ma szanse.Wszystko zależy od tych ludzi.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

A w zyciu :PP
PaniSzybkoSchnaca
Posty: 5 (po ~116 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PaniSzybkoSchnaca
  27 stycznia 2009

Ja myślę, że przez neta można znaleźć sobie 'kogoś'
Przekonalam sie sama...
Ale tee związki nie przetrwają długo..niestety..
Ale cuż ;P

Olaaa .