BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
es21
es21
  25 lipca 2009
rozka
rozka: miłość na odległość ...... moze potrwać kilka miesięcy ale nie na dłuższą metę...

100% racji
babka001
babka001
  25 lipca 2009

Miłość na odległośc ? Pewnie ...ale nie na długo brak osoby która kochasz przy Tobie może zniszczyc uczucie tak piękne ..niestety ..
Ale wiem ze jeśli ktoś kocha to kilometry nie graja roli :D przeciez mozna sie odwiedzać :)

electroTcKgirl
electroTcKgirl
  25 lipca 2009
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

wejdz na strone i podpisz petycje !

2 mln psów rocznie mordowanych jest dla mięsa..

nie patrzmy na to bezczynnie..

podpisując petycje pomagamy im..

kazdy podpis prowadzi o krok bliżej do

tego by psy nie cierpiały!

czym szybciej zbierzemy 1mln podpisów tym

szybciej psy będą szczęśliwe...!
ZnaszMnieNapewnoo
ZnaszMnieNapewnoo
  27 lipca 2009
www.polski-bux.pl/?r=yamahawhy - duze pieniądze, mały wysiłek, wystarczą tylko chęci ;)
Ircia90
Ircia90
  27 lipca 2009

taka miłość jest dobra tylko na zranione serca..:(
nie ma tu ani przytulenia ani żadnego uczucia..
może być zaufanie..pomoc..ale nic więcej..
owszem seksu tu też nie ma..;/
ale niekiedy przydaję się taka miłość..
może akurat w takim związku nikt nas nie zrani...!

:)

PinaColada7
PinaColada7
  28 lipca 2009

ja bym nie wytrzymała w związku na odległość, nie dla mnie te internetowe randki z moim chłopakiem, rachunki za telefon. Seksu też nie ma...

agasta
agasta
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym nie wytrzymała w związku na odległość, nie dla mnie te internetowe randki z moim chłopakiem, rachunki za telefon. Seksu też nie ma...

paszla z reklamami ;)
mario0098
mario0098
  28 lipca 2009

mhh da się ja dziewczyne poznałem przez grę i potem wiecie gadaliśmy na gg i pojechałem do niej do Kielc a ja mieszkam w Poznaniu.Kiedyś razem zamieszakamy razem.Obiecałem jej i ona mi że nikogo innego nie będzie.Miłość przez neta jest możliwa jesli ta dórga osoba jest tą na którą czekałeś\aś to się po prostu czuje.byłem u niej w Kielcach na 3 dni ostatnio było zajebiście.

18101991madziulka
18101991madziulka
  31 lipca 2009

ja wierze w takie związki bo sama mam chłopaka którego poznałam przez fotke,chodzimy już ze sobą prawie miesiąc i bardzo się kochamy dlatego mysle że mozn się zakochac przez neta:)

Oneczek
Oneczek
  1 sierpnia 2009

hej a ja juz szukam rok dziewczyny i nie moge znaleźć

adam2108
adam2108
  4 sierpnia 2009

uważam podobnie jak PinaColada7 związek na odległość raczej nie ma miejsca bytu w dzisijeszych czasach, brak tego co powinno łączyc zwiazek czyli bycia obok drugiej osoby - czucia ja, przytulania i itp .

kubusiek18
kubusiek18
  4 sierpnia 2009
http://www.3dwhite.pl/?click=2c0432002a026ff15f047efed8441715
Wbijac! Darmowe zestawy blend-a-med czekaja ;)
ewelinka11122
ewelinka11122
  8 sierpnia 2009

Cytat:
Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

tak i to nie raz ;)

Cytat:
Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

jestesmy dobrymi znajomymi i raz na jakis czas odwiedzamy siebie ;*:)

Dianka792225
Posty: 4 (po ~20 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Dianka792225
  9 sierpnia 2009

::smutny:: :and:

ewelcia266
ewelcia266
  10 sierpnia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem?

niewypal :zonk: koles mial ryj jak pizza i na wstepie mnie zmierzyl 3 razy i powiedzial ze skejtow nie lubi i wbijal mi ze mieszkam w miescie (on na wiosce jakiejs lol) i ze on to by sie tu nudzil haha zal :) z niego