BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
guciohardcore
guciohardcore
  24 października 2009
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A seks? To przecież nie wszystko.

Niby nie wszystko, ale tez jest wazny w zwiazku...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
agguuu5
agguuu5
  5 listopada 2009

a ja powiem tak:na odleglosc czy nie ja juz nie wierze w milosc jej po prostu nie ma......nie ma milosci, nie ma przyjazni, nic nie ma tak na prawde....wierzymy w to w co chcemy wierzyc.taka jest prawda i nic tego nie zmieni...

radek17rr
radek17rr
  6 listopada 2009
szukam dzieczyny. jestem radek mam 18 lat. muj nr. 886559863. piscie prosze
IamHeartless
Posty: 600 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
IamHeartless
  6 listopada 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy taka miłość ma szanse przetrwać?


[color=violet] Ma.
I like to fuck.
betonowagrzanka
betonowagrzanka
  8 listopada 2009

po co wam forum grajcie w tibie

Wi89nO
Wi89nO
  8 listopada 2009

Każda milosc ma szanse przetrwac czy to w necie czy jak nie wazne licza sie checi i pielegnowanie tego wszystkiego bo teraz nie ma dla ludzi rzeczy nie mozliwych

innocent0kiss
innocent0kiss
  9 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Każda milosc ma szanse przetrwac czy to w necie czy jak nie wazne licza sie checi i pielegnowanie tego wszystkiego bo teraz nie ma dla ludzi rzeczy nie mozliwych


Jak pielęgnować miłość w necie?
Poprzez pisanie na gadu?
ore
ore
  9 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wi89nO:Każda milosc ma szanse przetrwac czy to w necie czy jak nie wazne licza sie checi i pielegnowanie tego wszystkiego bo teraz nie ma dla ludzi rzeczy nie mozliwych Jak pielęgnować miłość w necie? Poprzez pisanie na gadu?

Moja przyjaciółka ma faceta 300km od niej. Są już rok, on studiuje w warszawie a ona ma zamiar do niego jechac po maturze . Sama jednak nie wierze w ccos takiego, mowi sie ze prawdziwa milosc przetrwa wszystko, ale jestesmy tylko ludzmi.
LadyPink13
LadyPink13
  9 listopada 2009

szukam chłopaka:calusek::calusek::calusek:

innocent0kiss
innocent0kiss
  10 listopada 2009
ore
ore: Moja przyjaciółka ma faceta 300km od niej. Są już rok, on studiuje w warszawie a ona ma zamiar do niego jechac po maturze .


Podziwiam ...
Bo nie mieć kogoś na codzień..
Co z tego, że napiszą do siebie sms..

ore
ore: Sama jednak nie wierze w ccos takiego

I ja również.. Próbowałam nawet tak być.. Ale się po prostu nie da.

Konto usunięte
Konto usunięte: szukam chłopaka

Nie ten temat..
Szukajcie a znajdziecie.
zwyczajnakobietka
zwyczajnakobietka
  11 listopada 2009

oj ciężko z tym wszystkim na odległość,potrzeba wiele cierpliwości ale można spróbować....

stolar
stolar
  17 listopada 2009

Mój związek przetrwał tak 2,5 roku. Jeżeli kogoś się bardzo kocha, to odległość nie ma znaczenia.

IamHeartless
Posty: 600 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
IamHeartless
  17 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I ja również.. Próbowałam nawet tak być.. Ale się po prostu nie da.

[color=violet]Słabo się starałaś. :mrgreen:

stolar
stolar: Jeżeli kogoś się bardzo kocha, to odległość nie ma znaczenia.

No powiedzmy . :tak:
I like to fuck.
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 listopada 2009
IamHeartless
IamHeartless: Słabo się starałaś.

Być może.