BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sza3009
Posty: 15 (po ~164 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Sza3009
  6 grudnia 2008

według mnie-na odległość nie przetrwa.
już się przekonałam jednak niczego nie żałuję. powodzenia,tym co "kilometry ściele los"

anuuuuuulka24
anuuuuuulka24
  7 grudnia 2008

Ani seks, ani tym bardziej miłość na odległość się nie udają, to pewne!U mnie taka znajomość trwała kilka lat nawet, lecz niestety on(daleko)poznał tam kogoś;-(((Pół biedy jeśli to tylko 100-200km, a co powiecie jak jest to odległość liczona tysiącami kilometrów????

anecia9311
anecia9311
  7 grudnia 2008
Dorocia914
Dorocia914: zerwałam bo mnie to jakos nie pasowało poniewaz nie byłm pewna czy jest wierny a jak sie okazało to mialam racje

jednym slowem nie byl ciebie wart... myslal ze wam sie uda ale on sie nie staral i zrezygnowal...tak postepuja niewiernicy;///
anula2223
anula2223
  7 grudnia 2008

miłoŚć na odległoŚć zawsze jest możliwa :jezyk2::calusek:

Tesia162
Tesia162
  7 grudnia 2008

No miłość na odległośc może i jest mozliwa ale nie zwsze bo kazdy chce mniec do kogos sie przytulic i wogóle a jak bedzie zle to nie bedzie tej drugiej osoby przy nas bo jest zadaleko... wiadomo ze lepsze sa zwiaski blisko bo zawsze jest ktoś obok ciebie a nie musisz czekac tygodniami az si zobaczycie L:)

xXBSiaczekXx
xXBSiaczekXx
  7 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

zdarzyło i to nie raz.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

jedna =) i jestem w parze z tak poznaną osobą :)

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

Moim zdaniem ta odległość bardziej zbliża :) Tak, jestem w związku na odległość :) Tęsknimy za sobą i bardziej chcemy się zobaczyć :) nie umiem tego inaczej wytłumaczyć :D hihi. ale jest super :)
justisssia
justisssia
  7 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: darzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

Tak :woot:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

Jeden najlepszy kumpel,
A drugi był niewypałem, ale przynajmniej prześmiesznym.
Nerox1991
Nerox1991
  7 grudnia 2008

Umawianie przez internet chm... nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie, aczkolwiek ludzka ciekawosc tak nas zzera od srodka ze itak sie z ta druga osoba umowimy.

Zwiazki na odleglosc. Taki zwiazek ma zawsze szanse, jesli dwie osoby sobie ufaja. Jesli nie to nie ma sensu w ogóle byc ze soboa. Najlepiej odrazu sobie podziekujcie za "wspolprace" Jest tez mozliwosc jak ja to nazywam "wolny ptak" hehe. Dajecie sobie przerwe, czyli pozwalacie 2 osobie spotykac sie z innymi. I wtedy zobaczycie czy ma sens bycie ze soba czy nie.

lelewinkavip
lelewinkavip
  7 grudnia 2008

hm.. Oj zgadzam się ciekawość Potrafi platać figle:):)
A związki na odległość mają szanse wówczas gdy spotkanie się ze sobą nie sprawia problemu,,A osoby, które są ze sobą - ufają Sobie:):)
Hm wówczas nic nie staje na przeszkodzie na bycie razem:)

powel91
powel91
  7 grudnia 2008

O umawianiu się przez neta jest trudne zwykle dziewczyna nie jest chętna na takie spotkanie zwłasza ucząca sie gim,Lo,tech a nawet studia mówie o dzieczynach które nie straszą swym wyglądem ale o nie super laskach tylko normalnych

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  7 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

Tak zdarzyło się, całkiem niedawno poznałem fantastyczną Dziewczynę :D. Spotkaliśmy się, było cudownie, nigdy nie zapomnę tego. Co dalej ? Hmmm czas pokaże, dużo zależy od Niej.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość...

Jeśli chodzi o związki na odległość to wszystko zależy od chęci :). Jeśli obydwóm stronom będzie zależeć to myślę, że taki związek ma przyszłość :tak:

A tak na marginesie:
Mój Sąsiad poznał Dziewczynę z innej miejscowości (dzieli Ich 20km). Spotkali się, na początku nie wyszło bo on nawalił, lecz po miesiącu przerwy odezwał sie ponownie. Dziewczyna zapomniała o tym co było i do dzisiaj są razem. Świata poza sobą nie widzą :).
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  7 grudnia 2008
Qbkens
Qbkens: Mój Sąsiad poznał Dziewczynę z innej miejscowości

na fotce.pl :)
xmadziulkax91
xmadziulkax91
  8 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet.

ja właśnie tutaj poznałam swoją drugą połówkę, jestem z nim już 8 miesięcy ;D wcześniej miałam za sobą kilka spotkań z osobami poznanymi przez internet, większość z nich jednak zakończyła się niewypałem. Najważniejsze że jedno zaowocowało :zakochany:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość...

taka miłość rzadko ma sznse przetrwania, myślę że głównie zależy to od częstotliwości spotkań. Jeśli są co tydzień- jest w miarę dobrze, jeśli raz w miesiącu- kiepsko. No i kiedy ma się zły dzień, dobrze jest móc zadzwonić i wiedzieć że nasze kochanie zjawi się za niedługi czas i nas pocieszy :)
fiolka2215
Posty: 1 (po ~294 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
fiolka2215
  8 grudnia 2008

Ja się nie dziwie, ze nie którym pannom nie wychodzi w związku jeśli są tak negatywnie nastawione do wszystkiego i sorry ale troszke wulgarne. Koleżanka wypowiada się na wielu forach i mimo, że dużo mówisz - to przekaz zerowy... . Pozdrawiam:) Kazdy może pisać i myśleć co chce...

justisssia
justisssia
  8 grudnia 2008
fiolka2215
fiolka2215: Koleżanka wypowiada się na wielu forach i mimo, że dużo mówisz - to przekaz zerowy... . Pozdrawiam:) Kazdy może pisać i myśleć co chce...

O kim mówisz? -.=