BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2009
MisiaV
MisiaV: A nie można było to napisać w jednym poście ?

uczy się dziewczyna zostaw ją ::ameise::
...Ignorance is bliss...
Trudna16
Posty: 8 (po ~97 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
Trudna16
  21 sierpnia 2009

To jest Nierealne .... miłość istnieje na odległość Lecz Gorzej jest Ja utrzymać.. :(

Drivter8204
Drivter8204
  22 sierpnia 2009

Miłość na odległość w 99% nie ma szansy przetrwać, zbyt mała ilość spotkań robi swoje i zamiast się zbliżać do siebie, to się człowiek oddala od swojej drugiej połówki

xXsmoczekXx
xXsmoczekXx
  23 sierpnia 2009

A ja uważam ze mozna jakies2 lata temu poznalem dziewczyne na fotce zaczelismy pisac i po pol roku pisania powiedziala mi ze sie przeprowadza tutaj i jakos to tam dalej sie potoczylo wiec ja jestem zdania ze mozna:)

fredka38
fredka38
  23 sierpnia 2009

a co myślicie o tym? http://skocz.pl/miloscprzezneta

xPrzerysowanax
xPrzerysowanax
  28 sierpnia 2009
hmm ja bylam w 'zwiazku 'przez 1.5 roku niby, widziałam go RAZ.
nie ufalam mu. nie wiem czy warto za za kimś tesknić jeśli nie masz pewności czy wlasnie w tej chwili jest z jakoś inną. On zawsze się wykrecał że nie może przyjeżdzać , bo coś.. i nie rozumiem jak mógł powtarzać że mnie kocha, bo przecież on nawet nie wiem co to znaczy kochać. heh a jednak ciagle mi to powtarza do teraz.. nie wierze. on chyba od poczatku tylko sobie zartował.
151 km.
Poznałam go na fotce.
ehhh.
PozIOmka003
PozIOmka003
  28 sierpnia 2009

Związek na Odległość??? = Kaszana :mrgreen:

Samoth
Samoth
  29 sierpnia 2009

Związek na odległość ?? Owszem ale góra 60 KM od siebie.To jest do przyjęcia jak najbardziej.Nawet 100 KM.Powyżej masakra.Do 100 km można sie widywac na np całe weekendy i tyle.

Kaeleth
Kaeleth
  31 sierpnia 2009
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić?

Tak przez fotkę poznałem swoją dziewczynę:) jesteśmy już miesiąc razem i jest cudownie:)
MisiaV
MisiaV
  1 września 2009
RexMundi
RexMundi: uczy się dziewczyna zostaw ją ::

wybacz :ninja:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miłość na odległość w 99% nie ma szansy przetrwać, zbyt mała ilość spotkań robi swoje i zamiast się zbliżać do siebie, to się człowiek oddala od swojej drugiej połówki

Nie do konca sie z Toba zgodze w tej kwestii...

Jezeli to na odleglosc ma trwac przez jakis czas czasu (np. jeden z partnerow wyjezdza do pracy, zbey potem mogli razem zamieszkac), to taki zwiazek ma szanse...
Jest on trudniejszy od tych normalnych, ale nie niemozliwy... - znam takie przypadki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak przez fotkę poznałem swoją dziewczynę:) jesteśmy już miesiąc razem i jest cudownie:)

gratuluje :mrgreen:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xXxKlAuDiAxXxKissX
xXxKlAuDiAxXxKissX
  3 września 2009

Dla mnie miłość na odległośc jest możliwa ale jak kogos bardzo kochasz ...
Nie wiem osobiscie mialabym co do tego watpliwosci ... poniewaz nie wiadomo jak czesto widywala bym sie z partnerem ... ;p

marastuning
Posty: 4 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
marastuning
  4 września 2009

miłośc na odległośc zależy na jak dłudo bo jak na dłuższą mete na na bank nie wypał...to jest moje zdanie

Mariuszek88
Mariuszek88
  4 września 2009
w ogóle lipa...
MastaMarek
Posty: 1164 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
MastaMarek
  6 września 2009

nie ma rzeczy niemozliwych, ale zawsze jest milej sie do kogos przytulic na noc ;)

www.imassmedia.pl

facebook.com/MarekSzarekPhotography