BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
teqilla69
teqilla69
  18 grudnia 2008

Miłość na odległość??? Szczerze powiem..próbowałam i nie polecam.. :krzeslo: Tyle nerwów.. masakra..
A jak dopiero psychikę ryje.. Ojoj biedni... :boo: :smutny: :smutny:

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  19 grudnia 2008
teqilla69
teqilla69: Miłość na odległość??? Szczerze powiem..próbowałam i nie polecam.. Tyle nerwów.. masakra.. A jak dopiero psychikę ryje.. Ojoj biedni...

Ile kilometrów Was dzieliło ? Często sie widywaliście ?
xXBSiaczekXx
xXBSiaczekXx
  19 grudnia 2008

no i niestety się spiep*zyło.. on nie wytrzymał.. chciał się częściej spotykać, ale nie dało rady...
ehh. a mogło być tak pięknie.. :and: :and:

GreenMalolataa
GreenMalolataa
  19 grudnia 2008
Moim zdaniem takie zwiazki sie nie udaja. Mozna poznac sie w necie, ale najlepiej mieszkac w tym samym miescie. A nie myslec co ta druga osoba robi kilka set km od nas.
19Szymana20HKS
19Szymana20HKS
  20 grudnia 2008

moim zdaniem chodzenie/bycie przez neta jest zje.:cenzura:.e. ;/

barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  20 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem chodzenie/bycie przez neta jest zje..e. ;/

Nikt tu nie mówi i miłości przez internet... Tylko na odległosc... Zobaczyc sie trzeba!
Vibovit2
Vibovit2
  21 grudnia 2008

Wydaje mi się ze miłosc przez internet ma sens Ja tez podchodziłem do tego sceptycznie Ale kiedy wyjechałem do Irlandii,tak z nudów postanowiłem pogadać z kimś na gg Wybrałem okolice mojego mieszkania w Polsce I okazało sie szczałem w dziesiatke jestesmy ze soba juz 9 miesiecy Polecam kazdemu ;)))

izaak110411
izaak110411
  21 grudnia 2008

Ja miałam takie związki a dokładnie 2 gdzie poznaliśmy się :raz na Fotce a raz na czacie. I oba się rozpadły :/ Dlaczego??? hmmm odległość nie była duża, ale samo to, że raz się kogoś poznało to można poznać i drugi raz, nie ta to będzie inna, coś mi nie pasuje- zmenie na "lepszy model " . Niestety samo życie...Po takich doświadczeniach człowiek przestaje wierzyć już w pewne rzeczy...

damiano1500
damiano1500
  22 grudnia 2008

nie ma takiego czegoś jak miłość na odległość!!!
sam sie przekonałem ostatnio!
druga osoba może robić co chce i umawiać sie z kim chce a ty o tym nie wiesz!!!!
nie istnieje takie coś

Luka089
Posty: 43 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Luka089
  22 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: . Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?


Tak zdarzyło mi sie poznać przez w sumie czat masę osób! i Z niektórymi (wieszkością(?) ) utrzymuje kontakty. W sumie miałem farta ze mogłem poznać taki ludzi bo czasami można trafić na typy z pod ciemnej gwiazdy mi póki co, to się nie przytrafiło, naszczęście i mam nadzieje że się nie przytrafi ;]]

We live, as we dream-alone...

Finlandia-Zachowaj jasność umysłu. Pij odpowiedzialnie. ;)

xXBSiaczekXx
xXBSiaczekXx
  22 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma takiego czegoś jak miłość na odległość!!! sam sie przekonałem ostatnio! druga osoba może robić co chce i umawiać sie z kim chce a ty o tym nie wiesz!!!! nie istnieje takie coś

jeśli ta druga osoba nie jest fair to nic nie co zrobisz..
barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  23 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma takiego czegoś jak miłość na odległość!!! sam sie przekonałem ostatnio! druga osoba może robić co chce i umawiać sie z kim chce a ty o tym nie wiesz!!!! nie istnieje takie coś

Liczy sie zaufanie i miłośc... Jeśli ktos robi Cie ... to to bez sensu..
Nie wszyscy sa tacy...
XxPrzytulmnieXX
Posty: 190 (po ~126 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
XxPrzytulmnieXX
  25 grudnia 2008

Nie ma sensu, próbowałem i wszystko się rozpadło...

Zresztą w moim wykonaniu to żaden związek nie ma szans :nie: :nie: :D

Wszystko się pier**li a nawet dzieci z tego nie ma :mrgreen:

Bardzo lubię jeździć na rowerze samochodem ;))

xxulusia666xx
xxulusia666xx
  25 grudnia 2008
ja kur^^ też prubowałam i mówie ch^^ to nie ma sensu najmniejszego.. co z przyszłością? nie dość że ciągłe kłutnie i brak zaufania to jeszcze brak PRZYSZŁOŚĆI

a potem ból i rozczarowanie.. ;|
pawel2903
Posty: 2 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
pawel2903
  26 grudnia 2008

Hm..Miłość na odległość całkiem i możliwe ale czy to wytrzyma zależy od dwojga ludzi którzy sie kochają ..znam to z własnego doświadczenia ale moja nie wytrzymają..