BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
oktraJartko
oktraJartko
  5 października 2009

W kazdym wieku milosc jest inna, tak samo jak kazda para doswiadcza innej milosci...
Milosc w wieku 18lat jest na pewno inna niz ta w wieku 30, ale istnieje...

xSEXIBOYx93
xSEXIBOYx93
  5 października 2009

No Ja cos Wiem na Ten temat. Wyjechalem do Anglii 5 Miesiecy temu i Moja Druga Polowka nadal namnie Czeka. Mimo Mlodego Wieku:p

Radiator
Radiator
  6 października 2009

cos pieknego taki zwiazek bynajmniej ja jestem bardzo szczesliwy:) spotkalismy sie po ponad roku znajomosci tylko z gg......

Radiator
Radiator
  6 października 2009

mamy do siebie 250 km i widujemy sie co weekend:)

Radiator
Radiator
  6 października 2009

przez net czyli np na gadu tylko sie rozmawia i wtedy bardzo dobrze poznaje sie te druga osobe a kiedy widuje sie ja na real nie rozmawia sie az tyle no i te rozmowy na pewno nie sa tak smiale anizeli kiedy nie patrzycie sobie w oczy:) znamy sie doglebnie a teraz jest cudownie....

VERONICZKA21
VERONICZKA21
  10 października 2009

Jak myslicie mozliwa jest przyjazn damsko meska?
traktowanie jak siostra brata alboi jak brat siostre?
i ze nibu nigdy nic z tego nie wyjdzie?

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  11 października 2009

miłość na odległość raczej nie ma szans może na początku jest spoko ale to tylko strata czasu

lenavic
lenavic
  12 października 2009
Mam wiele doświadczeń w związku co do miłości i związku na odległość, i po własnych doświadczeniach mogę wywnioskować iż taki związek jest cholernie trudny natomiast możliwy do utrzymania. Ale powstaje wiele wątpliwości - no i taki związek dobiega końca. Ale znam przypadki znajomych, których związki na odległość utrzymały się przez wiele lat, są szcześliwi i nadal się kochają. Uważam, że to zależy od podejścia osób w związku, okoliczności dla których znajdują się na odległość, itp.

Pozdrawiam!
xSEXIBOYx93
xSEXIBOYx93
  13 października 2009

Osobiscie Nie wIERZE Dluzsza taka Przyjazn, zawsze jedna ze stron Zechce czegos wiecej niz Sama Przyjazn

Eulen
Posty: 1 (po ~569 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Eulen
  15 października 2009

Na początku jest ciekawie, później się rozkręca, ale w pewnym momencie wychodzi na to, że to strata czasu. Poznaje się ludzi na miejscu, zaczyna się rozglądać innym okiem i wierność zaczyna stawać pod znakiem zapytania. Jak dla mnie to nie istnieje ;)
A przyjaźń damsko męska? Owszem, ale bardzo rzadko. W 98% przypadków dojdzie do czegoś więcej i albo zacznie się ze sobą chodzić, albo się wszystko rozpadnie.

A niektórym userom zamiast wyjazdu za granicę, zaleciłbym częstszych wizyt na stronach słownika ortograficznego ;)

Pozdrawiam :]

czarnulka1206
czarnulka1206
  16 października 2009

związki na odległosćsą możliwe.
jeśli się kogoś naprawdę kocha to kilometry nie mają znaczeia.

czarnulka1206
czarnulka1206
  16 października 2009

miłość na odległość jest możliwa. jeżeli ktoś kocha to nie ważne są dla niego dzielące ich kilometry

Franek300000
Franek300000
  17 października 2009
Marzyłeś kiedyś o luksusowym samochodzie, bogatym domu i pięknych kobietach? Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia.

Gotowy do wyjścia z cienia? Uwierz mi... jest wiele sposobów na zdobycie władzy o której nie śniłeś.


http://www.gangsters.pl/index.php?polec=19975
OujixSama
OujixSama
  23 października 2009

Uważam, że to jest możliwe, bo znam kilka takich osób i całkiem dobrze sobie radzą w takich związkach. Z drugiej strony, taka znajomość może być nie do końca szczera, ponieważ osoby się nie będą często spotykać, ale obiecali sobie wierność. A seks? To przecież nie wszystko.

Smoku122
Smoku122
  24 października 2009

Miłość na odległość to beznadzieja