BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
seaside
seaside
  5 lutego 2010

elo .

Zapraszam do nowego klanu ; . opisyy na GG . ♥ ( ; ;

http://www.fotka.pl/klan/826188/_opisyy_na_GG_/

,wbijajcie, zapisujcie się, komentujcie, oceniajcie ( ; .

_____

i sorka jak nie można reklamować . -.-

RedPredator
RedPredator
  6 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: elo . Zapraszam do nowego klanu ; . opisyy na GG . ♥ ( ; ; http://www.fotka.pl/klan/826188/_opisyy_na_GG_/ ,wbijajcie, zapisujcie się, komentujcie, oceniajcie ( ; .

Post chyba nie trafiony w temat

Konto usunięte
Konto usunięte: i sorka jak nie można reklamować . -.-

Raczej nie wypada reklamować :/

PS
Ja bynajmniej uważam ze miłosc na odległosć nie jest dobrym rozwiązaniem, jedyne co to mozna zostac przyjaciółmi. niestety ale odległosc robi swoje
ewcia43
ewcia43
  10 lutego 2010

he,he dobre sex przez neta. o ile mniej dzieci by się rodziło!!! he,he,

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 lutego 2010
ewcia43
ewcia43: he,he dobre sex przez neta. o ile mniej dzieci by się rodziło!!! he,he,

hehehe cos w tym jest ;)
Tylko doznania nie te same :P
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
agnar24
agnar24
  13 lutego 2010

Szczerze powiem, że sam miałem związek na odległość i raczej nie ma to szans. Człowiek tak naprawdę nie zna tej osoby, jest nią zauroczony, no ale oczywiście przypadki się zdarzają ale tylko wtedy, kiedy po jakiś czasie są bliżej siebie.

69OstraMamuska69
69OstraMamuska69
  19 lutego 2010

nie ma miłosci ma odległosc jedynie jakies zauroczenie mamona i nic więcej

The36Mafia
The36Mafia
  20 lutego 2010

Ja byłem w związku przez internet przez ponad dwa lata. po tym okresie doszliśmy do wniosku że to nie ma sensu, za duża odległość nas dzieliła (700 km). spotkaliśmy się raz na miesiąc lub dwa.

Jessa
Jessa
  22 lutego 2010

aha to jak bede miec 18 lat to mogę mówić Kocham Cię ? ::zonk:: haha dobre se

BlaackkAngell
BlaackkAngell
  22 lutego 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: zy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać?

to nie jest miłość :nie: wątpie żeby były szanse na przetrwanie a jak już by były to bardzo małe :and:
angelika28071991
angelika28071991
  24 lutego 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?

Tak. Ja widzę mojego faceta tylko w soboty i niedzielę (niektóre). I jednego jestem pewna - miłość na odległość nie umacnia związku a wręcz przeciwnie. Jeśli jest obok to ciałem i duchem uczestniczy w naszym zyciu,w każdej sytuacji mozemy się do niego zwrócić,porozmawiać a na odległość w rozmowie przez telefon czasem nawet nie wiemy o czym rozmawiać w przeciągu tych 15 min. Z czasem taka osoba nie jest już nam tak bliska. To moje zdanie.
angelika28071991
angelika28071991
  24 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry ale jeśli ktoś ma przekonanie że miłość na odległość jest mozliwa niech spróbuje takiego seksu

również popieram...
Zaraz usłyszę,że seks to nie wszystko ale... właśnie ale.
Jak dla mnie to dopełnienie miłości i oddanie się sobie wzajemnie, a raz na miesiąc czy rok to spontan gdyż wiemy,że zaraz go nie bedzie. Proste
ManUtd1878
ManUtd1878
  25 lutego 2010

Zwiazek na odleglosc jest bez sensu nie wiem jak mozna sie zakochac w kims widzac tylko jego fotki i piszac na gadu gadu... nie wiedzialbym nawet co dziewczyna ktora mieszka powiedzmy 300 km ode mnie robi zkim sie spotyka itd itp.

DangerousRelations
DangerousRelations
  27 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwiazek na odleglosc jest bez sensu nie wiem jak mozna sie zakochac w kims widzac tylko jego fotki i piszac na gadu gadu... nie wiedzialbym nawet co dziewczyna ktora mieszka powiedzmy 300 km ode mnie robi zkim sie spotyka itd itp.

przeciez zawsze mozna sie przeprowadzic po kilku misiacach jak sie bedzie wiedziało, ze chce sie byc naprawde z ta osoba... zwiazek na odleglosc jest bez sensu. owszem.
Dlatego myślę, że nie warto wiązać się z osobą, która mieszka daleko tylko narazie umacniać więzi, spotykać się powiedzmy dwa razy w miesiącu przez powiedzmy jakiś okres czasu a jeśli komuś naprawdę zależy to będzie skłonny się przeprowadzićw imię miłości :)
LoveMyBreast
LoveMyBreast
  2 marca 2010
Uważam, że nie istnieje coś takiego jak miłość w necie. Można się w kimś zauroczyć, ale to i tak wielka ściema, bo nigdy nie wiadomo tak naprawdę czy dana osoba jest taka jak w realu. Może po prostu tworzy swój lepszy wizerunek, by się w jakiś sposób dowartościować. A w rzeczywistości zachowanie tej osoby będzie zupełnie inne od tego jakie nam przedstawiła.. :wtf: A wtedy już raczej lipa, bo uznajemy, że nie jest tak jak oczekiwaliśmy. I kończy się wielka love.. :smutny:
sacrus89
Posty: 14 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
sacrus89
  3 marca 2010

Ja uważam że:

1. Można poznać kogoś przez neta dla mnie to nie jest coś strasznego.
2. Miłość w necie NIE ISTNIEJE.
3. Miłość na odległość NIE PRZETRWA długo.
4. Miłość rodzi się Z CZASEM a nie od razu.